Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 шілдедегі "Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, тендерге шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" № 195/6 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2016 жылғы 21 қарашадағы № 344/8 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 желтоқсанда № 5297 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2018 жылғы 11 қазандағы № 352/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 11.10.2018 № 352/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 24 маусымдағы "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Заңының 27-бабы 6) тармақшасына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 шілдедегі "Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, тендерге шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" № 195/6 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4624 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 тамызда "Регион.kz" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбында және барлық мәтін бойынша "тендерге" сөзі "аукционға" сөзімен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Павлодар облысының жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Д.В. Дычкоға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Бақауов
Павлодар облысы әкімдігінің
2016 жылғы 21 қараша
№ 344/8 қаулысына
қосымша
Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар,
аукционға шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесі
№ р/н
Пайдалы қазбаның түрі
Кен орнының, жер қойнауы учаскесінің атауы
Орналасқан жері
Жер қойнауын пайдалану операциясының түрі
Қала, аудан
Географиялық координаттары
Солтүстік ендік
Шығыс бойлық
1
2
3
4
5
6
7
1
Саз және сазды жыныстар
Озерное
Железин ауданы

О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 03 июля 2015 года № 195/6 "Об утверждении перечня участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на тендер"
Постановление акимата Павлодарской области от 21 ноября 2016 года № 344/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 декабря 2016 года № 5297. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 11 октября 2018 года № 352/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 11.10.2018 № 352/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 6) статьи 27 Закона Республики Казахстан от 24 июня 2010 года "О недрах и недропользовании" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 03 июля 2015 года № 195/6 "Об утверждении перечня участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на тендер" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4624, опубликовано 07 августа 2015 года в газете "Регион.kz") следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту указанного постановления слово "тендер" заменить словом "аукцион";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет";
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Дычко Н.В.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Бакауов
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 21 ноября 2016 года № 344/8
Перечень участков недр, содержащих общераспространенные полезные
ископаемые, подлежащих выставлению на аукцион
№ п/п
Вид полезного ископаемого
Наименование месторождения, участка недр
