Алматы қаласында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды және сайлаушылармен кездесулерді өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 01 ақпандағы № 1/30 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 ақпанда № 1251 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 2/270 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 30.04.2019 № 2/270 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28 бабына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесе отырып, (келісім бойынша) Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және Алматы қаласы мәслихатының депутаттығына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын, осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес, орналастыруға арналған орындарды белгілесін.
2. Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және Алматы қаласы мәслихатының депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін, осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес, шарт негізінде берілетін үй-жайлардың тізбесі белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімі аппаратының басшысы М. Сембековке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі
Б. Байбек
Алматы қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 1 ақпандағы
№ 1/30 қаулысына
1 қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және
Алматы қаласы мәслихатының депутаттығына кандидаттар
үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға
арналған орындар
Ауданның атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
1
Алатау ауданы
"14-аумақ" шағынауданы, Усть-Каменагорск көшесі мен Райымбек даңғылының қиылысы
2
Алатау ауданы
"14-аумақ" шағынауданы, Қоңырат көшесі мен Таджикская көшесінің қиылысы
3
Алатау ауданы
"14-аумақ" шағынауданы, Райымбек даңғылы мен Братская көшесінің қиылысы
4
Алатау ауданы
"13-аумақ" шағынауданы, Куприн көшесі мен Нальчикская көшесінің қиылысы
5
Алатау ауданы
"13-аумақ" шағынауданы, Куприн көшесі мен Калининградская көшесінің қиылысы
6
Алатау ауданы
"13-аумақ" шағынауданы, Ахрименко көшесі мен Войков көшесінің қиылысы
7
Алатау ауданы
"Әйгерім-1" шағынауданы Рысқұлов даңғылы мен Ырысты көшесінің қиылысы
8
Алатау ауданы
"Құрылысшы" шағынауданы, Көкарай көшесі мен Жайлы көшесінің қиылысы
9
Алатау ауданы
"Әйгерім-1" шағынауданы, Байтенов көшесі мен Жаңа ғасыр көшесінің қиылысы
10
Алатау ауданы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для встреч с избирателями в городе Алматы
Постановление акимата города Алматы от 1 февраля 2016 года № 1/30. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 10 февраля 2016 года № 1251. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 30 апреля 2019 года № 2/270
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 30.04.2019 № 2/270 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ. В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Территориальной избирательной комиссией города Алматы (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихата города Алматы, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Определить перечень помещений, предоставляемых на договорной основе для встреч с избирателями кандидатам в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихата города Алматы, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Алматы М. Сембекова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы
Б. Байбек
Приложение 1
к постановлению акимата города Алматы
от 1 февраля 2016 года № 1/30
Места для размещения
агитационных печатных материалов для кандидатов в
депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и
маслихата города Алматы
Наименование района
Места для размещения агитационных
печатных материалов
1.
Алатауский район
микрорайон "14-территория", пересечение улицы Усть-Каменогорская и проспекта Райымбека
2.
Алатауский район
микрорайон "14-территория", пересечение улицы Коныратская и улицы Таджикская
3.
Алатауский район
микрорайон "14-территория", пересечение проспекта Райымбека и улицы Братская
4.
Алатауский район
микрорайон "13-территория", пересечение улицы Куприна и улицы Нальчикская
5.
Алатауский район
микрорайон "13-территория", пересечение улицы Куприна и улицы Калининградская
6.
Алатауский район
микрорайон "13-территория", пересечение улицы Ахременко и улицы Войкова
7.
Алатауский район
микрорайон "Айгерим-1", пересечение проспекта Рыскулова и улицы Ырысты
8.
Алатауский район
микрорайон "Курылысшы", пересечение улицы Кокорай и улицы Жайлы
9.
Алатауский район
микрорайон "Айгерим-1", пересечение улицы Байтенова и улицы Жана гасыр
10.
Алатауский район

129
Алмалы ауданы
Байсейітова көшесі мен Жамбыл көшесінің қиылысы (солтүстік-батыс жағы)
130
Алмалы ауданы
Желтоқсан көшесі мен Әйтеке би көшесінің қиылысы (оңтүстік-шығыс жағы)
131
Алмалы ауданы
Жібек жолы даңғылы мен Абылай хан даңғылының қиылысы (оңтүстік-батыс жағы)
132
Алмалы ауданы
Мәметова көшесі мен Чайковский көшесінің қиылысы (солтүстік-батыс жағы)
133
Алмалы ауданы
Сейфуллин даңғылы мен Төреқұлов көшесінің қиылысы (солтүстік-шығыс жағы)
134
Алмалы ауданы
Мәметова көшесі мен Сейфуллин даңғылының қиылысы (солтүстік-батыс жағы)
135
Алмалы ауданы
Мәметова көшесі мен Наурызбай батыр көшесінің қиылысы (солүстік-батыс жағы)
136
Алмалы ауданы
Мақатаев көшесі мен Желтоқсан көшесінің қиылысы (солтүстік-батыс жағы)
137
Алмалы ауданы
Панфилов көшесі мен Мақатаев көшесінің қиылысы (солтүстік-батыс жағы)
138
Алмалы ауданы
Райымбек даңғылы мен Желтоқсан көшесінің қиылысы (оңтүстік-шығыс жағы)
139
Алмалы ауданы
Райымбек даңғылы мен Панфилов көшесінің қиылысы (оңтүстік-батыс жағы)
140
Әуезов ауданы
"№ 72 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сүлейменов көшесi, 16 (Сүлейменов көшесінің шығыс жағы, Пятницкий көшесінің солтүстігі)
141
Әуезов ауданы
"№ 139 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Черепанов көшесi, 14 (Рысқұлбеков көшесінің солтүстік жағы, Береговой көшесінің батысы)
142
Әуезов ауданы
Таугүл-2 шағынауданы, Тоқтабаев көшесі, 34 (Тоқтабаев көшесінің оңтүстік жағы, Сүлейменов көшесінің батысы)
143
Әуезов ауданы
"Алматы мемлекеттік гуманитарлық-педагогикалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Таугүл-2 шағынауданы, Вильнюсская көшесі, 29 (Вильнюсская көшесінің шығыс жағы, Тоқтабаев көшесінің солтүстігі)
144
Әуезов ауданы
Рысқұлбеков көшесi, 39-А (Рысқұлбеков көшесінің солтүстік жағы, Саин көшесінің шығысы)
145
Әуезов ауданы
"№ 175 Жаңа Ғасыр гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Таугүл-3 шағынауданы, Шәймерденов көшесi, 21 (Шәймерденов көшеснің шығыс жағы, Сұлтан Бейбарыс көшесінің оңтүстігі)
146
Әуезов ауданы
"№127 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Таугүл шағынауданы, Тоқтабаев көшесі, 64 (Тоқтабаев көшесінің солтүстік жағы, Сүлейменов көшесінің батысы )
147
Әуезов ауданы
Ладыгин көшесі, 34 (Ладыгин көшесінің оңтүстік жағы, Рысқұлбеков көшесінің солтүстігі)
148
Әуезов ауданы
"№ 139 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Черепанов көшесi, 14 (Черепанов көшесінің солтүстік жағы, Науаи көшесінің батысы)
149
Әуезов ауданы
Жандосов көшесi, 204-А (Асқаров көшесінің шығысы, Саин көшесінің оңтүстігі)

129.
Алмалинский район
улица Байсеитовой угол улицы Жамбыла (северо-западная сторона)
130.
Алмалинский район
улица Желтоксан угол улицы Айтеке би (юго-восточная сторона)
131.
Алмалинский район
проспект Жибек жолы угол проспекта Абылай хана (юго-западная сторона)
132.
Алмалинский район
улица Маметовой угол улицы Чайковского (северо-западная сторона)
133.
Алмалинский район
проспект Сейфуллина угол улицы Торекулова (северо-восточная сторона)
134.
Алмалинский район
улица Маметовой угол проспекта Сейфуллина (северо-западная сторона)
135.
Алмалинский район
улица Маметовой угол улицы Наурызбай батыра (северо-западная сторона)
136.
Алмалинский район
улица Макатаева угол улицы Желтоксан (северо-западная сторона)
137.
Алмалинский район
улица Панфилова угол улицы Макатаева (северо-западная сторона)
138.
Алмалинский район
проспект Райымбека угол улицы Желтоксан (юго-восточная сторона)
139.
Алмалинский район
проспект Райымбека угол улицы Панфилова (юго-западная сторона)
140.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 72",улица Сулейменова, 16 (восточная сторона улицы Сулейменова, севернее улицы Пятницкого)
141.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 139", улица Черепанова, 14 (севернее улицы Рыскулбекова, западнее улицы Берегового)
142.
Ауэзовский район
Микрорайон Таугуль-2, улица Токтабаева, 34 (южная сторона улицы Токтабаева, западнее улицы Сулейменова)
143.
Ауэзовский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный гуманитарно-педогогический колледж", микрорайон Таугуль-2, улица Вильнюсская, 29 (восточная сторона улицы Вильнюсской, севернее улицы Токтабаева)
144.
Ауэзовский район
Улица Рыскулбекова, 39-А (северная сторона улицы Рыскулбекова, восточнее улицы Саина)
145.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия Жаңа Ғасыр № 175", микрорайон Таугуль-3, улица Шаймерденова, 21 (восточная сторона улицы Шаймерденова, южнее улицы Султана Бейбарса)
146.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 127", микрорайон Таугуль, улица Токтабаева, 64 (северная сторона улицы Токтабаева, западнее улицы Сулейменова)
147.
Ауэзовский район
Улица Ладыгина, 34 (южная сторона Ладыгина севернее улицы Рыскулбекова)
148.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 139", улица Черепанова, 14 (северная сторона Черепанова, западнее улицы Навои)
149.
Ауэзовский район
Улица Жандосова, 204-А (восточнее улицы Аскарова, южнее улицы Саина)

