Қосымша дәрі-дәрмектер беру туралы
VІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының VIII сессиясының 2016 жылғы 16 қыркүйектегі № 33 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2016 жылғы 6 қазанда № 1320 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2021 жылғы 18 қыркүйектегі № 94 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 18.09.2021 № 94 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Қазақстан Республикасының "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Кодексінің 9-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес VІ сайланған Aлматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орфандық аурулармен ауыратын азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емделу кезінде қосымша тоцилизумаб, адалимумаб, энбрелл және тобрамицин дәрі-дәрмек құралдары тегін берілсін.
2. Aлматы қаласы мәслихатының аппараты осы шешімді интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Aлматы қаласы мәслихатының әлеуметтік-мәдени даму жөніндегі тұрақты комиссиясының төрайымы Х. Есеноваға және Aлматы қаласы әкімінің орынбасары A. Қырықбаевқа (келісім бойынша) жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
VI сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
VIII сессиясының төрағасы М. Әділханов
VI сайланған
Алматы қаласы мәслихатының хатшысы Қ. Қазанбаев

О дополнительном предоставлении лекарственных средств
Решение VIII сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 16 сентября 2016 года № 33. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 6 октября 2016 года № 1320. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 18 сентября 2021 года № 94
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 18.09.2021 № 94 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения", маслихат города Aлматы VІ-го созыва РЕШИЛ:
1. Дополнительно предоставить лекарственные средства тоцилизумаб, адалимумаб, энбрелл и тобрамицин отдельным категориям граждан больных орфанными заболеваниями при амбулаторном лечении бесплатно.
2. Aппарату маслихата города Aлматы обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по социально-культурному развитию маслихата города Aлматы Х. Есенову и заместителя акима города Aлматы A. Кырыкбаева (по согласованию).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
VIII-й cессии маслихата
города Алматы VI-го созыва
М. Адильханов
Секретарь
маслихата города Алматы
VI-го созыва
К. Казанбаев