2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 3 маусымдағы № 115 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 1 шілдеде № 6516 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңы 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2016 жылға арналған Ұзынкөл ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері 12-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі Қ. Сарсембаев
2016 жылғы 3 маусымдағы
әкімдіктің № 115 қаулысына
1 қосымша
Республикалық бюджет қаражаты нысаналы трансферттер есебінен қаржыландырылатын, 2016 жылға арналған Ұзынкөл ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі ұйымның атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (елді мекен)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Орта білім беру ұйымдары-ның базасында ұйымдасты-рылған мектепке дейінгі шағын-орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар (бөбекжай, балабақша, бөбектер бақшасы, балабақша-мектеп кешені)
Орта білім беру ұйымдарының базасында ұйымдасты-рылған мектепке дейінгі шағын-орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар (бөбекжай, балабақша, бөбектер бақшасы, балабақша-мектеп кешені)
Орта білім беру ұйымдарының базасында ұйымдастырылған мектепке дейінгі шағын-орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар (бөбекжай,балабақша, бөбектер бақшасы, балабақша-мектеп кешені)
толық күндік
толық емес күндік
бөбекжай топтар
мектепке дейінгі топтар
1
"Ұзынкөл ауданы әкімдігінің Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімінің "Сәуле" бөбектер-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Ұзынкөл ауылы
90
31143
5500,0
5500,0
2
"Ұзынкөл ауданы әкімдігінің Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімінің" "Нұрбөбек" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ершовка ауылы
45
31143
3
"Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Обаған орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын-орталық
Обаған ауылы
20

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 3 июня 2016 года № 115. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 1 июля 2016 года № 6516
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Узункольского района на 2016 год согласно приложениям 1, 2.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким района К. Сарсембаев
Приложение 1
к постановлению акимата
от 1 июня 2016 года
№ 115
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Узункольского района на 2016 год, финансируемых за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
Наименование дошкольной организации
Административно- территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (населенный пункт)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Дошкольные миницентры, организованные на базе организаций среднего образования
Дошкольные организации (детские ясли, детский сад, ясли-сад, комплекс "школа- детский сад")
Дошкольные миницентры, организованные на базе организаций среднего образования
Дошкольные организации (детские ясли, детский сад, ясли-сад, комплекс "школа- детский сад")
Дошкольные миницентры, организованные на базе организаций среднего образования
Дошкольные организации (детские ясли, детский сад, ясли-сад, комплекс "школа-детский сад")
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
ясельные группы
дошкольные группы
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Сауле" отдела образования Узункольского района" акимата Узункольского района"
село Узунколь
90
31143
5500
5500
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Нұрбөбек" отдела образования Узункольского района, акимата Узункольского района"
село Ершовка
45
31143
3
Миницентр при коммунальном государственном учреждении "Убаганская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Узункольского района"
село Убаган
20