Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XLV сессия) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" № 369/45 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 91/13 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 желтоқсанда № 5312 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 114/15 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 17.03.2017 № 114/15 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2016 жылғы 6 желтоқсандағы (VI сайланған, IХ сессия) "Облыстық мәслихаттың (V сайланған ХLVІ сессиясы) 2015 жылғы 10 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 394/46 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 69/9 шешіміне сәйкес және бюджеттік қаржыларды тиімді пайдалану мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XLV сессия) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4868 болып тіркелген, 2016 жылғы 8 қаңтардағы "Отарқа" газетінде, 2016 жылғы 8 қаңтардағы "Голос Экибастуза" газетінде жарияланған) № 369/45 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшасында:
"15 656 457" деген сандар "15 655 207" деген сандармен ауыстырылсын;
"355 525" деген сандар "355 575" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 794 827" деген сандар "2 793 527" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "16 469 909" деген сандар "16 468 789" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-3 253 422" деген сандар "-3 253 552" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "3 253 422" деген сандар "3 253 552" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХLV сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 369/45 "О бюджете города Экибастуза на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 23 декабря 2016 года № 91/13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 декабря 2016 года № 5312. Утратило силу решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 17 марта 2017 года № 114/15 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 17.03.2017 № 114/15 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата (ІХ сессия, VI созыв) от 6 декабря 2016 года № 69/9 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XLVI сессия, V созыв) от 10 декабря 2015 года № 394/46 "Об областном бюджете на 2016 - 2018 годы" и в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХLV сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 369/45 "О бюджете города Экибастуза на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4868, опубликовано 8 января 2016 года в газете "Отарқа", 8 января 2016 года в газете "Голос Экибастуза") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "15 656 457" заменить цифрами "15 655 207";
цифры "355 525" заменить цифрами "355 575";
цифры "2 794 827" заменить цифрами "2 793 527";
в подпункте 2) цифры "16 469 909" заменить цифрами "16 468 789";
в подпункте 5) цифры "-3 253 422" заменить цифрами "-3 253 552";
в подпункте 6) цифры "3 253 422" заменить цифрами "3 253 552";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.

3 057
- жалпы білім беру мектептерін оқу құралдары және оқу-әдістемелік кешендермен қамтамасыз етуге
9 024
2.
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер барлығы:
2 407 959
2.1
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер:
2 407 959
- мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
349 366
- азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
4 156
- арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
3 615
- "Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмек енгізуге
2 410
- мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға, соның ішінде:
44 707
- мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
44 707
- профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
6 257
- агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
5 795
- әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің еңбекақысын төлеу деңгейін көтеруге
87 449
- еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекке ақы төлеуге және мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге (соның ішінде мұғалімдерге үш деңгейлік үстемақыға)
1 862 260
- үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
28 625
- мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
4 391
- цифрлық білім беретін инфрақұрылымды құруға
8 928
3.
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферттер барлығы:
71 692
3.1
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы даму трансферті:
71 692
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
71 692

3 057
- на обеспечение учебниками и учебно-методическими комплексами общеобразовательных школ
9 024
2
Всего целевых трансфертов из республиканского бюджета:
2 407 959
2.1
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
2 407 959
- на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
349 366
- на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
4 156
- на введение стандартов специальных социальных услуг
3 615
- на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
2 410
- реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов, в том числе:
44 707
- увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
44 707
- на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
6 257
- на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
5 795
- на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
87 449
- для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, работников организации, содержащихся за счет средств местного бюджета, и работников казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, и с учетом выплаты ежемесячной надбавки за особые условия труда к их должностным окладам (в том числе на трехуровневую доплату учителям)
1 862 260
- размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
28 625
- изъятие земельных участков для государственных нужд
4 391
- на создание цифровой образовательной инфраструктуры
8 928
3
Всего целевые трансферты из Национального фонда Республики Казахстан:
71 692
3.1
Целевые трансферты на развитие из Национального фонда Республики Казахстан:
71 692
- проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
71 692