Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Шарбақты ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 243/67 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 тамыздағы № 30/9 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 31 тамызда № 5227 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 45/15 (01.01.2017 қолданысқа енеді) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 45/15 (01.01.2017 қолданысқа енеді) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Шарбақты ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 243/67 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4875 тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінде, 2016 жылғы 14 қаңтардағы "Трибуна" газетінде, 2016 жылғы 21 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінде, 2016 жылғы 21 қаңтардағы "Трибуна" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"3304798" сандары "3304540" деген сандармен ауыстырылсын;
"27579" сандары "27585" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 243/67 "О бюджете Щербактинского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 22 августа 2016 года № 30/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 августа 2016 года № 5227. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 23 декабря 2016 года № 45/15 (вводится в действие с 01.01.2017)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 23.12.2016 № 45/15 (вводится в действие с 01.01.2017).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 243/67 "О бюджете Щербактинского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4875, опубликованное 14 января 2016 года в районной газете "Маралды", 14 января 2016 года в районной газете "Трибуна", 21 января 2016 года в районной газете "Маралды", 21 января 2016 года в районной газете "Трибуна") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3304798" заменить цифрами "3304540";
цифры "27579" заменить цифрами "27585";

744
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
741
04
Бiлiм беру
2056879
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
201501
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
122977
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
106425
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
16552
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
73970
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
73970
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
4554
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
4554
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1780291
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12159
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
12159
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
79334
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
79334
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1683518
003
Жалпы білім беру
1638886
006
Балаларға қосымша білім беру
44632
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
5280
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5280
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
75087
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
75087
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16507
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
20493
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1917
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11488
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
479
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету

744
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
741
04
Образование
2056879
1
Дошкольное воспитание и обучение
201501
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
122977
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
106425
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
16552
464
Отдел образования района (города областного значения)
73970
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
73970
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
4554
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
4554
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1780291
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12159
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
12159
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
79334
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
79334
464
Отдел образования района (города областного значения)
1683518
003
Общеобразовательное обучение
1638886
006
Дополнительное образование для детей
44632
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
5280
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
5280
9
Прочие услуги в области образования
75087
464
Отдел образования района (города областного значения)
75087
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16507
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
20493
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1917
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка – сироты (детей – сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11488
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) – сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
479
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению