Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында көрсетілетін ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 3/570 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 15 қантардағы № 1/12 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 ақпанда № 1249 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 25 қыркүйектегі № 3/391 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 25.09.2020 № 3/391 (алғаш ресми жарияланған кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңдарына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында көрсетілетін ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 3/570 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 27 қазанда № 1224 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 қарашада "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіндегі:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын.
"1. Мемлекеттік қызметті Алматы қаласы Ауыл шаруашылығы басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Алматы қаласының Ветеринария орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 мамырдағы № 7-1/418 бұйрығымен бекітілген "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты (бұдан әрі - Стандарт) негізінде көрсетеді.
Мемлекеттік қызмет: Алматы қаласы, Абай даңғылы 125, Жароков көшесінің қиылысы мекенжайы бойынша көрсетіледі.".
2. Алматы қаласы Ауыл шаруашылығы басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е. Әукеновке жүктелсін.

О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 29 сентября 2015 года № 3/570 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере ветеринарии, оказываемых в городе Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 15 января 2016 года № 1/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 10 февраля 2016 года за № 1249. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 25 сентября 2020 года № 3/391
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 25.09.2020 № 3/391 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы от 29 сентября 2015 года № 3/570 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере ветеринарии, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1224 от 27 октября 2015 года, опубликованное 7 ноября 2015 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы") следующее изменение:
в регламенте государственной услуги "Выдача ветеринарной справки" утвержденном указаным постановлением:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Государственная услуга оказывается коммунальным государственным предприятием на праве хозяйственного ведения "Центр ветеринарии города Алматы" Управления сельского хозяйства города Алматы" (далее - услугодатель) на основании Стандарта государственной услуги "Выдача ветеринарной справки", утвержденного приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 мая 2015 года № 7-1/418 (далее - Стандарт).
Государственная услуга оказывается по адресу: город Алматы, проспект Абая 125, угол улицы Жарокова.".
2. Управлению сельского хозяйства города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет-ресурсе;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Е. Аукенова.

4. Осы "Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында көрсетілетін ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 3/570 қаулысымен бекітілген "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне өзгеріс енгізу туралы" қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен сон қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі
Б. Байбек

4. Настоящее постановление "О внесении изменения в регламент государственной услуги "Выдача ветеринарной справки", утвержденный постановлением акимата города Алматы от 29 сентября 2015 года № 3/570 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере ветеринарии, оказываемых в городе Алматы" вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы
Б.Байбек