Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы (V шақырылған, LIII кезекті сессиясы) "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 228/53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 50/11 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 желтоқсанда № 5306 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 қаңтардағы № 72/13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 26.01.2017 № 72/13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, сәйкес Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы (V шақырылған, LIII кезекті сессиясы) "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 228/53 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 4872 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 каңтардағы № 2 "Ауыл тынысы", № 2 "Пульс села" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағының:
1) тармақшасында:
"3012646" сандар "2994323" сандармен ауыстырылсын;
"6755" сандар "7784" сандармен ауыстырылсын;
"1947" сандар "1918" сандармен ауыстырылсын;
"2683946" сандар "2665623" сандармен ауыстырылсын және "Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 1000 мың тенге" жойылсын;
2) тармақшасында "3020913" сандар "3002590" сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында "13643" сандар "13613" сандармен ауыстырылсын, соның ішінде "16633" сандар "16663" сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-21910" сандар "-21880" сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "21910" сандар "21880" сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата (LIII очередная сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 228/53 "О бюджете Актогайского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 23 декабря 2016 года № 50/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 декабря 2016 года № 5306. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 26 января 2017 года № 72/13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 26.01.2017 № 72/13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (LIII очередная сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 228/53 "О бюджете Актогайского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2015 года № 4872, опубликованное 16 января 2016 года в газетах "Ауыл тынысы" № 2, "Пульс села" № 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3012646" заменить цифрами "2994323";
цифры "6755" заменить цифрами "7784";
цифры "1947" заменить цифрами "1918";
цифры "2683946" заменить цифрами "2665623" и исключить "Поступления от продажи финансовых активов государства 1000 тысяч тенге";
в подпункте 2) цифры "3020913" заменить цифрами "3002590";
в подпункте 3) цифры "13643" заменить цифрами "13613", в том числе цифры "16633" заменить цифрами "16663";
в подпункте 5) цифры "-21910" заменить цифрами "-21880";
в подпункте 6) цифры "21910" заменить цифрами "21880";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б.Б. Алханов
Мәслихат хатшысы Ж.Ш. Ташенев
Ақтоғай аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 50/11 шешіміне
қосымша
Ақтоғай аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 24 желтоқсандағы

2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Б.Б. Алханов
Секретарь маслихата Ж.Ш. Ташенев
Приложение
к решению Актогайского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года № 50/11
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата
от 24 декабря 2015 года