Местонахождение
Вид операции по недропользованию
Город, район
Географические координаты
Северная широта
Восточная долгота
1
2
3
4
5
6
7
1
Глина и глинистые породы
Озерное
Железинский район

54 16'35''
76 32'45''
Өндіру
Құм (сазды)
Железин ауданы
54 13'54''
76 40'12''
Өндіру
2
Саз және сазды жыныстар
Северное
Ертіс ауданы
53 45'11''
74 56'55''
Өндіру
Құм (сазды)
Ертіс ауданы
53 45'00''
75 59'42''
Өндіру
3
Саз және сазды жыныстар
Кайманачихинское
Ертіс ауданы
53 27'42''
75 07'32''
Өндіру
4
Саз және сазды жыныстар
Беловодское
Ертіс ауданы
53 32'
75 09'
Өндіру
5
Саз және сазды жыныстар
Кеңес
Ертіс ауданы
53 12'51''
75 32'41''
Өндіру
6
Саз және сазды жыныстар
Октябрьское
Качир ауданы
53 18'27''
76 01'36''
Өндіру
7
Саз және сазды жыныстар
Максимовское
Качир ауданы
53 02'08''
76 28'51''
Өндіру
8
Саз және сазды жыныстар (суглинка)
Трофимовское
Качир ауданы
53 27'41''
76 53'10''
Өндіру
Құм (сазды)
Качир ауданы
53 31'26''
76 57'07''
Өндіру
9
Саз және сазды жыныстар
Сосновское
Шарбақты ауданы
52 41'40''
78 05'00''
Өндіру
Құм (сазды)
Шарбақты ауданы
52 43'19''
78 05'15''
Өндіру
10
Саз және сазды жыныстар
Володарское
Успен ауданы
52 49'35''
77 55'34''
Өндіру
Құм (сазды)
Успен ауданы
52 48'26''
77 53'20''
Өндіру
11
Саз және сазды жыныстар
Қадырбай
Успен ауданы
52 48'27''
77 19'39''
Өндіру
Құм (сазды)
Успен ауданы
Өндіру
12
Саз және сазды жыныстар
Успен
Успен ауданы
52 57'14''
77 26'40''
Өндіру
13
Саз және сазды жыныстар
Бозшакөл-2
Екібастұз қаласының ауылдық аймағы
51 55'27''
74 28'52''
Өндіру
14
Саз және сазды жыныстар
Ақкөл
Екібастұз қаласының ауылдық аймағы
52 19'53''
75 14'40''
Өндіру
Құм (сазды)
Екібастұз қаласының ауылдық аймағы
52 19'41''
75 06'58''
Өндіру
15
Саз және сазды жыныстар
Төртүй
Екібастұз қаласының ауылдық аймағы
52 06'
74 57'
Өндіру
Құм (сазды)
Екібастұз қаласының ауылдық аймағы
52 06'
74 49'
Өндіру
16
Саз және сазды жыныстар
Шідерті
Екібастұз қаласының ауылдық аймағы
51 45'
75 40'
Өндіру
17
Саз алеврититті гидросолюдитті
Майқайын
Екібастұз қаласының ауылдық аймағы
51 50'
75 40'
Өндіру
18
Цемент өндіруге арналған саз
Майқайын
Екібастұз қаласының ауылдық аймағы
51 50'
75 40'
Өндіру
19
Саз және сазды жыныстар
Бөрлі
Лебяжі ауданы
51 48'23''
77 45'06''
Өндіру
Құм (сазды)
Лебяжі ауданы
51 48'58''
77 29'08''
Өндіру
20
Саз және сазды жыныстар
Қызылқоғам
Лебяжі ауданы
51 54'
77 37'
Өндіру
Құм (сазды)
Лебяжі ауданы
51 48'43''
77 32'30''
Өндіру
21
Саз және сазды жыныстар
Ақшиман
Май ауданы
50 54'28''
76 47'11''
Өндіру
Құм (сазды)
Май ауданы
50 45'27''
76 49'25''
Өндіру
22
Саз және сазды жыныстар
Бірлік
Баянауыл ауданы
51 12'
75 44'
Өндіру
Құм (сазды)
Баянауыл ауданы
51 10'
75 46'
Өндіру
23
Саз және сазды жыныстар (суглинка)
Шөптікөл
Баянауыл ауданы

54 16'35''
76 32'45''
Добыча
Песок (глинистый)
Железинский район
54 13'54''
76 40'12''
Добыча
2
Глина и глинистые породы
Северное
Иртышский район
53 45'11''
74 56'55''
Добыча
Песок (глинистый)
Иртышский район
5345'00''
75 59'42''
Добыча
3
Глина и глинистые породы
Кайманачихинское
Иртышский район
53 27'42''
75 07'32''
Добыча
4
Глина и глинистые породы
Беловодское
Иртышский район
53 32'
75 09'
Добыча
5
Глина и глинистые породы
Кенесское
Иртышский район
53 12'51''
75 32'41''
Добыча
6
Глина и глинистые породы
Октябрьское
Качирский район
53 18'27''