150
Әуезов ауданы
Саин көшесі, 184-Г (Саин көшесінің шығыс жағы, Жандосов көшесінің оңтүстігі)
151
Әуезов ауданы
"Минералды шиказаттарды кешенді қайта өңдеу жөніндегі ғылыми орталық" республикалық мемлекеттік кәсіпорны "Қазмеханөңдеу" өнркәсіптік экологияның мемлекеттік ғылыми-өндірістік бірлестігі, Жандосов көшесi, 67 (Жандосов көшесінің солтүстік жағы, Саин көшесінің шығысы)
152
Әуезов ауданы
"№ 5 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 9 шағынаудан, 16 (Саин көшесінің шығысы, Шаляпин көшесінің оңтүстігі)
153
Әуезов ауданы
"Алматы мемлекеттік көпсалалы колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Жандосов көшесi, 63 (Жандосов көшесінің солтүстік жағы, Береговой көшесінің батысы)
154
Әуезов ауданы
"№ 1 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 10 шағынаудан, 2-Г (Ким көшесінің солтүстік жағы, Береговой көшесінің шығысы)
155
Әуезов ауданы
Жандосов көшесi, 55 (Жандосов көшесінің солтүстігі, Алтынсарин даңғылының батысы)
156
Әуезов ауданы
"Радиоэлектроника және байланыс әскери-инженерлік институты" республикалық мемлекеттік мекемесі, Жандосов көшесі, 53 (Жандосов көшесінің солтүстігі, Алтынсарин даңғылының батысы)
157
Әуезов ауданы
Жандосов көшесi, 51 (Жандосов көшесінің солтүстігі, Алтынсарин даңғылының шығысы)
158
Әуезов ауданы
"№ 13 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 11 шағынаудан, 36 (Жандосов көшесінің солтүстігі, Алтынсарин даңғылының шығысы)
159
Әуезов ауданы
"№ 13 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 11 шағынаудан, 36 (Жандосов көшесінің солтүстігі, Алтынсарин даңғылының шығысы)
160
Әуезов ауданы
"№ 119 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,8 шағынаудан, 45 (Алтынсарин даңғылының шығысы, Абай даңғылының оңтүстігі)
161
Әуезов ауданы
"№ 116 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 8 шағынаудан, 46 (Алтынсарин даңғылының шығысы, Абай даңғылының оңтүстігі)
162
Әуезов ауданы
"№ 9 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,12 шағынаудан, 18 (Шаляпин көшесінің солтүстігі, Абай даңғылының батысы)
163
Әуезов ауданы
"№ 113 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 6 шағынаудан, 51 (Абай даңғылының оңтүстігі, Саин көшесінің шығысы)
164
Әуезов ауданы
"Ғабит Мүсірепов атындағы № 86 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 6 шағынаудан, 63 (Қойшыманов көшесінің солтүстігі, Саин көшесінің шығысы)
165
Әуезов ауданы
"№ 27 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 5 шағынаудан, 8-Б (Абай даңғылының солтүстігі, Алтынсарин даңғылының шығысы)

150.
Ауэзовский район
Улица Саина, 184-Г (восточная сторона улицы Саина, южнее улицы Жандосова)
151.
Ауэзовский район
Республиканское государственное предприятие "Национальный центр по комплексной переработке минерального сырья" "Государственное научно-производственное объединение промышленной экологии" "Казмеханобр", улица Жандосова, 67 (северная сторона улицы Жандосова, восточнее улицы Саина)
152.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 5", микрорайон 9, 16 (восточнее улицы Саина, южнее улицы Шаляпина)
153.
Ауэзовский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский многопрофильный колледж", улица Жандосова, 63 (северная сторона улицы Жандосова, западнее улицы Берегового)
154.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 1", микрорайон 10, 2-Г (северная сторона улицы Кима, восточнее улицы Берегового)
155.
Ауэзовский район
Улица Жандосова, 55 (северная сторона Жандосова, западнее проспекта Алтынсарина)
156.
Ауэзовский район
Республиканское государственное учреждение "Военно-инженерный институт радиоэлектроники и связи", улица Жандосова, 53 (северная сторона Жандосова, западнее проспекта Алтынсарина)
157.
Ауэзовский район
Улица Жандосова, 51 (северная сторона Жандосова, восточнее проспекта Алтынсарина)
158.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 13", микрорайон 11, 36 (северная сторона Жандосова, восточнее проспекта Алтынсарина)
159.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 13", микрорайон 11, 36 (севернее улицы Жандосова, восточнее проспекта Алтынсарина)
160.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 119", микрорайон 8, 45 (восточнее проспекта Алтынсарина, южнее проспекта Абая)
161.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 116", микрорайон 8, 46 (восточнее проспекта Алтынсарина, южнее проспекта Абая)
162.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 9", микрорайон 12, 18 (севернее улицы Шаляпина, западнее проспекта Абая)
163.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 113", микрорайон 6, 51 (южнее проспекта Абая восточнее улицы Саина)
164.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 86 имени Габита Мусрепова", микрорайон 6, 63 (севернее улицы Койчуманова, восточнее улицы Саина)
165.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 27", микрорайон 5, 8-Б (севернее проспекта Абая, восточнее проспекта Алтынсарина)

166
Әуезов ауданы
"№ 6 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 5 шағынаудан, 49-А (Қуанышбаев көшесінің оңтүстік жағы, Өтеген батыр көшесінің батысы)
167
Әуезов ауданы
"№ 104 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 2 шағынаудан, 59-А (Алтынсарин даңғылының шығысы, Жұбанов көшеснінің оңтүстігі)
168
Әуезов ауданы
"№2 қалалық балалар клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, 2 шағынаудан, Алтынсарин даңғылы, 54 (Алтынсарин даңғылының шығыс жағы, Ұлықбек көшеснінің солтүстігі)
169
Әуезов ауданы
"№ 6 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 5 шағынаудан, 49-А (Қуанышбаев көшесінің оңтүстік жағы, Өтеген батыр көшесінің батысы)
170
Әуезов ауданы
Өтеген батыр көшесi, 76-Д (Қабдолов көшесінің солтүстігі, Өтеген батыр көшесінің шығысы)
171
Әуезов ауданы
"№ 130 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тастақ-1 шағынауданы, Фуркат көшесi, 26-А (Фуркат көшесінің батыс жағы, Райымбек даңғылының оңтүстігі)
172
Әуезов ауданы
"Алматы мемлекеттік политехникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны,Тастақ-1 шағынауданы, 1-В ( Төле би көшесінің солтүстігі, Өтеген батыр көшесінің батысы)
173
Әуезов ауданы
"Алматы сервистік қызмет көрсету колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Қабдолов көшесi, 12 (Қабдолов көшесінің солтүстік жағы, Алтынсарин даңғылының шығысы)
174
Әуезов ауданы
"Алматы жаңа технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Төле би көшесі, 287-А (Төле би көшесінің солтүстік жағы, Өтеген батыр көшесінің батысы)
175
Әуезов ауданы
Төле би көшесi, 303 (Төле би көшесінің солтүстік жағы, Саин көшесінің шығысы)
176
Әуезов ауданы
"Алматы құрылыс-техникалық коледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Саин көшесi, 18 (Саин көшесінің шығыс жағы, Қабдолов көшесінің оңтүстігі)
177
Әуезов ауданы
"№3 перзентхана" қалалық перинаталдық орталық" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жұбанов көшесi, 11 (Жұбанов көшесінің солтүстік жағы, Саин көшесінің шығысы)
178
Әуезов ауданы
"№5 перзентхана" қалалық клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қабдолов көшесi, 28 (Қабдолов көшесінің оңтүстік жағы, Саин көшесінің шығысы)
179
Әуезов ауданы
"Девиантты мінез-құлықтағы балаларға арналған арнайы білім беру ұйымы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жұбанов көшесi, 68-А (Жұбанов көшесінің оңтүстік жағы, Алтынсарин даңғылының батыс жағы)
180
Әуезов ауданы

166.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 6", микрорайон 5, 49-А (южная сторона Куанышбаева западнее улицы Утеген батыра)
167.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 104", микрорайон 2, 59-А (восточнее проспекта Алтынсарина, южнее улицы Жубанова)
168.
Ауэзовский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детская городская клиническая больница № 2", микрорайон 2, проспект Алтынсарина, 54 (восточнее проспекта Алтынсарина, севернее улицы Улыкбека)
169.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 6", микрорайон 5, 49 А (южная сторона Куанышбаева западнее улицы Утеген батыра)
170.
Ауэзовский район
Улица Утеген батыра, 76-Д (севернее улицы Кабдолова, восточнее улицы Утеген бастыра)
171.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №130", микрорайон Тастак-1,улица Фурката, дом 26-А (по западной стороне улицы Фурката, южнее простпекта Райымбека)
172.
Ауэзовский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный политехнический колледж", микрорайон Тастак-1, 1-В (севернее улицы Толе би западнее улицы Утеген батыра)
173.
Ауэзовский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский колледж сервисного обслуживания", улица Кабдолова, 12 (северная сторона улицы Кабдолова, восточнее проспекта Алтынсарина)
174.
Ауэзовский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский колледж новых технологий", улица Толе би, 287-А (северная сторона улицы Толе би, западнее улицы Утеген батыра)
175.
Ауэзовский район
Улица Толе би, 303 (северная сторона улицы Толе би, восточнее улицы Саина)
176.
Ауэзовский район
Государственное коммунальное казенное предприятие Алматинский строительно-технический колледж, улица Саина, 18 (восточная сторона улицы Саина, южнее улицы Кабдолова)
177.
Ауэзовский район
Государственное коммунальное предприятие "Городской перинатальный центр "Родильный дом № 3), улица Жубанова, 11 (северная сторона улицы Жубанова, восточнее улицы Саина
178.
Ауэзовский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская клиническая больница "Родильный дом № 5", улица Кабдолова, 28 (южная сторона улицы Кабдолова, восточнее улицы Саина)
179.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Специализированная организация образования для детей с девиантным поведением", улица Жубанова, 68-А (южная сторона улицы Жубанова, западная сторона проспекта Алтынсарина)
180.
Ауэзовский район

"№ 111 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 1 шағынаудан, 71 (Ұлықбек көшесінің солтүстік жағы, Саин көшесінің шығысы)
181
Әуезов ауданы
"№97 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 1 шағынаудан, 76-А (Жұбанов көшесінің оңтүстігі, Саин көшесінің шығысы)
182
Әуезов ауданы
Саин көшесі, 81-А (Саин көшесінің шығыс жағы, Ұлықбек көшесінің солтүстігі)
183
Әуезов ауданы
№122 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 3 шағынаудан, 52 (Абай даңғылының солтүстігі, Саин көшесінің шығысы)
184
Әуезов ауданы
"Әуезов ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 3 шағынаудан, 41-А (Абай даңғылының солтүстігі, Саин көшесінің шығысы)
185
Әуезов ауданы
"№133 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Аксай-1 шағынауданы, 26 (Төле би көшесінің солтүстігі, Момышұлы көшесінің шығысы)
186
Әуезов ауданы
"№121 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақсай-2 шағынауданы, 69-А (Қабдолов көшесінің солтүстігі, Момышұлы көшесінің шығысы)
187
Әуезов ауданы
№42 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақсай-2 шағынауданы, 31 (Момышұлы көшесінің шығысы, Төле би көшесінің оңтүстігі)
188
Әуезов ауданы
"Мамандандырылған қазақ-түрiк мектеп-лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Ақсай-3-Б шағынауданы, 27 (Яссауи көшесінің батысы, Төле би көшесінің оңтүстігі)
189
Әуезов ауданы
"Қожа Ахмет Яссауи атындағы № 123 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақсай-3-А шағынауданы, 54 (Достық шағынауданындағы Ташкентская көшесінің солтүстігі, Яссауи көшесінің шығысы)
190
Әуезов ауданы
"№ 132 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақсай-4 шағынауданы, 107 (Жұбанов көшесінің оңтүстігі, Момышұлы көшесінің шығысы)
191
Әуезов ауданы
"№ 126 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақсай-4 шағынауданы, 66 (Саин көшесінің батысы, Ұлықбек көшесінің солтүстігі)
192
Әуезов ауданы
"Аграрлық университет жатақханасы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Ақсай-5 шағынауданы,15 (Сәдуақасов көшесінің шығыс жағы, Ұлықбек көшесінің солтүстігі)
193
Әуезов ауданы
№ 141 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Жетісу-2 шағынауданы, 8-Б (Момышұлы көшесінің шығысы, Ұлықбек көшесінің оңтүстігі)
194
Әуезов ауданы
"№ 117 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жетiсу-2 шағынауданы, 2 (Момышұлы көшесінің шығысы, Ұлықбек көшесінің оңтүстігі)
195
Әуезов ауданы
"Әлеуметтік мекемелердің түлектерін бейімдеу және қолдау орталығы "Жастар үйі"коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жетiсу-2 шағынауданы, 79 (Саин көшесінің батысы, Абай даңғылының солтүстігі)

Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 111", микрорайон 1, 71 (северная сторона улицы Улыкбека, восточнее улицы Саина)
181.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №97, микрорайон 1, 76-А (южнее улицы Жубанова восточнее улицы Саина)
182.
Ауэзовский район
Улица Саина, 81-А (восточная сторона улицы Саина, севернее улицы Улыкбека)
183.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 122", микрорайон 3, 52 (севернее проспекта Абая, восточнее улицы Саина,)
184.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ по Ауэзовскому району", микрорайон 3, 41-А (севернее проспекта Абая восточнее улицы Саина)
185.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 133", микрорайон Аксай-1, 26 (севернее улицы Толе би, восточнее улицы Момышулы)
186.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 121", микрорайон Аксай-2, 69-А (севернее улицы Кабдолова, восточнее улицы Момышулы)
187.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 42", микрорайон Аксай-2, 31 (восточнее улицы Момышулы, южнее улицы Толе би)
188.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Специализированная казахско-турецкая школа-лицей-интернат", микрорайон Аксай-3-Б, 27 (западее улицы Яссауи, южнее улицы Толе би)
189.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 123 имени Кожа Ахмета Яссауи", микрорайон Аксай 3-А, 54 (севернее улицы Ташкентской микрорайона Достык, восточнее улицы Яссауи)
190.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 132", микрорайон Аксай-4, 107 (южнее улицы Жубанова, восточнее улицы Момышулы)
191.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 126", микрорайон Аксай-4, 66 (западнее улицы Саина, севернее улицы Улыкбека)
192.
Ауэзовский район
Республиканское государственное казенное предприятие "Общежитие Аграрного университета", микрорайон Аксай-5, 15 (восточная сторона улицы Садвакасова, севернее улицы Улыкбека)
193.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 141", микрорайон Жетысу-2, 8-Б (восточнее улицы Момышулы, южнее улицы Улыкбека)
194.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 117", микрорайон Жетысу-2, 2 (восточнее улицы Момышулы, южнее улицы Улыкбека)
195.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Центр адаптации и поддержки выпускников социальных учреждений города Алматы "Жастар үйі", микрорайон Жетысу-2, 79 (западнее улицы Саина, севернее проспекта Абая)

196
Әуезов ауданы
Қазақ Жол қатынастары университеті, Жетiсу-1 шағынауданы, 32-А (Ұлықбек көшесінің оңтүстігі, Момышұлы көшесінің шығысы)
197
Әуезов ауданы
"№155 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Достық шағынауданы, Сәдуақасов көшесi, 29 (Момышұлы көшесінің батысы, Абай даңғылының солтүстігі)
198
Әуезов ауданы
"Мамандандырылған қазақ-түрiк мектеп-лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақсай-3-Б шағынауданы, 27 (Яссауи көшесінің батысы, Төле би көшесінің оңтүстігі)
199
Әуезов ауданы
Шарушылық жүргізу құқығындағы №15 қалалық емхана мемлекетік коммуналдық мекемесі, Достық шағынауданы Ильич көшесi, 17 (Ильич көшесінің оңтүстік жағы, Яссауи көшесінің батысы)
200
Әуезов ауданы
"Абдулла Розыбақиев атындағы № 153 көп салалы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Достық шағынауданы, Сәдуақасов көшесi, 27 (Момышұлы көшесінің батысы, Абай даңғылының солтүстігі)
201
Әуезов ауданы
"Алматы қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "Алматы қалалық Ардагерлер үйi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мамыр-7 шағынауданы, 8-А (Момышұлы көшесінің батыс жағы, Абай даңғылының оңтүстігі)
202
Әуезов ауданы
"№173 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Мамыр-1 шағынауданы, 21 (Шаляпин көшесінің солтүстігі, Момышұлы көшесінің шығысы)
203
Әуезов ауданы
"№158 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мамыр шағынауданы, Степная көшесі, 8 (Жандосов көшесінің солтүстік жағы, Яссауи көшесінің шығысы)
204
Әуезов ауданы
Тепличная көшесі, 59 (Цветочная көшесінің шығыс жағы, Шаляпин көшесінің оңтүстігі)
205
Бостандық ауданы
Орбита-2 шағынауданы, 25, "№68 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Орбита-2 шағынауданы, 25, Біржан көшесінің оңтүстік жағы, №31)
206
Бостандық ауданы
Орбита-2 шағынауданы, 25 "№ 68 мектеп-гимназия", коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Орбита-2 шағынауданы 25, Біржан көшесінен оңтүстігі №7 үйдің батыс жағы)
207
Бостандық ауданы
Орбита-2 шағынауданы, 25, "№ 68 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Орбита-2 шағынауданы, 25 Біржан көшесінің оңтүстігіне қарай № 23 үйдің шығыс жағы)
208
Бостандық ауданы
Орбита-1 шағынауданы, 41, "№60 мектеп гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (№ 60 мектеп-гимназияның батысы, № 24 үйдің солтүстік жағы)
209
Бостандық ауданы
Каблуков көшесі, 88, "№ 63 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Каблуков көшесі Өтепов көшесінің қиылысы, оңтүстік шығыс жағы)
210
Бостандық ауданы
Радостовец көшесі, 367, "№ 38 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Розыбакиев көшесі мен Левитан көшесі қиылысы оңтүстік -шығыс жағы)

196.
Ауэзовский район
Казахский университет путей сообщения, микрорайон Жетысу-1, 32-А (южнее улицы Улыкбека, восточнее улицы Момышулы)
197.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 155", микрорайон Достык, улица Садвакасова, 29 (западнее улицы Момышулы, севернее проспекта Абая)
198.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Специализированная казахско-турецкая школа-лицей-интернат", микрорайон Аксай-3Б, 27 (западее улицы Яссауи, южнее улицы Толе би)
199.
Ауэзовский район
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения городская поликлиника №15 микрорайон Достык, улица Ильича, 17 (южная сторона улицы Ильича, западнее улицы Яссауи)
200.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Многопрофильная школа-гимназия № 153 имени Абдуллы Розыбакиева", микрорайон Достык, улица Садвакасова, 27 (западнее улицы Момышулы, севернее проспекта Абая)
201.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Алматинский городской Дом ветеранов управления занятости и социальных программ города Алматы", микрорайон Мамыр-7, 8-А (западная сторона улицы Момышулы, южнее проспекта Абая)
202.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 173", микрорайон Мамыр-1, 21 (севернее улицы Шаляпина, восточнее улицы Момышулы)
203.
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 158", микрорайон Мамыр, ул.Степная, 8 (северная сторона улицы Жандосова, восточнее улицы Яссауи)
204.
Ауэзовский район
Улица Тепличная, 59 (восточная сторона улицы Цветочной, южнее улицы Шаляпина)
205.
Бостандыкский район
микрорайон Орбита-2, 25, Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 68" (микрорайон Орбита-2, 25 южная сторона улицы Биржана, восточнее дома № 31)
206.
Бостандыкский район
микрорайон Орбита-2, 25, Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 68" (микрорайон Орбита-2, 25, южнее улицы Биржана западнее дома №7)
207.
Бостандыкский район
микрорайон Орбита-2, 25, Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 68" (микрорайон Орбита-2,25, южнее улицы Биржана восточнее дома № 23)
208.
Бостандыкский район
микрорайон Орбита-1, 41, Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 60" (западнее школы-гимназии № 60, севернее № 24 дома)
209.
Бостандыкский район
улица Каблукова, 88, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 63" (улица Каблукова угол улицы Утепова, юго-восточная сторона)
210.
Бостандыкский район
улица Радостовца, 367, Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 38" (улица Розыбакиева угол улицы Левитана, юго-восточная сторона)

211
Бостандық ауданы
Каблуков көшесі, 133, Жүргенев атындағы Қазақ ұлттық өнер жанындағы колледжі (Каблуков көшесі бойымен Есқараев көшесі мен Торайғыров көшелерінің арасында)
212
Бостандық ауданы
Орбита-1 шағынауданы, 41, "№ 60 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (№ 60 мектеп гиназиясының оңтүстік жағы, № 18 үйге қарама-қарсы)
213
Бостандық ауданы
Орбита-3 шағынауданы, 55-А, "№40 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Біржан көшесі бойымен оңтүстік шығыс жағы)
214
Бостандық ауданы
Орбита-3 шағынауданы, 55-А, "№40 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Біржан көшесі бойымен оңтүстік батыс жағы)
215
Бостандық ауданы
Орбита-3 шағынауданы 5-Г "№145 жалпы білім беретін мектеп", коммуналдық мемлекеттік мекеме (Орбита-3 шағынауданы 5-Г, Торайғыров және Біржан көшелерінің арасы, солтүстік- батыс жағы)
216
Бостандық ауданы
Орбита-3 шағынауданы 55, "№45 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (мектептің солтүстік шығыс жағы, №145 мектепке қарама-қарсы)
217
Бостандық ауданы
Орбита-3 шағынауданы 55, " №45 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (мектептің солтүстік-батыс жағы, №26 үйге қарама-қарсы)
218
Бостандық ауданы
Рысқұлбеков көшесі, Мұстафин көшесінің қиылысы (шығыс жағы)
219
Бостандық ауданы
Рысқұлбеков көшесі, Мұстафин көшесінің қиылысы (батыс жағы)
220
Бостандық ауданы
Рысқұлбеков көшесі, 20, "№ 37 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Рысқұлбеков көшесі, 20, солтүстік жағы)
221
Бостандық ауданы
Гагарин даңғылы, 135-А, "№ 94 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Гагарин даңғылы мен Сәтбаев көшесінің қиылысы, оңтүстік- батыс жағы)
222
Бостандық ауданы
Сәтбаев көшесі, 69, "№ 22 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Сәтбаев көшесі мен Гагарин даңғылының қиылысы, солтүстік-батыс жағы)
223
Бостандық ауданы
Гагарин даңғылымен Сәтбаев көшесінің қиылысы оңтүстік батыс жағы)
224
Бостандық ауданы
Егізбаев көшесі,103 (оңтүстік жағы)
225
Бостандық ауданы
Сәтбаев көшесі, 101, "№ 65 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекеме (Сәтбаев көшесімен 20-линия көшесі қиылысының солтүстік-батыс жағы)
226
Бостандық ауданы
Түркебаев көшесі, 243, "№ 140 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Түркебаев көшесі, 243, батыс жағы)
227
Бостандық ауданы
Түркебаев көшесі, 257, "Алматы мемлекеттік электрмеханикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын (Түркебаев көшесі, № 257)

