Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 сәуірдегі № 130/44 "Атаулы күндер мен мереке күндеріне орай алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 39/14 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 қаңтарда № 5347 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 280/83 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 11.12.2020 № 280/83 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 сәуірдегі "Атаулы күндер мен мереке күндеріне орай алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" № 130/44 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3776 тіркелген, 2014 жылғы 1 мамырдағы "Маралды", "Трибуна" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесінде "Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 сәуірдегі "Құқықтық нормативтік актілер туралы" Заңының 21-1-бабы 1-тармағына" деген сөздері мен сандары алып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының заңнамалық және әлеуметтік саясат мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Смакова
Аудандық мәслихат хатшысы С. Шпехт
"КЕЛІСІЛДІ"
Павлодар облысының әкімі Б. Бакауов
2016 жылғы "26" желтоқсан

О внесении изменения в решение Щербактинского районного маслихата от 28 апреля 2014 года № 130/44 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 14 декабря 2016 года № 39/14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 января 2017 года № 5347. Утратило силу решением Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 11 декабря 2020 года № 280/83 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 11.12.2020 № 280/83 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 28 апреля 2014 года № 130/44 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятых категорий получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3776, опубликовано 1 мая 2014 года в газетах "Маралды", "Трибуна") следующее изменение:
в преамбуле указанного решения слова и цифры "пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам законности и социальной политики.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Д. Смакова
Секретарь районного маслихата С. Шпехт
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Павлодарской области Б. Бакауов
"26" декабря 2016 года