V сайланған Алматы қаласы мәслихаты кезектен тыс XLVII сессиясының "Алматы қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 395 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы мәслихатының 2016 жылғы 27 сәуірдегі № 12 шешімі. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 сәуірде № 1282 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
V сайланған Алматы қаласы мәслихаты кезектен тыс XLVII сессиясының "Алматы
қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы
10 желтоқсандағы № 395 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына сәйкес, VI сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы кезектен тыс XLVII сессиясының "Алматы қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 395 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1241 рет санымен тіркелген, 2015 жылғы 29 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 158 санында және 2015 жылғы 29 желтоқсандағы "Вечерний Алматы" газетінің № 160-161 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2016 жылғы 27 қаңтардағы L сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы кезектен тыс XLVII сессиясының "Алматы қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 395 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1250 тіркелген, 2016 жылғы 13 ақпандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 18 және "Вечерний Алматы" газетінде № 19-20 жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 403 шешіміне енгізілген өзгерістермен, V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2016 жылғы 11 наурыздағы LI сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы кезектен тыс XLVII сессиясының "Алматы қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 395 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1268 тіркелген, 2016 жылғы 26 наурыздағы "Алматы ақшамы" газетінің № 36 және "Вечерний Алматы" газетінде № 37-38 жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 407 шешіміне енгізілген өзгерістермен, келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:

О внесении изменений в решение внеочередной XLVII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2015 года № 395 "О бюджете города Алматы на 2016-2018 годы"
Решение маслихата города Алматы от 27 апреля 2016 года № 12. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 27 апреля 2016 года № 1282. Прекращено действие в связи с истечением срока
О внесении изменений в решение внеочередной XLVII-й сессии маслихата
города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2015 года № 395
"О бюджете города Алматы на 2016-2018 годы"
Примечание РЦПИ. В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение внеочередной XLVII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2015 года № 395 "О бюджете города Алматы на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1241, опубликовано 29 декабря 2015 года в газете "Алматы ақшамы" № 158 и 29 декабря 2015 года в газете "Вечерний Алматы" №160-161), с изменениями, внесенными решением L-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 27 января 2016 года № 403 "О внесении изменений в решение внеочередной XLVII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2015 года № 395 "О бюджете города Алматы на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 1250, опубликовано 13 февраля 2016 года в газете "Алматы ақшамы" № 18, в газете "Вечерний Алматы" № 19-20), с изменениями, внесенными решением LI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 11 марта 2016 года № 407 "О внесении изменений в решение внеочередной XLVII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2015 года № 395 "О бюджете города Алматы на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 1268, опубликовано 26 марта 2016 года в газете "Алматы ақшамы" № 36, в газете "Вечерний Алматы" № 37-38) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

"416 822 709,6" сандары "444 739 564,6" сандарымен ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер" деген жолдағы "248 298 484,6" сандары "276 215 339,6" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"434 714 353,8" сандары "456 796 178,8" сандарымен ауыстырылсын.
4) тармақшасындағы:
"495 767,4" сандары "6 330 797,4" сандарымен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" деген жолдағы "495 767,4" сандары "6 330 797,4" сандарымен ауыстырылсын.
6-тармақтағы "4 916 362,8" сандары "4 960 258,8" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "1 755 322" сандары "1 755 080" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы "15 436 589" сандары "18 192 897" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы "75 681 032,4" сандары "76 948 712,4" сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы "57 598 975,9" сандары "62 745 473,9" сандарымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы "10 042 272" сандары "12 632 311" сандарымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы "38 235 149" сандары "38 968 465" сандарымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы "56 360 704" сандары "57 668 741" сандарымен ауыстырылсын;
15-тармақтағы "9 411 157" сандары "10 817 030" сандарымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы "32 243 254" сандары "37 543 168" сандарымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы "18 500 898,4" сандары "25 866 434,4" сандарымен ауыстырылсын;
19-тармақтағы "3 772 120" сандары "5 253 500" сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Алматы қаласы Мәслихатының аппараты осы шешімді интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С. Козловқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары А. Жүнісоваға (келісім бойынша) жүктелсін.
5. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
VI сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
кезектен тыс IV сессияның төрағасы Р. Алшанов
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы Қ. Қазанбаев
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының кезектен тыс IV
сессиясының
2016 жылғы 27 сәуірдегі
№ 12 шешіміне
1 қосымша
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының кезектен тыс
XLVII сессиясының
2015 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 395 шешіміне
1 қосымша
Алматы қаласының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Атауы
Iшкi сыныбы
Специфика
1
2
3
I. Кірістер