211.
Бостандыкский район
улица Каблукова, 133, Казахская Национальная академия искусств имени Жургенова (по улице Каблукова, 133 между улицами Ескараева и Торайгырова)
212.
Бостандыкский район
микрорайон Орбита-1, 41, Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 60" (южнее школы-гимназии № 60, напротив дома № 18)
213.
Бостандыкский район
микрорайон Орбита-3, 55-А, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 40" (по улице Биржана, юго-восточная сторона)
214.
Бостандыкский район
микрорайон Орбита-3, 55-А, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 40" (по улице Биржана, юго-западная сторона)
215.
Бостандыкский район
микрорайон Орбита-3, 5-Г, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 145" (микрорайон Орбита-3, 5-Г, между улицами Торайгырова и Биржана, северо-западная сторона)
216.
Бостандыкский район
микрорайон Орбита-3, 55, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 45" (северо-восточная сторона школы, напротив школы № 145)
217.
Бостандыкский район
микрорайон Орбита-3, 55, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 45" (северо-западная сторона школы, напротив дома № 26)
218.
Бостандыкский район
улица Рыскулбекова, угол улицы Мустафина (восточная сторона)
219.
Бостандыкский район
улица Рыскулбекова, угол улицы Мустафина (западная сторона)
220.
Бостандыкский район
улица Рыскулбекова, 20, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 37" (улица Рыскулбекова, 20, северная сторона)
221.
Бостандыкский район
проспект Гагарина, 135-А, Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 94" (на пересечении проспекта Гагарина угол улицы Сатпаева, юго-западная сторона)
222.
Бостандыкский район
улица Сатпаева, 69, Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 22" (на пересечении улицы Сатпаева и проспекта Гагрина, северо-западная сторона)
223.
Бостандыкский район
проспект Гагарина, на пересечении проспекта Гагарина угол улицы Сатпаева (юго-западная) сторона
224.
Бостандыкский район
улица Егизбаева, 103, (южная сторона)
225.
Бостандыкский район
улица Сатпаева, 101, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 65" (улица Сатпаева - пересечение улицы 20-линия, северо-западная сторона)
226.
Бостандыкский район
улица Туркебаева, 243, Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 140" (улица Туркебаева, 243 западная сторона)
227.
Бостандыкский район
улица Туркебаева, 257, Государственное Коммунальное Казенное Предприятие "Алматинский Государственный Электромеханический колледж" (улица Туркебаева)

228
Бостандық ауданы
Сәтбаев көшесі, 3-А, "№ 23 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Сәтбаев көшесі бойымен солтүстік-шығыс жағы)
229
Бостандық ауданы
Шашкин көшесі, 14, "Алматы энергетика және байланыс университеті" (Попов көшесімен Шашкин көшесінің қиылысы, солтүстік-батыс жағы)
230
Бостандық ауданы
Сәтбаев көшесі, 22-В, "Қаныш Имантайұлы Сәтбаев атындағы Қазақ Ұлттық Техникалық Университет" (Сәтбаев және Сейфуллин даңғылығының қиылысы, оңтүстік-батыс жағы)
231
Бостандық ауданы
Абай даңғылы, 14, Қазақстан Республикасы Ұлттық кітапханасы (Абай даңғылы 14, Абылай хан даңғылының қиылысы, шығыс жағы)
232
Бостандық ауданы
Сәтбаев көшесі, 3-А, "№ 23 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (солтүстік-шығыс жағы)
233
Бостандық ауданы
Абай даңғылы, 32, "Казгидромет" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Сейфуллин даңғылы қиылысында, оңтүстік-батыс жағы)
234
Бостандық ауданы
Сәтбаев көшесі, 22, "Қаныш Имантайұлы Сәтбаев атындағы Қазақ Ұлттық техникалық университеті" (Сейфуллин даңғылының қиылысы, оңтүстік-батыс жағы)
235
Бостандық ауданы
Әль-Фараби даңғылы, 71 "Әл-Фараби атындағы Қазақ Ұлттық Университеті" биология факультетінің оқу корпусы (шығыс жағы)
236
Бостандық ауданы
Марков көшесі, 28-Б, коммуналдық мемлекеттік мекеме "№ 21 гимназия" (шығыс жағы)
237
Бостандық ауданы
Мүсірепов көшесі, 23, коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 51 мектеп-гимназия" (Бұхар Жырау көшесі, солтүстік жағы)
238
Бостандық ауданы
Абай даңғылы, 48, "Орталық стадион" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (батыс жағы)
239
Бостандық ауданы
Тимирязев көшесі, 41, Республикалық спорт колледжі (Темирязев көшесінің солтүстік жағы, Байзақов көшесінің қиылысы)
240
Бостандық ауданы
Бұхар Жырау көшесі, 36, "Жәутіков атындағы мамандандырылған физика-математика орта мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Бұхар Жырау көшесінің оңтүстік жағы)
241
Бостандық ауданы
Абай даңғылы, 54, Ораз Жандосов атындағы коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№105 гимназия" (Биокомбинатская көшесінің қиылысы оңтүстік-шығыс жағы)
242
Бостандық ауданы
Сәтбаев көшесі, (Манас көшесінің оңтүстік жағы)
243
Бостандық ауданы
Әуезов көшесі 84, "Санитарлық Эпидемиологиялық Қызметі" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (Мыңбаев көшесінің қиылысы, солтүстік-шығыс жағы)

228.
Бостандыкский район
улица Сатпаева, 3-А, Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 23" (по улице Сатпаева, северо-восточная сторона)
229.
Бостандыкский район
улица Шашкина, 14, Алматинский университет энергетики и связи (улица Попова угол улицы Шашкина, северо-западная сторона)
230.
Бостандыкский район
улица Сатпаева, 22-В, Казахский Национальный Технический Университет имени Каныша Имантаевича Сатпаева (пересечение улиц Сатпаева и проспекта Сейфуллина, юго-западная сторона)
231.
Бостандыкский район
проспект Абая, 14, Национальная библиотека Республики Казахстан (проспект Абая, 14 угол улицы Абылай хана, восточная сторона)
232.
Бостандыкский район
улица Сатпаева, 3А, Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 23" (по улице Сатпаева, северо-восточная сторона)
233.
Бостандыкский район
проспект Абая, 32, Республиканское Государственное Предприятие "Казгидромет" (западнее проспекта Сейфуллина южнее проспекта Абая)
234.
Бостандыкский район
улица Сатпаева, 22, Казахский Национальный Технический университет имени Каныша Имантаевича Сатпаева (пересечение улиц Сатпаева и Сейфуллина, юго-западная сторона)
235.
Бостандыкский район
проспект Аль-Фараби, 71, Казахский Национальный Университет имени Аль-Фараби, учебный корпус биологического факультета (проспект Аль-Фараби, 71 восточнее учебного корпуса биологического факультета)
236.
Бостандыкский район
улица Маркова, 28-Б, Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 21" (улица Маркова, 28-Б (восточная сторона))
237.
Бостандыкский район
улица Мусрепова, 23, Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 51" (улица Бухар Жырау, северная сторона, около речки Есентай)
238.
Бостандыкский район
проспект Абая, 48, Республиканское Государственное Предприятие "Центральный стадион" (западная сторона)
239.
Бостандыкский район
улица Тимирязева, 41, Республиканский колледж спорта (улица Тимирязева (северная сторона) угол улицы Байзакова)
240.
Бостандыкский район
улица Бухар Жырау, 36, Республиканская Специализированная Физико-математическая Математическая средняя школа-интернат имени Жаутыкова (по улице Бухар Жырау (южная сторона) между улицой Мусрепова и улицы Байзакова)
241.
Бостандыкский район
проспект Абая, 54, Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 105 имени Ураза Жандосова" (проспект Абая, пересечение улицы Биокомбинатская, юго-восточная сторона)
242.
Бостандыкский район
улица Сатпаева (южная сторона улицы Манаса)
243.
Бостандыкский район
улица Ауэзова, 84, Казахская Республиканская Санитарно Эпидемиологическая Служба (улица Ауэзова, угол улицы Мынбаева (северо-восточная сторона)

244
Бостандық ауданы
Жандосов көшесімен Байзақов көшесінің қиылысы
245
Бостандық ауданы
Бұхар Жырау көшесі, 38, "№81 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Байзақов көшесінің шығыс жағы)
246
Бостандық ауданы
Бұхар Жырау көшесі, 50-Б, "№ 10 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Бұхар Жырау көшесінің оңтүстік жағы)
247
Бостандық ауданы
Манас көшесі 34, "Алматы мемлекеттік дәрігерлердің біліктілігін көтеру" Республикалық мемлекеттік мекемесі (солтүстік-батыс жағы)
248
Бостандық ауданы
Жароков көшесі, 196, "Алматы Су Холдингі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, (Ғабдуллин көшесінің қиылсы)
249
Бостандық ауданы
Сәтбаев көшесі, 101, "№ 65 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Егізбаев көшесімен қиылысы, солтүстік-шығыс жағы)
250
Бостандық ауданы
Айманов көшесі, 193-А, "№ 93 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Айманов көшесі, 212 шығыс жағы №137 балабақша ғимаратының маңының оң жағы)
251
Бостандық ауданы
Бәсенов көшесі, 14, "№ 73 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Розыбакиев көшесінің қиылысы, оңтүстік-шығыс жағы)
252
Бостандық ауданы
Көктем-3 шағынауданы, 11, Алматы қалалық "Медбике күтімі қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны (Мүсірепов және Бұхар Жырау көшелерінің қиылысы, солтүстік-батыс жағы)
253
Бостандық ауданы
Байзақов көшесі, 299-А, "Балалардың қалалық клиникалық жұқпалы аурулар ауруханасы" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (Бұхар Жырау көшесінің солтүстік жағы, Манас көшесінің шығыс жағы)
254
Бостандық ауданы
Байзақов көшесі, 295, "Изатима Жекенова атындағы қалалық клиникалық ауруханасы" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (Байзақов көшесінің батыс жағы, Бұхар Жырау көшесінің солтүстік жағы)
255
Бостандық ауданы
Жандосов көшесі, 6 "Қалалық орталық клиникалық аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны. (Манас көшесінің қиылысы, оңтүстік-шығыс жағы")
256
Бостандық ауданы
Каблуков көшесі 129-А, Ұлы Отан соғыс мүгедектеріне арналған Республикалық клиникалық госпиталь (Каблуков көшесінің батыс жағы)
257
Бостандық ауданы
Попов көшесі 1-А, № 5571 Әскери бөлімше (көшенің солтүстік жағы)
258
Бостандық ауданы
Бәсенов көшесі, (Жароков және Бәсенов көшелерінің қиылысы, оңтүстік-шығыс жағы)

