Успен ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 235/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 желтоқсанда № 5291 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 20 қаңтардағы № 11/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Успенскому району
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 2 декабря 2016 года № 235/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 декабря 2016 года № 5291. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 20 января 2021 года № 11/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)

Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен ауданы әкімдігінің 20.01.2021 № 11/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 бұйрығымен бекітілген Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларына сәйкес, Успен ауданының әкімдігі КАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 20.01.2021 № 11/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Правилами квотирования рабочих мест для инвалидов, утвержденными Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498, акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Успен ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыскерлердің тізімдік саны:
елуден жүз адамға дейін - жұмыскерлердің тізімдік санының екі пайызы мөлшерінде;
жүз бірден екі жүз елу адамға дейін - жұмыскерлердің тізімдік санының үш пайызы мөлшерінде;
екі жүз елу бірден артық адам - жұмыскерлердің тізімдік санының төрт пайызы мөлшерінде қосымшаға сәйкес белгіленсін.

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов по Успенскому району организациям, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, со списочной численностью работников:
от пятидесяти до ста человек - в размере двух процентов списочной численности работников;
от ста одного до двухсот пятидесяти человек - в размере трех процентов списочной численности работников;
свыше двухсот пятидесяти одного человека - в размере четырех процентов списочной численности работников, согласно приложению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің осы мәселеге жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Саламацкий
Успен ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 2 желтоқсандағы
№ 235/12 қаулысына
қосымшасы
Успен ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы
№ р\с
Ұйымдардың атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Үлес мөлшері (қызметкерлердің тізімдік саны %)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны
1.
"ГАЛИЦКОЕ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Саламацкий
Приложение
к постановлению акимата
Успенского района
от 2 декабря 2016 года № 235/12
Квота рабочих мест для инвалидов
по Успенскому району
№ п/п
Наименование организаций
Списочная численность работников
Размер квоты (% списочной численности работников)
Количество рабочих мест для инвалидов
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "ГАЛИЦКОЕ"