Павлодар қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 19 ақпандағы "Павлодар қаласы бойынша 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 175/3 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 15 желтоқсандағы № 1348/33 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 қаңтарда № 5345 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 28 ақпандағы № 234/8 (алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 28.02.2017 № 234/8 (алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 19 ақпандағы "Павлодар қаласы бойынша 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (2016 жылғы 24 наурызда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5006 болып тіркелген, 2016 жылғы 31 наурызда № 13 "Наша Жизнь" газетінде жарияланған) № 175/3 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының тақырыбында және мәтіні бойынша "2016 жылға" сөздері мен цифрлары алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А. Қ. Торсықбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Н. Әшімбетов
Павлодар қаласы
әкімдігінің 2016 жылғы
"15" желтоқсандағы

О внесении изменений в постановление акимата города Павлодара от 19 февраля 2016 года № 175/3 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год по городу Павлодар"
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 15 декабря 2016 года № 1348/33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 января 2017 года № 5345. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 28 февраля 2017 года № 234/8 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 28.02.2017 № 234/8 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Павлодара от 19 февраля 2016 года № 175/3 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год по городу Павлодар" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5006 от 24 марта 2016 года, опубликовано 31 марта 2016 года в газете "Наша Жизнь" № 13) следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту вышеуказанного постановления слова и цифры "на 2016 год" исключить;
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Турсукпаева А. К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара Н. Ашимбетов
Приложение
к постановлению акимата
города Павлодара
от "15" декабря 2016 года