Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 маусымдағы № 159 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 маусымда № 6512 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 тамыздағы № 248 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 29.08.2016 № 248 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына, "Қазақстан Республикасында мүгедектердi әлеуметтiк қорғау туралы" 2005 жылғы 13 сәуiрдегi Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 06 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабы 6) тармақшасына сәйкес, халықты жұмыспен қамту саласында мемлекеттік саясатты iске асыруын қамтамасыз ету мақсатында Федоров ауданының әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, мүгедектер үшiн жұмыс орындары санының үш пайыз мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгiленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау әлеуметтік мәселелер жөніндегі аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Ахметов

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 6 июня 2016 года № 159. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 июня 2016 года № 6512. Утратило силу постановлением акимата Федоровского района Костанайской области от 29 августа 2016 года № 248
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Федоровского района Костанайской области от 29.08.2016 № 248.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О занятости населения", в целях обеспечения реализации государственной политики в сфере занятости населения акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Ахметов