Павлодар ауданы Заңғар ауылдық округі Коряковка ауылының көшесін қайта атау туралы
Павлодар облысы Павлодар ауданы Заңғар ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 1-03-01 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 қаңтарда № 5346 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Коряковка ауылының тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2016 жылғы 21 қарашадағы Павлодар облыстық ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде Заңғар ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар ауданы Заңғар ауылдық округі Коряковка ауылындағы Новая көшесі Жұмабек Мналимов көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Заңғар ауылдық
округінің әкімі Х. Оразбеков

О переименовании улицы села Коряковка Зангарского сельского округа Павлодарского района
Решение акима Зангарского сельского округа Павлодарского района Павлодарской области от 26 декабря 2016 года № 1-03-01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 января 2017 года № 5346
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Коряковка и на основании заключения областной ономастической комиссии от 21 ноября 2016 года, аким Зангарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Новая в селе Коряковка Зангарского сельского округа Павлодарского района на улицу Жумабека Мналимова.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Зангарского сельского округа Х. Оразбеков