Павлодар облысы әкімдігінің 2016 жылғы 21 маусымдағы "2016 - 2017 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" № 194/5 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2016 жылғы 14 қыркүйектегі № 278/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 қыркүйекте № 5238 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 2-тармағының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы "Еңбек нарығының қажеттіліктерін ескере отырып, техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi, жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi бiлiмi бар мамандарды даярлауға, сондай-ақ жоғары оқу орындарының дайындық бөлімдеріне, мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру қағидаларын бекіту туралы" № 122 бұйрығына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2016 жылғы 21 маусымдағы "2016 - 2017 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" № 194/5 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5155 болып тіркелді, 2016 жылғы 14 шілдеде және 16 шілдеде "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланды) мынадай толықтырулар енгізілсін:

О внесении дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 21 июня 2016 года № 194/5 "Об утверждении государственного образовательного заказа на 2016 - 2017 учебный год"
Постановление акимата Павлодарской области от 14 сентября 2016 года № 278/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 сентября 2016 года № 5238
В соответствии с подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 122 "Об утверждении Правил размещения государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним, высшим и послевузовским образованием с учетом потребностей рынка труда, на подготовительные отделения высших учебных заведений, а также на дошкольное воспитание и обучение" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 21 июня 2016 года № 194/5 "Об утверждении государственного образовательного заказа на 2016 - 2017 учебный год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5155, опубликовано 14 июля и 16 июля 2016 года в газетах "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья") следующие дополнения:

көрсетілген қаулының 1-қосымшасы 170, 171, 172 келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
170
"№ 3 Павлодар колледжі" КМҚК
171
1109000 Токарлық іс және металл өңдеу (түрлері бойынша):
1109012 Токарь
25
-
172
1201000 Автомобиль көлігіне қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану:
1201072 Автомобильдерді жөндеу жөніндегі слесарь
25
-
".
2. "Павлодар облысының білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған бекітілген мемлекеттік білім беру тапсырысын тиісті оқу орнында орналастыруды;
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

приложение 1 к указанному постановлению дополнить строками 170, 171, 172 следующего содержания:
"
170
КГКП "Павлодарский колледж № 3"
171
1109000 Токарное дело и металлообработка (по видам):
1109012 Токарь
25
-
172
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
1201072 Слесарь по ремонту автомобилей
25
-
".
2. Государственному учреждению "Управление образования Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
размещение утвержденного государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием в соответствующем учебном заведении;
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет";
размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Павлодарской области.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.М. Бегентаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Бақауов

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бегентаева М.М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Бакауов