2017 жылға Ертіс ауданы бойынша ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 30 қарашадағы № 353/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 желтоқсанда № 5294 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 1 шілдедегі № 179/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 01.07.2017 № 179/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабы 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабы 7), 8), 9) тармақшаларына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 412 бұйрығына сәйкес Ертіс ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындары квотасы:
ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, Ертіс ауданы бойынша білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды Ертіс ауданының ұйымдарындағы жұмыскерлердің тізімдік санынан бір пайыз мөлшерінде, ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан жұмысқа орналастыру үшін 1-қосымшаға сәйкес;
бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды Ертіс ауданының ұйымдарындағы жұмыскерлердің тізімдік санынан бір пайыз мөлшерінде, ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан жұмысқа орналастыру үшін 2-қосымшаға сәйкес;
пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды Ертіс ауданының ұйымдарындағы жұмыскерлердің тізімдік санынан бір пайыз мөлшерінде, ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан жұмысқа орналастыру үшін 3-қосымшаға сәйкес белгіленсін.

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан, из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации по Иртышскому району на 2017 год
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 30 ноября 2016 года № 353/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 декабря 2016 года № 5294. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 1 июля 2017 года № 179/7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 01.07.2017 № 179/7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", с приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест:
для трудоустройства, граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования по Иртышскому району в размере одного процента от списочной численности работников в организациях Иртышского района, независимо от организационно-правовой формы и формы собственности, согласно приложению 1;
для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере одного процента от списочной численности работников в организациях Иртышского района, независимо от организационно-правовой формы и формы собственности, согласно приложению 2;
для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в размере одного процента от списочной численности работников в организациях Иртышского района, независимо от организационно-правовой формы и формы собственности, согласно приложению 3.