2017 жылға Успен ауданы бойынша ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 236/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 желтоқсанда № 5296 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 17 тамыздағы № 177/8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 17.08.2017 № 177/8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабы 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 7), 8) 9) тармақшаларына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 412 бұйрығына сәйкес, Успен ауданы әкімдігі КАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындары квотасы:
ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін Успен ауданының ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан, ұйымдар үшін ұйымның тізімдік санының бір пайызы көлемінде, 1 қосымшаға сәйкес;
бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін Успен ауданының ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан, ұйымдар үшін ұйымның тізімдік санының бір пайызы көлемінде, 2 қосымшаға сәйкес;
пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін Успен ауданының ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан, ұйымдар үшін ұйымның тізімдік санының бір пайызы көлемінде, 3 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Жүсіпбаевқа жүктелсін.

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан, из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации по Успенскому району на 2017 год
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 2 декабря 2016 года № 236/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 декабря 2016 года № 5296. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 17 августа 2017 года № 177/8 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 17.08.2017 № 177/8 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест:
для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования по Успенскому району в размере одного процента от списочной численности работников в организациях Успенского района, независимо от организационно-правовой формы и формы собственности, согласно приложению 1;
для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере одного процента от списочной численности работников в организациях Успенского района, независимо от организационно-правовой формы и формы собственности, согласно приложению 2;
для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в размере одного процента от списочной численности работников в организациях Успенского района, независимо от организационно-правовой формы и формы собственности, согласно приложению 3.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жусупбаева Б.

3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Саламацкий
Успен ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "2" желтоқсандағы
№ 236/12 қаулысына
1 қосымшасы
2017 жылға Успен ауданы бойынша ата-анасынан
кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе
ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім
беру ұйымдарының түлектері болып табылатын
жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа
орналастыру үшін жұмыс орындары квотасы
№ р\с
Ұйымдардың атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Үлес мөлшері (жұмыскерлердің тізімдік саны %)
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының саны
1.
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Успен орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
187
1 %
1
Успен ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "2" желтоқсандағы
№ 236/12 қаулысына
2 қосымшасы
2017 жылға Успен ауданы бойынша бас бостандығынан айыру орындарынан
босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасы
№ р\с
Ұйымдардың атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Үлес мөлшері (жұмыскерлердің тізімдік саны %)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының саны
1.
"ГАЛИЦКОЕ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
434
1 %
4
2.
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Успен орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
187
1 %
1
Успен ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "2" желтоқсандағы
№ 236/12 қаулысына
3 қосымшасы
2017 жылға Успен ауданы бойынша пробация қызметінің есебінде
тұрған жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасы
№ р\с
Ұйымдардың атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Үлес мөлшері (жұмыскерлердің тізімдік саны %)
Пробация қызметінің есебінде тұрған жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының саны
1.
"ГАЛИЦКОЕ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
434
1 %
4
2.
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Успен орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
187
1 %
1

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Саламацкий
Приложение 1
к постановлению акимата
Успенского района
от "2" декабря 2016 года
№ 236/12
Квота рабочих мест для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся
до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся
выпускниками организаций образования по Успенскому району на 2017 год
№ п/п
Наименование организаций
Списочная численность работников
Размер квоты (% списочной численности работников)
Количество рабочих мест для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
1.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Успенская центральная районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
187
1 %
1
Приложение 2
к постановлению акимата
Успенского района
от "2" декабря 2016 года
№ 236/12
Квота рабочих мест для лиц освобожденных из мест лишения свободы
по Успенскому району на 2017 год
№ п/п
Наименование организаций
Списочная численность работников
Размер квоты (% списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц освобожденных из мест лишения свободы
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "ГАЛИЦКОЕ"
434
1 %
4
2.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Успенская центральная районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
187
1 %
1
Приложение 3
к постановлению акимата
Успенского района
от "2" декабря 2016 года
№ 236/12
Квота рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации
по Успенскому району на 2017 год
№ п/п
Наименование организаций
Списочная численность работников
Размер квоты (% списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "ГАЛИЦКОЕ"
434
1 %
4
2.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Успенская центральная районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
187
1 %
1