Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XLIII сессиясы) 2015 жылдың 24 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 239-43-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2016 жылғы 13 шілдедегі № 17-4-6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 05 тамызда № 5194 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XLIII сессиясы) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 239-43-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4883 тіркелген, 2016 жылғы 23 қаңтардағы "Ертіс нұры" және "Иртыш" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшада:
"3 262 151" сандары "3 274 819" сандарымен ауыстырылсын;
"442 166" сандары "462 211" сандарымен ауыстырылсын;
"6 726" сандары "7 018" сандарымен ауыстырылсын;
"2 812 709" сандары "2 805 040" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3 263 446" сандары "3 276 114" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының бюджет, әлеуметтік саясат және заңдылық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Шингисов
Ертіс аудандық
мәслихатының хатшысы Б. Шингисов
Ертіс аудандық мәслихатының
(VI сайланған, IV сессиясы)
2016 жылғы 13 шілдедегі
№ 17-4-6 шешіміне
1-қосымшасы
Ертіс аудандық мәслихатының
(V сайланған, XLIII сессиясы)
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 239-43-5 шешіміне
1-қосымшасы
2016 жылға арналған Ертіс ауданының бюджеті
(өзгерістермен)
Санаты
2016 жылға арналған сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата (XLIII сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 239-43-5 "О бюджете Иртышского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 13 июля 2016 года № 17-4-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 05 августа 2016 года № 5194
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата (XLIII сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 239-43-5 "О бюджете Иртышского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4883, опубликовано 23 января 2016 года в газетах "Иртыш" и "Ертіс нұры") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 262 151" заменить цифрами "3 274 819";
цифры "442 166" заменить цифрами "462 211";
цифры "6 726" заменить цифрами "7 018";
цифры "2 812 709" заменить цифрами "2 805 040";
в подпункте 2) цифры "3 263 446" заменить цифрами "3 276 114";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по бюджету, социальной политике и законности.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Б. Шингисов
Секретарь Иртышского
районного маслихата Б. Шингисов
Приложение 1
к решению Иртышского
районного маслихата
(IV сессия, VI созыв)
от 13 июля 2016 года № 17-4-6
Приложение 1
к решению Иртышского
районного маслихата
(XLIII сессия, V созыв) от 24
декабря 2015 года № 239-43-5
Бюджет Иртышского района на 2016 год
(с изменениями)
Категория
Сумма на 2016 год (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

8 055
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
7 146
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
810
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
31 806
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
31 806
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 827
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
762
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 470
054
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3 747
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
121 392
1
Тұрғын үй шаруашылығы
32 551
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
15 145
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
337
027
"Жұмыспен қамту - 2020" жол карта" бағдарламасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
14 808
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 731
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
6 500
041
"Жұмыспен қамту - 2020" жол карта" бағдарламасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
1 231
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
693
026
"Жұмыспен қамту - 2020" жол карта" бағдарламасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
693
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
8 982
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
508
072
"Жұмыспен қамту - 2020" жол карта" бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, еңбекші жастарға арналған жатақханалар мен инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу және (немесе) реконструкциялау
192
074
"Жұмыспен қамту - 2020 жол карта" бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
8 282
2
Коммуналдық шаруашылық
67 152
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

8 055
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7 146
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
810
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
31 806
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
31 806
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25 827
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
762
021
Капитальные расходы государственного органа
1 470
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
3 747
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
121 392
1
Жилищное хозяйство
32 551
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15 145
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
337
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по программе "Дорожная карта занятости - 2020"
14 808
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 731
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
6 500
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по программе "Дорожная карта занятости - 2020"
1 231
464
Отдел образования района (города областного значения)
693
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по программе "Дорожная карта занятости - 2020"
693
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
8 982
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
508
072
Строительство служебного жилища, строительство и (или) реконструкция общежитий для трудовой молодежи и инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта занятости - 2020"
192
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления программы "Дорожная карта занятости - 2020"
8 282
2
Коммунальное хозяйство
67 152
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа