Мәслихаттың 2015 жылғы 10 маусымдағы № 335 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 13 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 6 мамырда № 6325 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2018 жылғы 14 ақпандағы № 206 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 14.02.2018 № 206 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексі 387-бабының 1-тармағына сәйкес, Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 10 маусымдағы № 335 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5724 болып тіркелген, 2015 жылғы 9 шілдеде "Федоровские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексі 387-бабының 1-тармағында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелері 50 пайызға жоғарылатылсын.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Сессия төрайымы Е. Жданова
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Бекенов
"Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрлігінің мемлекеттік
кірістер комитеті Қостанай облысы
бойынша мемлекеттік кірістер
Департаментінің Федоров ауданы
бойынша мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
______________ Д. Жүніс
1 сәуірдегі 2016 жыл

О внесении изменения в решение маслихата от 10 июня 2015 года № 335 "О повышении базовых ставок земельного налога"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 1 апреля 2016 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 мая 2016 года № 6325. Утратило силу решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 14 февраля 2018 года № 206
Сноска. Утратило силу решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 14.02.2018 № 206 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 10 июня 2015 года № 335 "О повышении базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5724, опубликовано 9 июля 2015 года в газете "Федоровские новости") следующее изменение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Повысить на 50 процентов базовые ставки земельного налога, установленные пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс).".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Е. Жданова
Секретарь районного маслихата Б. Бекенов
Исполняющий обязанности
руководителя республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Федоровскому району
Департамента государственных
доходов по Костанайской области
Комитета государственных
доходов" Министерства
финансов Республики Казахстан
_______________ Д. Жунус
1 апреля 2016 года