Облыстық мәслихатының (V сайланған XХХVІІ сессиясы) 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Павлодар облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" № 301/37 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 79/10 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қаңтарда № 5330 болып тіркелді. Күші жойылды – Павлодар облыстық мәслихатының 2019 жылғы 14 маусымдағы № 350/31 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)

О внесении изменений в решение областного маслихата (XХХVII сессия, V созыв) от 12 декабря 2014 года № 301/37 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по Павлодарской области"
Решение маслихата Павлодарской области от 12 декабря 2016 года № 79/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 9 января 2017 года № 5330. Утратило силу решением маслихата Павлодарской области от 14 июня 2019 года № 350/31 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)

Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облыстық мәслихатының 14.06.2019 № 350/31 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 495-бабы 9-тармағына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 3 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу және кедендік әкімшілендіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 5-тармағына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Сноска. Утратило силу решением маслихата Павлодарской области от 14.06.2019 № 350/31 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Законом Республики Казахстан от 3 декабря 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения и таможенного администрирования" и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:

1. Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған, XХХVII сессиясы) 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Павлодар облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" № 301/37 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4233 болып тіркелген, 2014 жылғы 30 желтоқсандағы "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы 2, 9-тармақтары келесі редакцияда жазылсын:

1. Внести в решение областного маслихата (XХХVII сессия, V созыв) от 12 декабря 2014 года № 301/37 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4233, опубликовано от 30 декабря 2014 года в газетах "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья") следующие изменения:
в приложении к указанному решению пункты 2, 9 изложить в следующей редакции:

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экология және қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Капенов
Облыстық мәслихаттың хатшысы В. Берковский

2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экологии и охране окружающей среды.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии К. Капенов
Секретарь областного маслихата В. Берковский