76 01'36''
Добыча
7
Глина и глинистые породы
Максимовское
Качирский район
53 02'08''
76 28'51''
Добыча
8
Глина и глинистые породы (суглинок)
Трофимовское
Качирский район
53 27'41''
76 53'10''
Добыча
Песок (глинистый)
Качирский район
53 31'26''
76 57'07''
Добыча
9
Глина и глинистые породы
Сосновское
Щербактинский район
52 41'40''
78 05'00''
Добыча
Песок (глинистый)
Щербактинский район
52 43'19''
78 05'15''
Добыча
10
Глина и глинистые породы
Володарское
Успенский район
52 49'35''
77 55'34''
Добыча
Песок (глинистый)
Успенский район
52 48'26''
77 53'20''
Добыча
11
Глина и глинистые породы
Кадырбайское
Успенский район
52 48'27''
77 19'39''
Добыча
Песок (глинистый)
Успенский район
Добыча
12
Глина и глинистые породы
Успенское
Успенский район
52 57'14''
77 26'40''
Добыча
13
Глина и глинистые породы
Бощекульское-2
сельская зона города Экибастуза
51 55'27''
74 28'52''
Добыча
14
Глина и глинистые породы
Аккольское
сельская зона города Экибастуза
52 19'53''
75 14'40''
Добыча
Песок (глинистый)
сельская зона города Экибастуза
52 19'41''
75 06'58''
Добыча
15
Глина и глинистые породы
Тортуйское
сельская зона города Экибастуза
52 06'
74 57'
Добыча
Песок (глинистый)
сельская зона города Экибастуза
52 06'
74 49'
Добыча
16
Глина и глинистые породы
Шидертинское
сельская зона города Экибастуза
51 45'
75 40'
Добыча
17
Глины алевритистые гидрослюдистые
Майкаинское
сельская зона города Экибастуза
51 50'
75 40'
Добыча
18
Глина для производства цемента
Майкаинское
сельская зона города Экибастуза
51 50'
75 40'
Добыча
19
Глина и глинистые породы
Бурлинское
Лебяжинский район
51 48'23''
77 45'06''
Добыча
Песок (глинистый)
Лебяжинский район
51 48'58''
77 29'08''
Добыча
20
Глина и глинистые породы
Кызылкогамское
Лебяжинский район
51 54'
77 37'
Добыча
Песок (глинистый)
Лебяжинский район
51 48'43''
77 32'30''
Добыча
21
Глина и глинистые породы
Акшиманское
Майский район
50 54'28''
76 47'11''
Добыча
Песок (глинистый)
Майский район
50 45'27''
76 49'25''
Добыча
22
Глина и глинистые породы
Берликское
Баянаульский район
51 12'
75 44'
Добыча
Песок (глинистый)
Баянаульский район
51 10'
75 46'
Добыча
23
Глина и глинистые породы (суглинок)
Шоптыколь
Баянаульский район

51 19'
75 40'
Өндіру
24
Саз және сазды жыныстар
Көкдомбақ
Баянауыл ауданы
50 42'13''
74 28'53''
Өндіру
Құм (сазды)
Баянауыл ауданы
50 47'36''
74 59'58''
Өндіру
25
Саз және сазды жыныстар
Жайма
Баянауыл ауданы
50 08'
75 11'
Өндіру
26
Саз және сазды жыныстар
Пресновское
Павлодар ауданы
52 48'50''
76 45'34''
Өндіру
27
Саз және сазды жыныстар
Черноярское
Павлодар ауданы
53 31'07''
76 53'26''
Өндіру
28
Құрылыс тасы (ұсақталған тас)
Шөптікөл
Баянауыл ауданы
51 21'
75 40'
Өндіру
29
Құрылыс тасы (ұсақталған тас)
Киштасское
Баянауыл ауданы
50 48'
75 49'
Өндіру
30
Құрылыс тасы (ұсақталған тас)
Экибастузское 1, Восточный учаскесі
Екібастұз қаласының ауылдық аймағы
51 44'58''
75 27'17''
Өндіру
31
Атқылаудан кейінгі жыныстар (гранит)
Чапаевское
Май ауданы
51 06'
77 10'
Өндіру
32
Атқылаудан кейінгі жыныстар (гранит)
Сарышоқы
Баянауыл ауданы
50 32'55''
75 12'30''
Өндіру
33
Құм-қиыршық тас қоспасы
Баянауыл
Баянауыл ауданы
51 03'
75 49'
Өндіру
34
Қиыршық тас-құм қоспасы
Ақкелін
Баянауыл ауданы
50 43'08''
74 57'36''
Өндіру
35
Құм (құрылыстық)
Шарбақты
Шарбақты ауданы
52 27'
78 03'