244.
Бостандыкский район
улица Жандосова угол улицы Байзакова
245.
Бостандыкский район
улица Бухар Жырау, 38, Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 81" (по улице Байзакова восточная сторона, угол улицы Бухар Жырау)
246.
Бостандыкский район
улица Бухар Жырау, 50-Б, Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 10" (южная сторона Бухар Жырау, между улицой Манаса и Байзакова)
247.
Бостандыкский район
улица Манаса, 34, Казахский Медицинский Университет непрерывного Образования (улица Манаса,34, северо-западная сторона)
248.
Бостандыкский район
улица Жарокова, 196, Государственное Коммунальное Предприятия "Водоканал" (улица Жарокова угол улицы Габдуллина)
249.
Бостандыкский район
улица Сатпаева, 101, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 65" (улица Сатпаева, перечисление улицы Егизбаева, северо-восточная сторона)
250.
Бостандыкский район
улица Айманова, 193-А, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 93" (улица Айманова, 212 восточная сторона возле здания ясли-сада № 137)
251.
Бостандыкский район
улица Басенова, 14, Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №73" (улица Басенова угол улицы Розыбакиева юго-восточная сторона)
252.
Бостандыкский район
микрорайон Коктем-3, 11, Государственное Коммунальное Предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская больница сестринского ухода" (улица Мусрепова, угол улицы Бухар Жырау (северо-западная сторона)
253.
Бостандыкский район
улица Байзакова, 299-А, Государственное Коммунальное Казенное Предприятие "Детская городская клиническая инфекционная больница" (по улице Бухар Жырау (северная сторона), восточнее от улицы Манаса)
254.
Бостандыкский район
улица Байзакова, 295, Государственное Коммунальное Казенное Предприятие "Городская клиническая больница имени Изатимы Жекеновой" (по улице Байзакова (западная сторона), 300 метров севернее от улицы Бухар Жырау)
255.
Бостандыкский район
улица Джандосова, 6, Государственное Коммунальное Казенное Предприятие "Центральная городская клиническая больница" (улица Джандосова, угол улицы Манаса (юго-восточная сторона)
256.
Бостандыкский район
улица Каблукова, 129-А, Республиканское коммунальное государственное предприятие "Республиканский клинический госпиталь для инвалидов Великой Отечественной Войны" (западнее улицы Каблукова, севернее дома № 129/8)
257.
Бостандыкский район
улица Попова, 1-А, Воинская часть № 5571 (по улице Попова северная сторона)
258.
Бостандыкский район
улица Басенова, (улица Жарокова угол улицы Басенова (юго-восточная сторона)

259
Бостандық ауданы
Манас көшесі, 40, Бұхар Жырау көшесінің қиылысы (солтүстік-шығыс жағы)
260
Бостандық ауданы
Бәсенов көшесі, 2, Жароков көшесінің қиылысы (оңтүстік-шығыс жағы)
261
Бостандық ауданы
Тимирязев көшесі, 50, Жароков көшесінің қиылысы (оңтүстік-батыс жағы)
262
Бостандық ауданы
Бәсенов көшесі, 14, "№ 73 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекеме (Бәсенов көшесінің оңтүстік жағы)
263
Бостандық ауданы
Гагарин даңғылы, 193, "№ 165 Мамандандырылған лицей" коммуналдық мемлекеттік мекеме (Гагарин даңғылы, оңтүстік-шығыс жағы)
264
Бостандық ауданы
Каблуков көшесі, 88, "№ 63 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекеме (Каблуков көшесімен Өтепов көшелер қиылысы, оңтүстік шығыс жағы)
265
Бостандық ауданы
Радостовец көшесі, 367, "№ 38 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Розыбакиев және Левитан көшелерінің қиылысы, оңтүстік-шығыс жағы)
266
Бостандық ауданы
Қазақфильм шағынауданы, Есеналиев көшесі 34, "№ 88 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (көшенің батыс жағы)
267
Бостандық ауданы
Қазақфильм шағынауданы, 15-А, "№ 70 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
268
Бостандық ауданы
Тимирязев көшесі мен Әуезов көшесінің қиылысы (оңтүстік жағы)
269
Бостандық ауданы
Ғабдуллин көшесі, 67, "№ 69 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Ғабдуллин көшесінің солтүстік жағы)
270
Бостандық ауданы
Гагарин даңғылы, 215, "Салауатты өмір салтын қалыптастыру орталығы" Мемлекеттік коммуналдық қазыналы кәсіпорын (Гагарин даңғылының батыс жағы)
271
Бостандық ауданы
Гагарин даңғылы, 311, "№ 146 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Гагарин даңғылымен Могилевский көшесінің қиылысы, солтүстік-шығыс жағы)
272
Бостандық ауданы
Гагарин даңғылы, 238-А, "Тамақ өнімдерін өндіру және қайта өңдеу ғылыми өндірістік орталық" (Березовский көшесінің қиылысы)
273
Бостандық ауданы
Левитан көшесі, 2, "№ 125 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Левитан көшесі, Гагарин көшесінің қиылысы (оңтүстік-шығыс жағы )
274
Бостандық ауданы
Левитан көшесі, 2, "№ 125 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ( Левитан мен Жароков көшелерінің қиылысы, оңтүстік батыс жағы)
275
Бостандық ауданы
Каблуков көшесі, 117, Шаруашылық жүргізу құқықығндағы "Психологиялық денсаулық орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны (Каблуков көшесінің батысы, Байқадамов көшесінің оңтүстігі)

259.
Бостандыкский район
улица Манаса, 40 (По улице Манаса (восточная сторона), 200 метров севернее от улица Бухар Жырау)
260.
Бостандыкский район
улица Басенова, 2 (По улице Басенова (восточная сторона), 200 метров южнее от улицы Жарокова)
261.
Бостандыкский район
улицы Тимирязева, 50, угол улицы Жарокова (юго-западная сторона)
262.
Бостандыкский район
улица Басенова, 14, Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 73" (улица Басенова южная сторона)
263.
Бостандыкский район
проспект Гагарина, 193, Коммунальное государственное учреждение "Специализированный лицей № 165" (проспект Гагарина-улица Журавлева, юго-восточная сторона)
264.
Бостандыкский район
улица Каблукова, 88, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 63" (улица Каблукова угол улицы Утепова, юго-восточная сторона)
265.
Бостандыкский район
улица Радостовца, 367, Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 38" (улица Розыбакиева угол улицы Левитана, юго-восточная сторона)
266.
Бостандыкский район
микрорайон Казахфильм, 34, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 88" (улица Есеналиева, 34 западная сторона)
267.
Бостандыкский район
микрорайон Казахфильм, 15-А, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 70" (микрорайон Казахфильм,15-А, западная сторона, возле дома 16)
268.
Бостандыкский район
улица Тимирязева, южная сторона угол улицы Ауезова
269.
Бостандыкский район
улица Габдуллина, 67, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 69" (северная сторона улица Габдуллина, между улицами Ауэзова и Манаса)
270.
Бостандыкский район
проспект Гагарина, 215, Государственное Коммунальное Казенное Предприятие "Алматинский городской центр формирования здорового образа жизни" (западная сторона по проспекту Гагарина)
271.
Бостандыкский район
проспект Гагарина, 311, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 146" (по проспекту Гагарина угол улицы Могилевской, северо-восточная сторона)
272.
Бостандыкский район
проспект Гагарина, 238-А, Научно-производственный центр перерабатывающей и пищевой промышленности (угол улицы Березовского)
273.
Бостандыкский район
улица Левитана, 2, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 125" (улица Левитана, пересечение улицы Гагарина, юго-восточная сторона)
274.
Бостандыкский район
улица Левитана, 2, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 125" (улица Левитана-пересечение улицы Жарокова, юго-западная сторона)
275.
Бостандыкский район
улица Каблукова, 117, Государственное Коммунальное Предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр психического здоровья" (западнее улицы Каблукова, южнее улицы Байкадамова)

276
Бостандық ауданы
Өтепов көшесі, 29, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Академиясы Бәсенов көшесі (батыс жағы), Розыбакиев көшесінен солға қарай 300 метр
277
Бостандық ауданы
Радостовец көшесі, 279, Медико-әлеуметтік түзету қалалық наркологиялық орталықтың №5-бөлімі (Радостовец көшесі қиылысы, Кихтенко көшесімен қиылысы солтүстік-батыс жағы)
278
Бостандық ауданы
Каблуков көшесі, 121, "Психоневрология аурумен ауыратын мүгедектерге арналған интернат-үйі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі (Каблуков көшесінің батысы, № 129/2 үйдің солтүстігі)
279
Бостандық ауданы
Өтепов көшесі, 3, Қалалық онкология орталық коммуналдық кәсіпорны (Өтепов көшесі солтүстік жағы, Жароков көшесінен батысқа қарай 250 метр)
280
Бостандық ауданы
Әл-Фараби даңғылы 146, Педиатрия және балалар хирургиясы ғылыми орталығы (Әл-Фараби даңғылы, 146,оңтүстік жағы)
281
Бостандық ауданы
Асқаров көшесі мен Мирас көшелерінің қиылысы (оңтүстік жағы)
282
Бостандық ауданы
Мирас көшесі мен Әл-Фараби даңғылының қиылысы
283
Бостандық ауданы
Асқаров көшесі, Мұстафин көшесінің қиылысы (оңтүстік-шығыс жағы)
284
Бостандық ауданы
Сәтбаев көшесі мен Брусиловский көшелерінің қиылысы (оңтүстік жағы)
285
Бостандық ауданы
Сәтбаев көшесі мен Розыбакиев көшелерінің қиылысы (оңтүстік жағы)
286
Бостандық ауданы
"Алатау" шағынауданы, Тәуелсіздік көшесі 33, "№189 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
287
Бостандық ауданы
"Нұрлы тау" шағынауданы, Ынтымақ көшесі 49, "№190 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
288
Бостандық ауданы
"Ерменсай" шағынауданы, Желтоқсан көшесі 18, "№183 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
289
Бостандық ауданы
Наурыз көшесі 66, Байтерек көшесінің қиылысы
290
Бостандық ауданы
Восточная көшесі мен Сырғабеков көшесінің қиылысы (оңтүстік-шығыс жағы)
291
Бостандық ауданы
Ремизовка шағынауданы, Арайлы көшесі мен Желтоқсан көшесінің қиылысында (солтүстік жағы)
292
Бостандық ауданы
"Ақтөбе" шағынауданы, Алатау көшесі мен Райымбек көшесінің қиылысы
293
Бостандық ауданы
Дулати көшесі мен Сапарлы жол көшесінің қиылысы
294
Бостандық ауданы
Дулати көшесі мен Көшек Бытыр көшесінің қиылысы
295
Бостандық ауданы
Әл-Фараби даңғылы мен Фурманов көшесінің қиылысы
296
Бостандық ауданы
Алатау шағынауданы, Тәуелсіздік көшесі 83, "Алатау" дәрігерлік амбулаториясы
297
Бостандық ауданы
Қарғалы шағынауданы, Мустафин көшесі 18, "№191 жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
298
Жетісу ауданы
Казаков көшесі, 6, (оңтүстік жағы) Венецианов көшесінің қиылысы, "№ 66 мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

