Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 288 "Сарыкөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 10 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 сәуірде № 6278 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, сондай-ақ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 288 "Сарыкөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" шешiмiне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6107 тіркелген, 2016 жылғы 6 қаңтарда "Сарыкөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3431291,0 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 558126,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4200,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша –2868965,0 мың теңге;
2) шығындар – 3443689,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1639,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 11291,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9652,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 14037,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
14037,3 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 9545,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 9652,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14144,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрайымы,
аудандық мәслихат хатшысы К. Базарбаева
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысының м.а.
_______________А. Толпакова
1 сәуір 2016 жылғы
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының м.а.
________________С. Жұмағұлов
1 сәуір 2016 жылғы
Мәслихаттың
2016 жылғы 1 сәуірдегі
№ 10 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 288 шешіміне 1-қосымша
Сарыкөл ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
I
Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 288 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 1 апреля 2016 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 апреля 2016 года № 6278
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, а также подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 288 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6107, опубликовано 6 января 2016 года в газете "Сарыкөл"):
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыкольского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3-соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3431291,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 558126,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4200,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2868965,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3443689,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1639,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 11291,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9652,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14037,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14037,3 тысяч тенге;
поступление займов – 9545,0 тысяч тенге;
погашение займов – 9652,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14144,3 тысячи тенге.";
приложения 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель внеочередной сессии,
секретарь районного маслихата
К. Базарбаева
И.о.руководителя
государственного учреждения
"Отдел финансов акимата
Сарыкольского района"
_______________ А. Толпакова
1 апреля 2016 года
И.о. руководителя
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Сарыкольского района"
_______________ С. Джумагулов
1 апреля 2016 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 1 апреля 2016 года № 10
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2015 года № 288
Бюджет Сарыкольского района на 2016 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I
Доходы