Успен аудандық мәслихатының (V сайланған LII сессиясы) 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Успен ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 287/52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 маусымдағы № 19/3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 шілдеде № 5161 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2017 жылғы 16 наурыздағы № 70/14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 16.03.2017 № 70/14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының (V сайланған LII сессиясы) 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Успен ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 287/52 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 4870 болып тіркелген, 2016 жылғы 9 қаңтарындағы № 1 "Аймақ ажары", 2016 жылғы 9 қаңтарындағы № 9 "Огни села" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"2 355 983" сандары "2 352 244" сандарымен ауыстырылсын;
"3 000" сандары "3 938" сандарымен ауыстырылсын;
"250" сандары "830" сандарымен ауыстырылсын;
"2 067 377" сандары "2 062 120" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2 356 291" сандары "2 352 552" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
2. Осы шешімнің жүзеге асырылуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Ж. Бараисов
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата LII сессия V созыв) от 23 декабря 2015 года № 287/52 "О бюджете Успенского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 28 июня 2016 года № 19/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 июля 2016 года № 5161. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 16 марта 2017 года № 70/14 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 16.03.2017 № 70/14 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата (LII сессия, V созыв) от 23 декабря 2015 года № 287/52 "О бюджете Успенского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4870 от 29 декабря 2015 года, опубликовано в газетах от 9 января 2016 года "Аймақ ажары" № 1, от 9 января 2016 года "Огни села" № 1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 355 983" заменить цифрами "2 352 244";
цифры "3 000" заменить цифрами "3 938";
цифры "250" заменить цифрами "830";
цифры "2 067 377" заменить цифрами "2 062 120";
в подпункте 2) цифры "2 356 291" заменить цифрами "2 352 552";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Ж. Бараисов
Секретарь районного маслихата Р. Бечелова
Приложение
к решению Успенского
районного маслихата
(III внеочередная сессия,

4 860
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
3 970
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
890
3
Ақпараттық кеңiстiк
53 270
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
9 795
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
9 795
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
43 475
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
41 645
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
1 830
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
33 272
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
19 382
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 753
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
9 629
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
13 890
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 864
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
184
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 842
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
69 576
1
Ауыл шаруашылығы
24 257
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
7 897
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
7 897
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
16 360
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 200
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 225
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2 935
6
Жер қатынастары
14 572
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14 572
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 572
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер

4 860
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3 970
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
890
3
Информационное пространство
53 270
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
9 795
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
9 795
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
43 475
006
Функционирование районных (городских) библиотек
41 645
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1 830
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
33 272
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
19 382
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
9 753
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
9 629
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
13 890
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
11 864
014
Капитальные расходы государственного органа
184
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 842
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
69 576
1
Сельское хозяйство
24 257
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
7 897
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7 897
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
16 360
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
12 200
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 225
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья
животных и человека
2 935
6
Земельные отношения
14 572
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14 572
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14 572
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений