Павлодар облысы әкімдігінің 2016 жылғы 12 шілдедегі "Субсидияланатын гербицидтердің түрлерін және субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" № 228/5 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2016 жылғы 7 қазандағы № 305/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 қазанда № 5254 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2017 жылғы 28 шілдедегі № 220/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 28.07.2017 № 220/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

О внесении дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 12 июля 2016 года № 228/5 "Об утверждении видов субсидируемых гербицидов и норм субсидий"
Постановление акимата Павлодарской области от 7 октября 2016 года № 305/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 октября 2016 года № 5254. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 28 июля 2017 года № 220/4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 28.07.2017 № 220/4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 5 мамырдағы № 204 бұйрығымен бекітілген Өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау қағидаларына сәйкес, Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2016 жылғы 12 шілдедегі "Субсидияланатын гербицидтердің түрлерін және субсидиялау нормаларын бекіту туралы" № 228/5 Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5173 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 шілдеде "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі толықтырулар енгізілсін:

В соответствии с Правилами субсидирования стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений, утвержденными приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 мая 2016 года № 204, акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 12 июля 2016 года № 228/5 "Об утверждении видов субсидируемых гербицидов и норм субсидий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5173, опубликовано 26 июля 2016 года в газетах "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья") следующие дополнения:

көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195-жолдармен толықтырылсын.
2. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

приложение к указанному постановлению дополнить строками 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование настоящего постановления в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет";
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.