Успен ауданы Успен ауылдық округі Успен ауылының көшелерінің атауларын қайта атау туралы
Павлодар облысы Успен ауданы Успен ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 9 наурыздағы № 2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 08 сәуірде № 5055 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес 2015 жылғы 2 желтоқсандағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Успен ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен ауданы Успен ауылдық округі Успен ауылының көшелерінің атаулары:
"Молодежная" көшесі "Наукенов" көшесі;
"8 март" көшесі "Яременко" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Успен ауылдық
округінің әкімі А. Калина

О переименовании улиц села Успенка Успенского сельского округа Успенского района
Решение акима Успенского сельского округа Успенского района Павлодарской области от 9 марта 2016 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 08 апреля 2016 года № 5055
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии от 2 декабря 2015 года, аким Успенского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать наименования улиц села Успенка Успенского сельского округа Успенского района:
улица " Молодежная" на улицу "Наукенова";
улица "8 марта" на улицу "Яременко".
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Успенского
сельского округа А. Калина