Өндіру
36
Құм (құрылыстық)
Харьковское
Ақтоғай ауданы
52 47'02''
75 24'55''
Өндіру
37
Құм-қиыршық
Көктас-2
Баянауыл ауданы
50 29'24''
75 19'42''
Өндіру
38
Құм-қиыршық
Көктас
Баянауыл ауданы
50 28'
75 19'
Өндіру
39
Ас тұзы
Коряковское көлі
Павлодар ауданы
52 35'
77 08'
Өндіру
40
Цементтік шикізат
Пограничник
Ақсу қаласының ауылдық аймағы
52 04'
76 24'
Өндіру
41
Цементтік шикізат
Атогайское
Екібастұз қаласының ауылдық аймағы
51 47'
75 32'
Өндіру
42
Әктас
Байетское
Екібастұз қаласының ауылдық аймағы
51 41'20''
75 01'10''
Өндіру
43
Ас тұзы
Майский
Май ауданы
Бұрыштық нүктелер:
№ 1 - 50°33'00,41''
№ 2 - 50°30'47,44''
№ 3 - 50°32'41,41''
№ 4 - 50°30'12,31''
№ 5 - 50°30'36,19''
Бұрыштық нүктелер:
№ 1 - 77°49'39,38''
№ 2 - 77°52'03,28''
№ 3 - 77°55'24,01''
№ 4 - 77°54'32,61''
№ 5 - 77°48'13,00''
Барлау
44
Кірпіш саз
Пограничное-1
Ақсу ауданы
Бұрыштық нүктелер:
№ 1 - 52°05'28,70''
№ 2 - 52°05'24,72''
№ 3 - 52°05'14,43''
№ 4 - 52°05'18,41''
Бұрыштық нүктелер:
№ 1 - 76°24'46,43''
№ 2 - 76°24'50,94''
№ 3 - 76°24'30,42''
№ 4 - 76°24'25,85''
Барлау

51 19'
75 40'
Добыча
24
Глина и глинистые породы
Кокдомбакское
Баянаульский район
50 42'13''
74 28'53''
Добыча
Песок (глинистый)
Баянаульский район
50 47'36''
74 59'58''
Добыча
25
Глина и глинистые породы
Жайминское
Баянаульский район
50 08'
75 11'
Добыча
26
Глина и глинистые породы
Пресновское
Павлодарский район
52 48'50''
76 45'34''
Добыча
27
Глина и глинистые породы
Черноярское
Павлодарский район
53 31'07''
76 53'26''
Добыча
28
Строительный камень (щебень)
Шоптыкольское
Баянаульский район
51 21'
75 40'
Добыча
29
Строительный камень (щебень)
Киштасское
Баянаульский район
50 48'
75 49'
Добыча
30
Строительный камень (щебень)
Экибастузское 1, участок Восточный
сельская зона города Экибастуза
51 44'58''
75 27'17''
Добыча
31
Изверженные породы (гранит)
Чапаевское
Майский район
51 06'
77 10'
Добыча
32
Изверженные породы (гранит)
Сарышокы
Баянаульский район
50 32'55''
75 12'30''
Добыча
33
Песчано-гравийная смесь
Баянаул
Баянаульский район
51 03'
75 49'
Добыча
34
Гравийно-песчаная смесь
Аккелинское
Баянаульский район
50 43'08''
74 57'36''
Добыча
35
Песок (строительный)
Щербактинское
Щербактинский район
52 27'
78 03'
Добыча
36
Песок (строительный)
Харьковское
Актогайский район
52 47'02''
75 24'55''
Добыча
37
Песчаники
Коктас-2
Баянаульский район
50 29'24''
75 19'42''
Добыча
38
Песчаники
Коктас
Баянаульский район
50 28'
75 19'
Добыча
39
Соль поваренная
Озеро Коряковское
Павлодарский район
52 35'
77 08'
Добыча
40
Цементное сырье
Пограничник
сельская зона города Аксу
52 04'
76 24'
Добыча
41
Цементное сырье
Атогайское
сельская зона города Экибастуза
51 47'
75 32'
Добыча
42
Известняк
Байетское
сельская зона города Экибастуза
51°41'20''
75°01'10''
Добыча
43
Поваренная соль
Майский
Майский район
Угловые точки:
№ 1 – 50 33'00,41''
№ 2 – 50 30'47,44''
№ 3 – 50 32'41,41''
№ 4 - 50°30'12,31''
№ 5 – 50 30'36,19''
Угловые точки:
№ 1 – 77 49'39,38''
№ 2 – 77 52'03,28''
№ 3 – 77 55'24,01''
№ 4 – 77 54'32,61''
№ 5 – 77 48'13,00''
Разведка
44
Кирпичная глина
Пограничное-1
Аксуский район
Угловые точки:
№ 1 – 52 05'28,70''
№ 2 – 52 05'24,72''
№ 3 – 52 05'14,43''
№ 4 – 52 05'18,41''
Угловые точки:
№ 1 – 76 24'46,43''
№ 2 – 76 24'50,94''
№ 3 – 76 24'30,42''
№ 4 – 76 24'25,85''
Разведка