Май ауданының ұйымдарына мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 14 қарашадағы № 222/11 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 2 желтоқсанда № 5286 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Май ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 220/9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов организациям Майского района
Постановление акимата Майского района Павлодарской области от 14 ноября 2016 года № 222/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 2 декабря 2016 года № 5286. Утратило силу постановлением акимата Майского района Павлодарской области от 10 сентября 2021 года № 220/9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)

Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Май ауданы әкімдігінің 10.09.2021 № 220/9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 бұйрығымен бекітілген Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларына сәйкес, мүгедектерді жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету мақсатында, Май ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Майского района Павлодарской области от 10.09.2021 № 220/9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Правилами квотирования рабочих мест для инвалидов, утвержденными Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498, в целях обеспечения занятости инвалидов, акимат Майского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Мүгедектер үшiн жұмыс орындарының квотасы ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыскерлердің мынадай тізімдік саны бар Май ауданының ұйымдарына:
елуден жүз адамға дейін - жұмыскерлердің тізімдік санының екі пайызы мөлшерінде;
жүз бірден екі жүз елу адамға дейін - жұмыскерлердің тізімдік санының үш пайызы мөлшерінде қосымшаға сәйкес белгіленсін.

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов организациям Майского района, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, со списочной численностью работников:
от пятидесяти до ста человек - в размере двух процентов списочной численности работников;
от ста одного до двухсот пятидесяти человек - в размере трех процентов списочной численности работников, согласно приложению.