Железинка аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 338-5/45 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 желтоқсандағы № 52/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 желтоқсанда № 5310 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 наурыздағы № 79/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 07.03.2017 № 79/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2016 жылғы 6 желтоқсандағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XLVI сессиясы) 2015 жылғы 10 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 394/46 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 69/9 шешіміне сәйкес Железинка аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 338-5/45 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 05 қаңтарда № 4878 болып тіркелген, аудандық "Родные просторы", "Туған өлке" газеттерінің 2016 жылғы 16 қаңтардағы № 2 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"3424867" сандары "3424662" сандарымен ауыстырылсын;
"7645" сандары "7641" сандарымен ауыстырылсын;
"2845684" сандары "2845483" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3425351" сандары "3425146" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджеттік тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Т. Сарсенов
Аудандық мәслихаттың хатшысы П. Лампартер
Железинка аудандық
мәслихатының (VI сайланған
ХIII (кезектен тыс) сессиясы)
2016 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 52/6 шешіміне
1-қосымша
Железинка аудандық
мәслихатының (V сайланған
XLV (кезекті) сессиясы)

О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 338-5/45 "О бюджете Железинского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 15 декабря 2016 года № 52/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 декабря 2016 года № 5310. Утратило силу решением маслихата Железинского района Павлодарской области от 7 марта 2017 года № 79/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Железинского района Павлодарской области от 07.03.2017 № 79/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением маслихата Павлодарской области от 6 декабря 2016 года № 69/9 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XLVI сессия, V созыв) от 10 декабря 2015 года № 394/46 "Об областном бюджете на 2016 - 2018 годы", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 338-5/45 "О бюджете Железинского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 05 января 2016 года за № 4878, опубликованное в районных газетах "Родные просторы", "Туған өлке" от 16 января 2016 года № 2), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3424867" заменить цифрами "3424662";
цифры "7645" заменить цифрами "7641";
цифры "2845684" заменить цифрами "2845483";
в подпункте 2) цифры "3425351" заменить цифрами "3425146";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата Т. Сарсенов
Секретарь районного маслихата П. Лампартер
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
(XIII (внеочередная) сессия),
VI созыв)
от 15 декабря 2016 года № 52/6
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
(XLV (очередная) сессия
V созыв)

4380
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
491
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
36932
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
526
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
9083
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
25847
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25847
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды, жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20323
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
540
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
118
054
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4866
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
65566
1
Тұрғын үй шаруашылығы
27353
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10924
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
380
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
10544
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6884
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1467
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
90
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
5327
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3859
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3859
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
5686
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2563
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
3123
2
Коммуналдық шаруашылық
26108
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3078
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру

4380
006
Оказание жилищной помощи
491
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
36932
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
526
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9083
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
25847
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25847
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20323
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
540
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
118
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
4866
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
65566
1
Жилищное хозяйство
27353
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10924
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
380
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
10544
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6884
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1467
005
Снос аварийного и ветхого жилья
90
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5327
464
Отдел образования района (города областного значения)
3859
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3859
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
5686
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2563
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
3123
2
Коммунальное хозяйство
26108
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3078
014
Организация водоснабжения населенных пунктов