цифры "416 822 709,6" заменить цифрами "444 739 564,6";
в строке "налоговые поступления" цифры "248 298 484,6" заменить цифрами "276 215 339,6";
в подпункте 2):
цифры "434 714 353,8" заменить цифрами "456 796 178,8".
в подпункте 4):
цифры "495 767,4" заменить "6 330 797,4" цифрами;
в строке "приобретение финансовых активов" цифры "495 767,4" заменить цифрами "6 330 797,4".
в пункте 6 цифры "4 916 362,8" заменить цифрами "4 960 258,8";
в пункте 7 цифры "1 755 322" заменить цифрами "1 755 080";
в пункте 8 цифры "15 436 589" заменить цифрами "18 192 897";
в пункте 9 цифры "75 681 032,4" заменить цифрами "76 948 712,4";
в пункте 10 цифры "57 598 975,9" заменить цифрами "62 745 473,9";
в пункте 11 цифры "10 042 272" заменить цифрами "12 632 311";
в пункте 12 цифры "38 235 149" заменить цифрами "38 968 465";
в пункте 13 цифры "56 360 704" заменить цифрами "57 668 741";
в пункте 15 цифры "9 411 157" заменить цифрами "10 817 030";
в пункте 17 цифры "32 243 254" заменить цифрами "37 543 168";
в пункте 18 цифры "18 500 898,4" заменить цифрами "25 866 434,4";
в пункте 19 цифры "3 772 120" заменить цифрами "5 253 500".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Аппарату маслихата города Алматы обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы С. Козлова и заместителя акима города Алматы А. Жунусову (по согласованию).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель
внеочередной IV-й сессии маслихата
города Алматы VI-го созыва Р. Алшанов
Секретарь маслихата
города Алматы VI-го созыва К. Казанбаев
Приложение 1
к решению внеочередной IV-й
сессии маслихата города
Алматы VI-го созыва
от 27 апреля 2016 года № 12
Приложение 1
к решению внеочередной
XLVII-й сессии
маслихата города Алматы
V-го созыва
от 10 декабря 2015 года № 395
Бюджет города Алматы на 2016 год
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Наименование
Подкласс
Специфика
1
2
3
I. Доходы

4 290 839,8
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 498 282,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 176 484,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
321 798,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
291 020,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
291 020,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
10 352 080,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
21 953,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
10 330 127,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
2 091,0
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
2 091,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
208 230,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және оларды қайта даярлау
208 230,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
3 528 840,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
165 629,0
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
249 883,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
2 033 261,0
1
2
3
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
276 586,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
223 922,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
114 201,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
240 269,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
23 933,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
201 156,0
05
Денсаулық сақтау
62 745 473,9
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
860 254,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі

4 290 839,8
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
2 498 282,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 176 484,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
321 798,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
291 020,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
291 020,0
1
2
3
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
10 352 080,0
018
Организация профессионального обучения
21 953,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
10 330 127,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
2 091,0
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
2 091,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
208 230,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
208 230,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
3 528 840,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
165 629,0
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
249 883,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
2 033 261,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
276 586,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
223 922,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
114 201,0
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
240 269,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
23 933,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
201 156,0
05
Здравоохранение
62 745 473,9
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
860 254,0
1
2
3
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектам здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета

860 254,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
1 373 988,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
857 842,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
330 372,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
185 774,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
2 640 369,5
009
Алматы қаласында денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
6 000,0
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 634 369,5
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
20 480 972,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
8 113 482,0
1
2
3
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
195 150,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
1 183 785,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
695 307,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 437 456,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
2 126 242,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 391 402,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
149 200,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
4 188 948,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
21 973 176,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 863 868,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
463 889,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
18 440 349,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
1 205 070,0

860 254,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
1 373 988,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
857 842,0
006
Услуги по охране материнства и детства
330 372,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
185 774,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
2 640 369,5
009
Сейсмоусиление объектов здравоохранения в городе Алматы
6 000,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 634 369,5
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
20 480 972,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
8 113 482,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
195 150,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
1 183 785,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
695 307,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
1 437 456,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
2 126 242,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 391 402,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
149 200,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
4 188 948,0
1
2
3
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
21 973 176,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 863 868,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
463 889,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
18 440 349,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
1 205 070,0

353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
6 521 970,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
6 494 397,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
27 573,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
8 894 744,4
1
2
3
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер
121 593,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
319 353,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
4 134,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
78 488,0
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 144,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
8 370 032,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
12 632 311,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 187 096,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
506 432,0
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
17 754,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
18 203,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
961 518,0
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
268 324,0
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
399 264,0
048
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
15 601,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
1 091 390,0
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
1 019 319,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
72 071,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
405 414,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету

353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
6 521 970,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
6 494 397,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
27 573,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
8 894 744,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
121 593,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
319 353,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
4 134,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
78 488,0
030
Капитальные расходы государственного органа
1 144,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
8 370 032,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
12 632 311,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
2 187 096,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
506 432,0
006
Государственная адресная социальная помощь
17 754,0
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
18 203,0
1
2
3
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
961 518,0
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
268 324,0
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
399 264,0
048
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
15 601,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
1 091 390,0
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 019 319,0
037
Социальная реабилитация
72 071,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
405 414,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому

