Екібастұз қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 17 наурыздағы № 291/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 сәуірде № 5085 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 30 қарашадағы № 1010/11 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 30.11.2023 № 1010/11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37-баптарына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8, 12-баптарына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50-1-тармағына сәйкес, Екібастұз қаласының аумағында сауда қызметін ретке келтіру мақсатында, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Екібастұз қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Вербняк
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2016 жылғы "17" наурыздағы
№ 291/3 қаулысымен
бекітілген
Екібастұз қаласының аумағында стационарлық
емес сауда объектілерін орналастыру орындары

Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Экибастуза
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 17 марта 2016 года № 291/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 апреля 2016 года № 5085. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 30 ноября 2023 года № 1010/11
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 30.11.2023 № 1010/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 12 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных Приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264, в целях упорядочения торговой деятельности на территории города Экибастуза, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Экибастуза, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Вербняк
Утверждены
постановлением акимата
города Экибастуза
от "17" марта 2016 года № 291/3
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории города
Экибастуза

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 01.02.2021 № 47/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с №
Нақты орналасу орны
Алатын алаңы, шаршы метр
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі, жыл
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
Қызмет саласы
1

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата города Экибастуза Павлодарской области от 01.02.2021 № 47/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Точное месторасположение
Занимаемая площадь, квадратный метр
Период осуществления торговой деятельности, лет
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
Сфера деятельности
1