276.
Бостандыкский район
улица Утепова, 29, Академия Министерства Внутренних Дел Республики Казахстан (по улице Басенова (западная сторона), 300 метров севернее от улицы Розыбакиева)
277.
Бостандыкский район
улица Радостовца, 279, 5-отделение городского наркологического центра медико-социальной коррекции (улица Радостовца угол улицы Кихтенко (северо-западная сторона)
278.
Бостандыкский район
улица Каблукова, 121, Коммунальное государственное учреждение "Алматинский дом-интернат для инвалидов и психохрологическими заболеваниями (западнее улица Каблукова, севернее дома № 129/2)
279.
Бостандыкский район
улица Утепова, 3, Государственное Коммунальное Казенное Предприятия Городской онкологический диспансер (по улице Утепова (северная сторона), 250 метров западнее от улицы Жарокова)
280.
Бостандыкский район
проспект Аль-Фараби, 146, Научный центр педиатрии и детской хирургии (проспект Аль-Фараби, 146, южная сторона)
281.
Бостандыкский район
улица Аскарова угол улицы Мирас
282.
Бостандыкский район
улица Мирас угол проспекта Аль-Фараби (южная сторона)
283.
Бостандыкский район
улица Аскарова, пересечение улицы Мустафина (юго-восточная сторона)
284.
Бостандыкский район
улица Сатпаева угол улицы Брусиловского (южная сторона)
285.
Бостандыкский район
улица Сатпаева угол улица Розыбакиева (северо-западная сторона)
286.
Бостандыкский район
микрорайон Алатау улица Тауелсиздик 33, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 189"
287.
Бостандыкский район
микрорайон Нурлы Тау, улица Ынтымак, 49, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 190"
288.
Бостандыкский район
микрорайон Ерменсай, улица Желтоксан, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 183"
289.
Бостандыкский район
улица Наурыз 66 угол улицы Байтерек
290.
Бостандыкский район
улица Восточная угол-улицы Сыргабекова(юго-восточная сторона)
291.
Бостандыкский район
микрорайон Ремизовка, улица Арайлы пересечение улицы Желтоксана (северная сторона)
292.
Бостандыкский район
микрорайон Актобе, улица Алатауская пересечение улицы Райымбека
293.
Бостандыкский район
улица Дулати угол улицы Сапарлы жол
294.
Бостандыкский район
улица Дулати пересечение улицы Кошек Бытыра
295.
Бостандыкский район
проспект Аль-Фараби угол улицы Фурманова
296.
Бостандыкский район
микрорайон Алатау, улицы Тауелсиздик 83, Врачебная амбулатория "Алатау"
297.
Бостандыкский район
микрорайон Каргалы, улица Мустафина 18, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 191"
298.
Жетысуский район
улица Казакова, 6 (южная сторона), угол улицы Венецианова, Коммунальное государственное учреждение "Школа № 66"

299
Жетісу ауданы
Павленко көшесі, (шығыс жағы)Казаков көшесінің қиылысы, 6
300
Жетісу ауданы
Гончаров көшесі, 23, Казаков көшесінің қиылысы, "№ 109 мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шығыс жағы)
301
Жетісу ауданы
Гончаров көшесі, 23, Федоров көшесінің қиылысы (оңтүстік-шығыс жағы)
302
Жетісу ауданы
Вольная көшесі, 6-А, (шығыс жағы) "№ 3 мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
303
Жетісу ауданы
Қазыбаев көшесі, 1, (шығыс жағы) Лобачевский көшесінің қиылысы
304
Жетісу ауданы
Ақпаев көшесі, 59-А, Тохтаров көшесінің қиылысы, (солтүстік-батыс жағы) "№ 108 мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
305
Жетісу ауданы
Сейфуллин даңғылы, 287, (солтүстік жағы)Ақпаев көшесінің қиылысы
306
Жетісу ауданы
Қазыбаев көшесі, 270, (батыс жағы) "Алматы автомеханикалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
307
Жетісу ауданы
Бөкейханов көшесі, 11 (шығыс жағы)
308
Жетісу ауданы
Ратушный көшесі, 31, (солтүстік-шығыс жағы) "№ 112 мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
309
Жетісу ауданы
Дорожник шағынауданы, 38-А, (батыс жағы) "№ 87 мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
310
Жетісу ауданы
Дорожник шағынауданы, 27-А, (шығыс жағы)Өрт сөндірушілер кәсіби дайындау мектебі
311
Жетісу ауданы
Айнабұлақ-2 шағынауданы, 65-А, (батыс жағы) "№ 137 мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
312
Жетісу ауданы
Айнабұлақ-2 шағынауданы, 65, (батыс жағы) "№ 118 мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
313
Жетісу ауданы
Мұқатай көшесі, Жұмабаев көшесінің қиылысы (оңтүстік-батыс жағы)
314
Жетісу ауданы
Айнабұлақ-2 шағынауданы, 32-А (шығыс жағы)
315
Жетісу ауданы
Бөкейханов көшесі, 223 (шығыс жағы)
316
Жетісу ауданы
Айнабұлақ-3 шағынауданы, 166-А, (батыс жағы) "№ 110 мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
317
Жетісу ауданы
Айнабұлақ-3 шағынауданы, 167, (батыс жағы)Жас туристер станциясы
318
Жетісу ауданы
Айнабұлақ-3 шағынауданы, 166-А (шығыс жағы)
319
Жетісу ауданы
Айнабұлақ-3 шағынауданы, 165-А, (солтүстік жағы) "№ 129 мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
320
Жетісу ауданы
Абылай хан даңғылы, 1, Тузов көшесінің қиылысы, (солтүстік-шығыс жағы)Алматы-2 вокзалы
321
Жетісу ауданы
Ахтанов көшесі, 57, Ломоносов көшесінің қиылысы, (оңтүстік-батыс жағы) "№ 57 мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
322
Жетісу ауданы
Пестковский көшесі, Нүсіпбеков көшесінің қиылысы, (солтүстік жағы) "№ 143 мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

299.
Жетысуский район
улица Павленко (восточная сторона), угол улицы Казакова, 6
300.
Жетысуский район
улица Гончарова, 23 (восточная сторона), угол улицы Казакова, Коммунальное государственное учреждение "Школа № 109"
301.
Жетысуский район
улица Гончарова, 23, угол улицы Федорова (юго-восточная сторона)
302.
Жетысуский район
улица Вольная, 6-А (восточная сторона) Коммунальное государственное учреждение "Школа № 3"
303.
Жетысуский район
улица Казыбаева, 1 (восточная сторона), угол улицы Лобачевского
304.
Жетысуский район
улица Акпаева, 59 А, угол улицы Тохтарова (северо-западная сторона) Коммунальное государственное учреждение "Школа № 108"
305.
Жетысуский район
проспект Сейфуллина, 287 (северная сторона), угол улицы Акпаева
306.
Жетысуский район
улица Казыбаева, 270 (западная сторона) Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский автомеханический колледж"
307.
Жетысуский район
улица Бокейханова, 11 (восточная сторона)
308.
Жетысуский район
улица Ратушного, 31 (северо-восточная сторона) Коммунальное государственное учреждение "Школа № 112"
309.
Жетысуский район
микрорайон Дорожник, 38 А (западная сторона) Коммунальное государственное учреждение "Школа № 87"
310.
Жетысуский район
микрорайон Дорожник, 27 А (восточная сторона) Школа профессиональной подготовки пожарников
311.
Жетысуский район
микрорайон Айнабулак-2, 65 А (западная сторона) Коммунальное государственное учреждение "Школа № 137"
312.
Жетысуский район
микрорайон Айнабулак-2, 65 (западная сторона) Коммунальное государственное учреждение "Школа № 118"
313.
Жетысуский район
улица Мукатая, угол улицы Жумабаева (юго-западная сторона)
314.
Жетысуский район
микрорайон Айнабулак-2, 32-А (восточная сторона)
315.
Жетысуский район
улица Бокейханова, 233 (восточная сторона)
316.
Жетысуский район
микрорайон Айнабулак-3, 166 А (западная сторона) Коммунальное государственное учреждение "Школа № 110"
317.
Жетысуский район
микрорайон Айнабулак-3, 167 (западная сторона) Городская станция юных туристов
318.
Жетысуский район
микрорайон Айнабулак-3, 166 А (восточная сторона)
319.
Жетысуский район
микрорайон Айнабулак-3, 165 А, (северная сторона) Коммунальное государственное учреждение "Школа № 129"
320.
Жетысуский район
проспект Абылай хана, 1, угол улицы Тузова (северо-восточная сторона) Алматы Вокзал-2
321.
Жетысуский район
улица Ахтанова, 57, угол улицы Ломоносова (юго-западная сторона) Коммунальное государственное учреждение "Школа № 57"
322.
Жетысуский район
улица Пестковского, угол улицы Нусупбекова (северная сторона) Коммунальное государственное учреждение "Школа № 143"

