Май ауданы бойынша 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 08 тамыздағы № 159/8 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 тамызда № 5224 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңы 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Май ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год по Майскому району
Постановление акимата Майского района Павлодарской области от 08 августа 2016 года № 159/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 августа 2016 года № 5224
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Майского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Май ауданы бойынша 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік сұрақтар бойынша орынбасары М.Қ. Құсайыноваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Қаңтарбаев
Май ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "8" тамыздағы
№ 159/8 қаулысына
қосымша
Май ауданы бойынша 2016 жылға арналған
мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік
білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы
қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
№р/с
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту мекемелерінің атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Мемлекеттік қаржыландырудың айлық өлшемі, теңге
Ата-аналардың айлық төлем ақысы, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
Май ауданы әкімдігінің Көктүбек селолық округі әкімі аппаратының "Ақбота бөбектер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
70
(республикалық бюджет)
32416
32416
1 жастан 3 жасқа дейін - 6400;
3 жастан 7 жасқа дейін - 6800
2.
Май ауданы әкімдігінің, Кеңтүбек селолық округі әкімі аппаратының "Қарлығаш бөбектер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
50
(республикалық бюджет)
36536
36536
1 жастан 3 жасқа дейін - 6000;
3 жастан 7 жасқа дейін - 6400
3.
Май ауданы әкімдігінің Қаратерек селолық округі әкімі аппаратының "Балбөбек бөбектер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
70
(республикалық бюджет)
23716
23716
1 жастан 3 жасқа дейін - 5250;
3 жастан 7 жасқа дейін - 6300
4.
Май ауданы әкімдігінің, Көктүбек селолық округі әкімі аппаратының "Айгөлек бөбектер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
70
(республикалық бюджет)
34679
34679
1 жастан 3 жасқа дейін - 6400;
3 жастан 7 жасқа дейін - 6800
5.
Май ауданы әкімдігінің, Ақшиман селолық округі әкімі аппаратының "Балауса бөбектер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
30
(республикалық бюджет)
24952
24952
1 жастан 3 жасқа дейін - 6400;
3 жастан 7 жасқа дейін - 6800
6.
Май ауданы әкімдігінің "Балдәурен балабақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
45
(жергілікті бюджет)
40011
40011
3 жастан 7 жасқа дейін - 6800
7.
Май ауданы әкімдігінің, Саты селолық округі әкімі аппаратының "Әйгерім бөбектер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
20
(республикалық бюджет)
57850
57850
1 жастан 3 жасқа дейін - 6800;

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год по Майскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам Кусаинову М.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Кантарбаев
Приложение
к постановлению акимата
Майского района от "8" августа
2016 года № 159/8
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской
платы на 2016 год по Майскому району
№ п/п
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц не менее (в тенге)
Размер подушевого финансирования в месяц, тенге
Размер родительской платы в месяц, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли сад Ақбота" аппарата акима Коктубекского сельского округа, акимата Майского района
70
(республиканский бюджет)
32416
32416
от 1 до 3 лет - 6400;
от 3 до 7 лет - 6800
2.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли сад Қарлығаш" аппарата акима Кентубекского сельского округа, акимата Майского района
50
(республиканский бюджет)
36536
36536
от 1 до 3 лет - 6000;
от 3 до 7 лет - 6400
3.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли сад Балбөбек" аппарата акима Каратерекского сельского округа, акимата Майского района
70
(республиканский бюджет)
23716
23716
от 1 до 3 лет - 5250;
от 3 до 7 лет - 6300
4.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли сад Айгөлек" аппарата акима Коктубекского сельского округа, акимата Майского района
70
(республиканский бюджет)
34679
34679
от 1 до 3 лет - 6400;
от 3 до 7 лет - 6800
5.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли сад Балауса" аппарата акима Акшиманского сельского округа, акимата Майского района
30
(республиканский бюджет)
24952
24952
от 1 до 3 лет - 6400;
от 3 до 7 лет - 6800
6.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Детский сад Балдәурен" акимата Майского района
45
(местный бюджет)
40011
40011
от 3 до 7 лет - 6800
7.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли сад Әйгерім" аппарата акима Сатинского сельского округа, акимата Майского района
20
(республиканский бюджет)
57850
57850
от 1 до 3 лет - 6800;