2016 жылға арналған басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнына және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өндеп өсіру шығындарының құнына субсидиялар алуға арналған өтінімді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 қарашадағы № 226 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 7 желтоқсанда № 6723 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығымен бекітілген Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидасының 10-тармағына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11094 болып тіркелген) Науырзым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2016 жылға арналған Науырзым ауданы бойынша басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнiм сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнына және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнына субсидиялар алуға арналған ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің тiзiмiне қосу үшін ұсыну мерзімдері айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 20 маусымнан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі Т. Даиров
Әкімдіктің
2016 жылғы 11 қарашадағы
№ 226 қаулысына қосымша
2016 жылға арналған Науырзым ауданы бойынша субсидияланатын басым ауыл
шаруашылығы дақылдарының әрбір түрi бойынша субсидиялар алуға арналған ауыл
шаруашылығы тауарын өндірушілері тiзiмiне қосу үшін өтінімдерді ұсыну мерзімдері
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының түрлері
Субсидиялар алуға арналған ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілері тiзiмiне қосу үшін өтінімдерді ұсыну мерзімдері
1
Жаздық жұмсақ бидай
20 маусымнан 9 қыркүйекке дейін
2
Жаздық қатты бидай
20 маусымнан 9 қыркүйекке дейін
3
Сұлы, арпа
20 маусымнан 9 қыркүйекке дейін
4
Тары, қарақұмық
20 маусымнан 9 қыркүйекке дейін
5
Мақсары
20 маусымнан 9 қыркүйекке дейін
6
Картоп
20 маусымнан 9 қыркүйекке дейін
7
Сүрлемдік жүгері мен күнбағыс
20 маусымнан 9 қыркүйекке дейін
8
Бақша дақылдары
20 маусымнан 9 қыркүйекке дейін
9
Жемшөптік дақылдар, оның ішінде бірінші, екінші және үшінші өсу жылдарындағы бұршақ тұқымдас көпжылдық шөптер
20 маусымнан 9 қыркүйекке дейін
10
Шабындық және (немесе) жайылымдық алқаптарды шөп егіп жаңарту және (немесе түпкілікті жақсарту) үшін бірінші, екінші және үшінші жылдары өсіп жатқан көп жылдық шөптер
20 маусымнан 9 қыркүйекке дейін

Об определении сроков предоставления заявки на получение субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте на 2016 год
Постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 11 ноября 2016 года № 226. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 декабря 2016 года № 6723. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 10 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте, утвержденными приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11094) акимат Наурзумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки представления заявки для включения в список сельскохозяйственных товаропроизводителей района на получение субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Наурзумскому району на 2016 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 20 июня 2016 года.
Аким района Т. Даиров
Приложение
к постановлению акимата
от 11 ноября 2016 года
№ 226
Сроки представления заявки на включение в список получателей субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Наурзумскому району на 2016 год
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Сроки представления заявки на включение в список получателей субсидий
1
Яровая мягкая пшеница
с 20 июня по 9 сентября
2
Яровая твердая пшеница
с 20 июня по 9 сентября
3
Овес, ячмень
с 20 июня по 9 сентября
4
Просо, гречиха
с 20 июня по 9 сентября
5
Сафлор
с 20 июня по 9 сентября
6
Картофель
с 20 июня по 9 сентября
7
Кукуруза и подсолнечник на силос
с 20 июня по 9 сентября
8
Бахчевые культуры
с 20 июня по 9 сентября
9
Кормовые культуры, в том числе многолетние бобовые травы первого, второго и третьего годов жизни
с 20 июня по 9 сентября
10
Многолетние травы первого, второго и третьего годов жизни, посеянные для залужения (или коренного улучшения) сенокосных угодий и (или) пастбищных угодий
с 20 июня по 9 сентября