323
Жетісу ауданы
Куратов көшесі, Есік көшесінің қиылысы (солтүстік-шығыс жағы)
324
Жетісу ауданы
Қыдырбекұлы көшесі, 158, Рысқұлов даңғылының қиылысы, (оңтүстік жағы) "№ 103 мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
325
Жетісу ауданы
Түлкібас көшесі, Натаров көшесінің қиылысы, (солтүстік-батыс жағы) "№ 102 мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
326
Жетісу ауданы
Потанин көшесі, 226, Түлкібас көшесінің қиылысы (батыс жағы)
327
Жетісу ауданы
Шилов көшесі, 5, Ботанический көшесінің қиылысы, (солтүстік-шығыс жағы) "№ 43 мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
328
Жетісу ауданы
Победа көшесі, 26, (батыс жағы) "№ 80 мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
329
Жетісу ауданы
Победа көшесі, Эйхе көшесінің қиылысы (оңтүстік-батыс жағы)
330
Жетісу ауданы
Жансүгіров көшесі, 352, (батыс жағы) "№ 101 мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
331
Жетісу ауданы
Жансүгіров көшесі, Серпуховский көшесінің қиылысы (солтүстік-батыс жағы)
332
Жетісу ауданы
Дорожник шағынауданы, 26-А, Ангарская көшесі, (батыс жағы)2468 әскери бөлім
333
Жетісу ауданы
Боткин көшесі, 20, Казаков көшесінің қиылысы (оңтүстік-батыс жағы)
334
Жетісу ауданы
Кұлагер шағынауданы, 25-А, (батыс жағы) "№ 162 бөбекжай бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
335
Жетісу ауданы
Черкасская оборона көшесі, 71, (шығыс жағы)Жетісу көшесінің қиылысы, "№ 2 мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
336
Жетісу ауданы
Абылай хан даңғылы, 2, Тузов көшесінің қиылысы, (оңтүстік-шығыс жағы)Алматы қаласы Жетісу ауданы бойынша мемлекеттік кірістер департаменті
337
Жетісу ауданы
Боралдай көшесі, 91 (батыс жағы)
338
Жетісу ауданы
Құлагер шағынауданы, 52, (оңтүстік жағы) "№ 148 мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
339
Жетісу ауданы
Көкжиек шағынауданы, 67, (шығыс жағы) "№ 171 бөбекжай бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
340
Жетісу ауданы
Көкжиек шағынауданы, 63, (батыс жағы) "№ 177 мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
341
Жетісу ауданы
Первомайский шағынауданы, Вокзальная көшесі, 40-А, Ворошилов көшесінің қиылысы (солтүстік-шығыс жағы)
342
Жетісу ауданы
Первомайский шағынауданы, Вокзальная көшесі, 125, Парковая көшесінің қиылысы, (солтүстік-батыс жағы)Мәденит үйі
343
Жетісу ауданы
Первомайский шағынауданы, Молодежный көшесі, 54, Парковая көшесінің қиылысы, (оңтүстік-шығыс жағы) "№ 193 мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
344
Жетісу ауданы
Құлагер шағынауданы, 52-А (оңтүстік жағы) "№ 176 бөбекжай бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

323.
Жетысуский район
улица Куратова, угол улицы Иссыкская (северо-восточная сторона)
324.
Жетысуский район
улица Кыдырбекулы, 158, угол проспекта Рыскулова (южная сторона) Коммунальное государственное учреждение "Школа № 103"
325.
Жетысуский район
улица Тулькубасская, угол улицы Натарова (северо-западная сторона) Коммунальное государственное учреждение "Школа № 102"
326.
Жетысуский район
улица Потанина, 226, угол улицы Тулькубасская (западная сторона)
327.
Жетысуский район
улица Шилова, 5, угол улицы Ботаническая (северо-восточная сторона) Коммунальное государственное учреждение "Школа № 43"
328.
Жетысуский район
улица Победы, 26 (западная сторона) Коммунальное государственное учреждение "Школа № 80"
329.
Жетысуский район
улица Победы, угол улицы Эйхе (юго-западная сторона)
330.
Жетысуский район
улица Жансугурова, 352 (западная сторона) Коммунальное государственное учреждение "Школа № 101"
331.
Жетысуский район
улица Жансугурова, угол улицы Серпуховского (северо-западная)
332.
Жетысуский район
микрорайон Дорожник, 26 А, улица Ангарская (западная сторона), воинская часть 2468
333.
Жетысуский район
улица Боткина, 20, угол улицы Казакова (юго-западная сторона)
334.
Жетысуский район
микрорайон Кулагер, 25 А (западная сторона) Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 162"
335.
Жетысуский район
улица Черкасской обороны, 71, угол улицы Жетысуская (восточная сторона) Коммунальное государственное учреждение "Школа № 2"
336.
Жетысуский район
проспект Абылай хана, 2, угол улицы Тузова (юго-восточная сторона) Департамент государственных доходов по Жетысускому району города Алматы
337.
Жетысуский район
улица Бурундайская, 91 (западная сторона)
338.
Жетысуский район
микрорайон Кулагер, 52 (южная сторона) Коммунальное государственное учреждение "Школа № 148"
339.
Жетысуский район
микрорайон Кокжиек, 67 (восточная сторона) Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №171"
340.
Жетысуский район
микрорайон Кокжиек, 63 (западная сторона) Коммунальное государственное учреждение "Школа №177"
341.
Жетысуский район
микрорайон Первомайский, улица Вокзальная, 40-А, угол улицы Ворошилова (северо-восточная сторона)
342.
Жетысуский район
микрорайон Первомайский, улица Вокзальная, 125, угол улицы Парковая (северо-западная сторона) Дом Культуры
343.
Жетысуский район
микрорайон Первомайский, улица Молодежная, 54, угол улицы Парковая (юго-восточная сторона) Коммунальное государственное учреждение "Школа №193"
344.
Жетысуский район
микрорайон Кулагер, 52-А (южная сторона) Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №176"

402
Медеу ауданы
Целиноградская және Иманбаев көшелері қиылысының оңтүстік-шығыс жағы
403
Медеу ауданы
Клубная және Гурилева көшелері қиылысының солтүстік-шығыс жағы
404
Медеу ауданы
Қабылов пен Блок көшелері қиылысының солтүстік-шығыс жағы
405
Медеу ауданы
Демченко көшесі мен Талғар күре жолы қиылысының оңтүстік-шығыс жағы
406
Медеу ауданы
Қызылжар және Алатау көшелері қиылысының солтүстік-шығыс жағы
407
Медеу ауданы
Тәтібеков және Бейімбетов көшелері қиылысының солтүстік-шығыс жағы
408
Медеу ауданы
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігіне 10 жыл және Ақ мешіт көшелері қиылысының оңтүстік-шығыс жағы
409
Медеу ауданы
Жетібаев және Молодежная көшелері қиылысының солтүстік-шығыс жағы
410
Медеу ауданы
Жетібаев және Уәлиханов көшелері қиылысының оңтүстік-батыс жағы
411
Наурызбай ауданы
"Қалқаман" шағынауданы, Райымбек даңғылының оңтүстік жағымен Әуезов көшесінің шығыс жағы
412
Наурызбай ауданы
"Қалқаман" шағынауданы, Райымбек даңғылының оңтүстік жағымен Қарғалы өзенінің батыс жағы
413
Наурызбай ауданы
"Қалқаман-2" шағынауданы, Әуезов көшесінің батыс жағымен Сағатов көшесінің қиылысы
414
Наурызбай ауданы
"Шұғыла" шағынауданы, Жуалы көшесімен Проектируемая көшесінің қиылысы
415
Наурызбай ауданы
"Қалқаман-2" шағынауданы, Арман көшесінің оңтүстік жағымен Қыдырбеков көшесінің қиылысы
416
Наурызбай ауданы
"Қалқаман-2" шағынауданы, Байзақ батыр көшесінің солтүстік жағымен Лапин көшесінің қиылысы
417
Наурызбай ауданы
"Қалқаман-3" шағынауданы, Шаляпин көшесінің солтүстік жағымен Нұрпейісов көшесінің қиылысы
418
Наурызбай ауданы
"Таусамалы" шағынауданы, Жандосов көшесінің солтүстік жағымен Маметов көшесінің қиылысы
419
Наурызбай ауданы
"Таусамалы" шағынауданы, Рысқұлов көшесінің батыс жағымен Жандосов көшесінің қиылысы
420
Наурызбай ауданы
"Рахат" шағынауданы, Төле би көшесі мен Қазыбек би көшесінің қиылысы
421
Наурызбай ауданы
"Қарғалы" шағынауданы, Мустафин көшесінің батыс жағымен Амангелді көшесінің қиылысы
422
Наурызбай ауданы
"Қарағайлы" шағынауданы, Надыров көшесі мен Бегайыл көшесінің қиылысы
423
Наурызбай ауданы
"Ақжар" шағынауданы, Айманов көшесі мен Құрманғазы көшесінің қиылысы
424
Наурызбай ауданы
"Ақжар" шағынауданы, Дәулеткерей көшесінің шығыс жағымен Жандосов көшесінің солтүстік жағы
425
Наурызбай ауданы
"Тастыбұлақ" шағынауданы, Жандосов көшесі мен Тастыбұлақ көшесінің қиылысы
426
Наурызбай ауданы
"Шұғыла" шағына уданы, кіші Райымбек көшесінің солтүстік жағымен Жеңіс көшесінің қиылысы
427
Наурызбай ауданы
"Ақжар" шағынауданы, Жандосов көшесінің оңтүстік жағымен Бекешев көшесінің қиылысы
428
Наурызбай ауданы
"Таусамалы" шағынауданы, Райымбек көшесінің оңтүстік жағымен Арычная көшесінің қиылысы

