Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 шілдедегі "Павлодар облысы Лебяжі ауданының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" № 3/44 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 8/3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 сәуірде № 5100 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 3 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу және кедендік әкімшілендіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңының 1-бабы 1-тармағының 92) тармақшасына сәйкес, Лебяжі ауданының мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 шілдедегі "Павлодар облысы Лебяжі ауданының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" № 3/44 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4649 тіркелген, 2015 жылғы 15 тамыздағы аудандық "Аққу үні" - "Вести Акку" газетінде № 32 жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесінде "387-бабының 1-1 тармағына" сөздері мен сандары "386-бабының 5-тармағына" сөздері мен сандары мен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың аграрлық сектор, экология, энергетика, көлік және байланыс мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Шаймарданов
Аудандық мәслихат хатшысы С. Мүсінова

О внесении изменения в решение районного маслихата от 24 июля 2015 года № 3/44 "О повышении ставки земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Лебяжинского района Павлодарской области"
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 12 апреля 2016 года № 8/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 апреля 2016 года № 5100
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 92) пункта 1 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 3 декабря 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения и таможенного администрирования", Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 июля 2015 года № 3/44 "О повышении ставки земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Лебяжинского района Павлодарской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4649, опубликованное 15 августа 2015 года в районной газете "Аққу үні" - "Вести Акку" № 32) следующие изменение:
в преамбуле указанного решения слова и цифры "пунктом 1-1 статьи 387" заменить словами и цифрами "пунктом 5 статьи 386".
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам аграрного сектора, экологии, энергетики, транспорта и связи.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Шаймарданов
Секретарь районного маслихата С. Мусинова