405 414,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 340 701,0
1
2
3
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
320 656,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
53 874,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
1 074 763,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
557 234,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
970 003,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
136 565,0
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
227 606,0
384
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі басқармасы
4 284 000,0
017
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың кейбір санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиді қоспағанда) жеңілдетілген, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
4 284 000,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 215 873,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
571 877,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
15 403,0
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
126 234,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15 701,0
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
230 656,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
153 447,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
102 555,0
362
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат басқармасы
27 919,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
27 919,0
388
Алматы қаласының мемлекеттік еңбек инспекциясы және көші-қон басқармасы
79 918,0
1
2
3
001
Жергілікті деңгейде көші-қон және еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
79 068,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
850,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
38 968 465,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

405 414,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
3 340 701,0
003
Программа занятости
320 656,0
007
Оказание жилищной помощи
53 874,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 074 763,0
009
Социальная поддержка инвалидов
557 234,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
970 003,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
136 565,0
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
227 606,0
1
2
3
384
Управление пассажирского транспорта города республиканского значения, столицы
4 284 000,0
017
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
4 284 000,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
1 215 873,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
571 877,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
15 403,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
126 234,0
026
Капитальные расходы государственного органа
15 701,0
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
230 656,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
153 447,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
102 555,0
362
Управление внутренней политики города республиканского значения, столицы
27 919,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
27 919,0
388
Управление государственной инспекции труда и миграции города Алматы
79 918,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области миграции и регулирования трудовых отношений на местном уровне
79 068,0
003
Капитальные расходы государственного органа
850,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
38 968 465,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

292,0
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
1 794,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
989 690,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
27 290,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 552,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
109 200,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 755 844,0
056
Технологияық құрал-жабдықты және ауылшаруашылық техникасын несиелер, сондай-ақ лезинг бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 250 628,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
394 776,0
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
394 776,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
5 622 519,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100 323,0
004
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
4 017 516,0
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
1 339 828,0
006
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау
134 152,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
30 700,0
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
309 271,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
95 318,0
1
2
3
006
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
206 013,0
008
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 940,0
391
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
48 886,0
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 948,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
938,0
375
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы басқармасы
19 200,0
016
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу

292,0
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
1 794,0
1
2
3
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
989 690,0
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
27 290,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1 552,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
109 200,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
1 755 844,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники
1 250 628,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
394 776,0
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
394 776,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
5 622 519,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
100 323,0
004
Мероприятия по охране окружающей среды
4 017 516,0
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
1 339 828,0
006
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
134 152,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
30 700,0
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
309 271,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории города республиканского значения, столицы
95 318,0
006
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
206 013,0
008
Капитальные расходы государственного органа
7 940,0
1
2
3
391
Управление по контролю за использованием и охраной земель города республиканского значения, столицы
48 886,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
47 948,0
003
Капитальные расходы государственного органа
938,0
375
Управление сельского хозяйства города реcпубликанского значения, столицы
19 200,0
016
Проведение противоэпизоотических мероприятий

005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
84 000,0
017
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
2 887 374,0
018
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
196 000,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
5 253 500,0
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
5 253 500,0
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
138 712,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
138 712,0
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 177 473,0
1
2
3
018
"Инновациялық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамыту
4 177 473,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
2 802 591,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде әлеуметтік-мәдени нысандарын сейсмикалық күшейту және күрделі жөндеу
533 691,0
031
Әкімшілік ғимараттар кешенін салу
2 268 900,0
393
Алматы қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
274 996,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
111 394,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 647,0
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
161 955,0
14
Борышқа қызмет көрсету
1 035,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
1 035,0
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
1 035,0
15
Трансферттер
98 736 693,4
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
98 736 693,4
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
1 052 685,4
007
Бюджеттік алып қоюлар
97 684 008,0
III. Таза бюджеттік кредит беру
9 052 571,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
7 052 571,0

005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020
84 000,0
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020
2 887 374,0
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020
196 000,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
5 253 500,0
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
5 253 500,0
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
138 712,0
1
2
3
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
138 712,0
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
4 177 473,0
018
Развитие инфраструктуры специальной экономической зоны "Парк инновационных технологий"
4 177 473,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
2 802 591,0
026
Капитальный ремонт с сейсмоусилением социально-культурных объектов в рамках Дорожной карты занятости 2020
533 691,0
031
Строительство комплекса административных зданий
2 268 900,0
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Алматы
274 996,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационного развития
111 394,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 647,0
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
161 955,0
14
Обслуживание долга
1 035,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
1 035,0
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
1 035,0
15
Трансферты
98 736 693,4
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
98 736 693,4
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1 052 685,4
007
Бюджетные изъятия
97 684 008,0
III. Чистое бюджетное кредитование
9 052 571,0
07
Жилищно - коммунальное хозяйство
7 052 571,0
1
2
3