Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 372 "Федоров ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 10 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 сәуірде № 6277 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 372 "Федоров ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6104 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтарда "Федоровские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 3124965,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 750607,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7645,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2400,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2364313,0 мың теңге;
2) шығындар – 3362871,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6679,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 25452,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18773,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -244585,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 244585,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын::
"2-4. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалалар мен ауылдық елді мекендердің дамуына 2015 жылдың аяғына қалыптасқан бос қалдықтар есебінен Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Баннов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратын күрделі жөндеуге 11111,0 мың теңге сомасында шығыстар көзделгені ескерілсін.
Бұдан басқа, 2017 жылға арналған аудан бюджетінде Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалалар мен ауылдық елді мекендердің дамуына 2016-2017 жылдарға облыстық бюджеттен бөлінген трансферттер есебінен Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Баннов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратын күрделі жөндеуге 313656,0 мың теңге сомасында шығыстар көзделген.".

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 372 "О районном бюджете Федоровского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 1 апреля 2016 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 апреля 2016 года № 6277
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, ФҰдоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 372 "О районном бюджете ФҰдоровского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6104, опубликовано 28 января 2016 года в газете "Федоровские новости") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2016 - 2018 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3124965,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 750607,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7645,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2400,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2364313,0 тысячи тенге;
2) затраты –3362871,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6679,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25452,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18773,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -244585,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 244585,2 тысяч тенге.";
пункт 2-4 указанного решения изложить в новой редакции:
" 2-4. Учесть, что в бюджете района на 2016 год предусмотрены расходы на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 на капитальный ремонт здания коммунального государственного учреждения "Банновская средняя школа" отдела образования акимата Федоровского района в сумме 11111,0 тысяч тенге, за счет свободного остатка сложившегося на конец 2015 года.
Кроме того, в бюджете района на 2017 год предусмотрены расходы за счет трансфертов на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 на 2016-2017 годы из областного бюджета на капитальный ремонт здания коммунального государственного учреждения "Банновская средняя школа" отдела образования акимата Федоровского района в сумме 313656,0 тысяч тенге.".