Баянауыл аудандық мәслихатының (V сайланған кезекті LII сессия) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 322/52 "Баянауыл ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 ақпандағы № 333/55 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 ақпанда № 4937 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 наурыздағы № 80/14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 07.03.2017 № 80/14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабы 4-тармағына және 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының (V сайланған кезекті LII сессия) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "Баянауыл ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 322/52 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 4869 тіркелген, 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 3 "Баянтау" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақта:
1) тармақшада:
"3871119" деген сандар "3875040" деген сандармен ауыстырылсын;
"1022051" деген сандар "1025972" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3871119" деген сандар "3878382" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-8572" деген сандар "-11914" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "8572" деген сандар "11914" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері, жоспар мен бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы Т. Қасен
Баянауыл аудандық
мәслихатының (V сайланған
кезектен тыс LV сессия)
2016 жылғы 24 ақпандағы

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата (очередная LII сессия V созыва) от 24 декабря 2015 года № 322/52 "О бюджете Баянаульского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 24 февраля 2016 года № 333/55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 февраля 2016 года № 4937. Утратило силу решением маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 7 марта 2017 года № 80/14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 07.03.2017 № 80/14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата (очередная LII сессия V созыва) от 24 декабря 2015 года № 322/52 "О бюджете Баянаульского района на 2016 – 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 декабря 2015 года за № 4869, опубликованное 15 января 2016 года в газете "Баянтау" за № 3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3871119" заменить цифрами "3875040";
цифры "1022051" заменить цифрами "1025972";
в подпункте 2) цифры "3871119" заменить цифрами "3878382";
в подпункте 5) цифры "-8572" заменить цифрами "-11914";
в подпункте 6) цифры "8572" заменить цифрами "11914";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально – экономического развития, планирования бюджета и социальной политики.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата Т. Қасен
Приложение
к решению Баянаульского
районного маслихата
(внеочередная LV сессия
V созыва)
от 24 февраля 2016 года