402.
Медеуский район
На юго-восточном углу пересечения улицы Целиноградская с улицей Иманбаева
403.
Медеуский район
На северо-восточном углу пересечения улицы Клубная с улицей Гурилева
404.
Медеуский район
На северо-восточном углу пересечения улицы Кабилова с улицей Блока
405.
Медеуский район
На юго-восточном углу пересечения улицы Демченко с Талгарским трактом
406.
Медеуский район
На северо-восточном углу пересечения улицы Кызылжар с улицей Алатау
407.
Медеуский район
На северо-восточном углу пересечения улицы Татибекова с улицей Беимбетова
408.
Медеуский район
На юго-восточном углу пересечения улицы 10-лет Независимости Республики Казахстан с улицей Акмешит
409.
Медеуский район
На северо-восточном углу пересечения улицы Жетбаева с улицей Молодежная
410.
Медеуский район
На юго-западном углу пересечения улицы Жетбаева с улицей Уалиханова
411.
Наурызбайский район
микрорайон "Калкаман", по южной стороне проспекта Райымбека восточнее улицы Ауэзова
412.
Наурызбайский район
микрорайон "Калкаман", по южной стороне проспекта Райымбека западнее реки Каргалинка
413.
Наурызбайский район
микрорайон "Калкаман-2", по западной стороне улицы Ауэзова угол улицы Сагатова
414.
Наурызбайский район
микрорайон "Шугыла", пересечение улиц Жуалы и Проектируемая
415.
Наурызбайский район
микрорайон"Калкаман-2", по южной стороне улицы Арман угол улицы Кыдырбекова
416.
Наурызбайский район
микрорайон "Калкаман-2", по северной стороне улицы Байзак батыра угол улицы Лапина
417.
Наурызбайский район
микрорайон "Калкаман-3", по северной стороне улицы Шаляпина угол улицы Нурпеисова
418.
Наурызбайский район
микрорайон "Таусамалы", по северной стороне улицы Жандосова угол улицы Маметова
419.
Наурызбайский район
микрорайон "Таусамалы", по западной стороне улицы Рыскулова угол улицы Жандосова
420.
Наурызбайский район
микрорайон "Рахат" пересечение улиц Толе би и Казыбек би
421.
Наурызбайский район
микрорайон "Каргалы", по западной стороне улицы Мустафина угол улицы Амангельды
422.
Наурызбайский район
микрорайон "Карагайлы", пересечение улиц Надырова и Бегайыл
423.
Наурызбайский район
микрорайон "Акжар", пересечение улиц Айманова и Курмангазы
424.
Наурызбайский район
микрорайон "Акжар", по восточной стороне улицы Даулеткерей севернее улицы Жандосова
425.
Наурызбайский район
микрорайон "Тастыбулак", пересечение улиц Жандосова и Тастыбулак
426.
Наурызбайский район
микрорайон "Шугыла", по северной стороне улицы малая Райымбека угол улицы Женис
427.
Наурызбайский район
микрорайон "Акжар", по южной стороне улицы Жандосова угол улицы Бекешева
428.
Наурызбайский район
микрорайон "Таусамалы", по южной стороне улицы Райымбека угол улицы Арычная

457
Түрксіб ауданы
Красногвардейская тракті пен Сүйінбай даңғылын қосатын жаңа жол өткеліне қарама-қарсы Красногвардейская трактінің шығыс жағы
458
Түрксіб ауданы
Красногорская көшесі, 35, батыс жағы, Құрлықтағы жауынгерлердің әскери институты аумағында
459
Түрксіб ауданы
Земнухов көшесі, 37, оңтүстік жағы мен Клара Цеткин көшесінің шығыс жағы қиылысы
460
Түрксіб ауданы
Волгоградская көшесі, 22 батыс жағы мен Земнухов көшесінің солтүстік қиылысы
461
Түрксіб ауданы
Тельман көшесі, 56 мен Некрасов көшесінің батыс жағы қиылысы
462
Түрксіб ауданы
Урицкий көшесі, 2-А солтүстік жағы мен Воровской көшесінің шығыс жағы қиылысы
463
Түрксіб ауданы
Тельман көшесі, 4-А оңтүстік жағы мен Шмидт көшесінің шығыс жағы қиылысы
464
Түрксіб ауданы
Земнухов көшесінің оңтүстік жағы Щацкий көшесінің шығыс жағы киылысы
465
Түрксіб ауданы
Боралдай көшесі, 44 шығыс жағы мен Обозная көшесінің оңтүстік қиылысы
466
Түрксіб ауданы
Чехов көшесінің шығыс жағы Шолохов көшесінің оңтүстік қиылысы
467
Түрксіб ауданы
Заветная көшесінің солтүстік-шығыс жағы Шолохов көшесінің солтүстік қиылысы
468
Түрксіб ауданы
Талас көшесінің солтүстік жағы мен Удмурская көшесінің шығыс қиылысы
469
Түрксіб ауданы
Сауранбаев көшесінің шығыс жағы Спартак көшесінің солтүстік қиылысы
470
Түрксіб ауданы
Шолохов көшесінің оңтүстік жағы Сейфуллин даңғылының шығыс жағының қиылысы
471
Түрксіб ауданы
Станционная көшесінің солтүстік жағы, Осипенко көшесінің батыс жағынан кіреберісте
472
Түрксіб ауданы
Аймауытов көшесі мен Лев Толстой көшелерінің қиылысының, солтүстік-шығыс жағы
473
Түрксіб ауданы
Сейфуллин даңғылының батыс жағы мен Молдағалиев көшесінің қиылысы
474
Түрксіб ауданы
Кассин көшесінің батыс жағы Талас көшесінің солтүстік қиылысы
475
Түрксіб ауданы
Кассин көшесінің батыс жағы Кипренский көшесінің оңтүстік қиылысы
476
Түрксіб ауданы
Кассин көшесінің батыс жағы Ақан Сері көшесінің солтүстік қиылысы
477
Түрксіб ауданы
Сүйінбай даңғылының шығыс жағы Флотская көшесінің оңтүстік қиылысы
478
Түрксіб ауданы
Герцен көшесінің солтүстік-батыс жағы Ярославский көшесінің қиылысы
479
Түрксіб ауданы
Шемякин көшесінің шығыс жағы Ленинабадская көшесінің солтүстік қиылысы
480
Түрксіб ауданы
Гете көшесінің шығыс жағы Беляков көшесінің оңтүстік қиылысы

457.
Турксибский район
восточная сторона Красногвардейского тракта напротив нового путепровода, соединяющего проспект Суюнбая и Красногвардейский тракт
458.
Турксибский район
на территории Военного института сухопутных войск по западной стороне улицы Красногорская, 35
459.
Турксибский район
южная сторона улицы Земнухова, 37 на пересечении с восточной стороной переулка Клары Цеткин
460.
Турксибский район
западная сторона улицы Волгоградская, 22 на пересечении северной стороны улицы Земнухова,
461.
Турксибский район
северная сторона улицы Тельмана, 56 на пересечении западной стороны улицы Некрасова
462.
Турксибский район
северная сторона улицы Урицкого, 2-А на пересечении с восточной стороной улицы Воровского
463.
Турксибский район
северная сторона улицы Тельмана, 4-А на пересечении с восточной стороной улицы Шмидта
464.
Турксибский район
южная сторона улицы Земнухова на пересечении с восточной стороной улицы Щацкого
465.
Турксибский район
восточная сторона улицы Бурундайская, 44 на пересечении с южной стороной улицы Обозная
466.
Турксибский район
восточная сторона улицы Чехова на пересечении с южной стороной улицы Шолохова
467.
Турксибский район
северо-восточная сторона улицы Заветная, севернее пересечения с улицей Шолохова
468.
Турксибский район
северная сторона улицы Таласская на пересечении с восточной стороной улицы Удмурской
469.
Турксибский район
восточная сторона улицы Сауранбаева севернее пересечения с улицей Спартака
470.
Турксибский район
южная сторона улицы Шолохова на пересечении с восточной стороной проспекта Сейфуллина
471.
Турксибский район
северная сторона улицы Станционной, западнее заезда с улицы Осипенко
472.
Турксибский район
северо-восточная сторона на пересечении улиц Аймаутова и Льва Толстого
473.
Турксибский район
на пересечении западной стороны проспекта Сейфуллина с улицей Молдагалиева
474.
Турксибский район
западная сторона улицы Кассина на пересечении с северной стороной улицы Таласская
475.
Турксибский район
западная сторона улицы Кассина на пересечении с южной стороной улицы Кипренского
476.
Турксибский район
западная сторона улицы Кассина на пересечении с северной стороной улицы Ахан Сери
477.
Турксибский район
восточная сторона проспекта Суюнбая на пересечении с южной стороной улицы Флотской
478.
Турксибский район
западная сторона улицы Герцена на пересечении с северной стороной улицы Ярославская
479.
Турксибский район
восточная сторона улицы Шемякина на пересечении с северной стороной улицы Ленинабадской
480.
Турксибский район
восточная сторона улицы Гете на пересечении с южной стороной улицы Белякова

481
Түрксіб ауданы
Папанин көшесінің батыс жағы Коминтерн көшесінің оңтүстік қиылысы
482
Түрксіб ауданы
Сейфуллин даңғылының шығыс жағы 182 үйге қарама-қарсы
483
Түрксіб ауданы
Ақан Сері көшесінің шығыс жағы Котельников көшесінің оңтүстік қиылысы
484
Түрксіб ауданы
Сейфуллин даңғылының шығыс жағы, Вятская көшесі мен Шереметьев көшесінің оңтүстік қиылысы
485
Түрксіб ауданы
Стахановская көшесінің батыс жағы Буденный көшесінің оңтүстік қиылысы
486
Түрксіб ауданы
Аймауытов көшесі мен Лев Толстой көшесі қиылысының солтүстік-шығыс жағы
487
Түрксіб ауданы
Свердлов көшесінің оңтүстік жағы Куйбышев көшесінің солтүстік қиылысы
488
Түрксіб ауданы
Ақан Сері көшесінің шығыс жағы Аймауытов көшесінің оңтүстік қиылысы
489
Түрксіб ауданы
Александров көшесінің шығыс жағы Крамской көшесінің оңтүстік қиылысы
490
Түрксіб ауданы
Фучик көшесінің батыс жағы Артиллерийская көшесінің солтүстік қиылысы
491
Түрксіб ауданы
Жарылғасов көшесінің оңтүстік жағы Жансүгіров көшесінің шығыс жағы қиылысы
492
Түрксіб ауданы
Аймауытов көшесінің солтүстік жағы мен Станкевич көшесінің солтүстік-шығыс қиылысы
493
Түрксіб ауданы
Спасская, 67 көшесінің шығыс жағы

481.
Турксибский район
западная сторона улицы Папанина на пересечении с южной стороной улицы Коминтерна
482.
Турксибский район
восточная сторона проспекта Сейфуллина напротив дома 182
483.
Турксибский район
восточная сторона улицы Ахан Сери на пересечении с южной стороной улицы Котельникова
484.
Турксибский район
восточная сторона проспекта Сейфуллина между улицей Вятской и южной стороной улицы Шереметьева
485.
Турксибский район
по западной стороне улицы Стахановской южнее пересечения с улицей Буденного
486.
Турксибский район
северо-восточная сторона на пересечении улиц Аймаутова и Льва Толстого
487.
Турксибский район
южная сторона улицы Свердлова на пересечении с северной стороной улицы Куйбышева
488.
Турксибский район
восточная сторона улицы Акан Сери южнее пересечения с улицей Аймаутова
489.
Турксибский район
восточная сторона улицы Александрова на пересечении с южной стороной улицы Крамского
490.
Турксибский район
западная сторона улицы Фучика на пересечении с северной стороной улицы Артиллерийская
491.
Турксибский район
южная сторона улицы Жарылгасова на пересечении с восточной стороной улицы Жансугурова
492.
Турксибский район
северная сторона улицы Аймаутова северо-восточнее от пересечения с улицей Станкевича
493.
Турксибский район
восточная сторона улицы Спасской, 67