Май аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" № 1/56 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 қарашадағы № 1/10 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 30 қарашада № 5282 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2017 жылғы 2 наурыздағы № 4/13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 02.03.2017 № 4/13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4871 тіркелген, аудандық "Шамшырақ" газетінің 2016 жылғы 09 қаңтарда № 2 жарияланған) № 1/56 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"2305541" деген сандар "2309305" деген сандармен ауыстырылсын;
"378222" деген сандар "378142" деген сандармен ауыстырылсын;
"2265" деген сандар "2345" деген сандармен ауыстырылсын;
"1923005" деген сандар "1926769" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2305603" деген сандар "2309367" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Байғалиев
Аудандық мәслихатының хатшысы Ғ. Арынов
Май аудандық мәслихатының
(VI сайланған Х
(кезектен тыс) сессиясы)
2016 жылғы 29 қарашадағы
№ 1/10 шешіміне
1-қосымша
Май аудандық мәслихатының
(V сайланған LVI
(кезекті) сессиясы)
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 1/56 шешіміне
1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 1/56 "О Майском районном бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 29 ноября 2016 года № 1/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 ноября 2016 года № 5282. Утратило силу решением маслихата Майского района Павлодарской области от 2 марта 2017 года № 4/13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Майского района Павлодарской области от 02.03.2017 № 4/13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата (LVI (очередная) сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 1/56 "О Майском районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4871, опубликованное в районной газете "Шамшырақ" от 09 января 2016 года № 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2305541" заменить цифрами "2309305";
цифры "378222" заменить цифрами "378142";
цифры "2265" заменить цифрами "2345";
цифры "1923005" заменить цифрами "1926769";
в подпункте 2) цифры "2305603" заменить цифрами "2309367";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии А. Байгалиев
Секретарь районного маслихата Г. Арынов
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата
(X (внеочередная) сессия,
VI созыв)
№ 1/10 от 29 ноября 2016 года
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата
(LVІ (очередная) сессия,
V созыв)
№ 1/56 от 24 декабря 2015 года
Районный бюджет на 2016 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы