V сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XXV сессиясының "Әлеуметтік көмек көрсету үшін атаулы күндер мен мереке күндерінің тізбесін, сондай-ақ әлеуметтік көмек көрсету еселігін белгілеу туралы" 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 210 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
VІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының X сессиясының 2016 жылғы 15 қарашадағы № 53 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қарашада № 1328 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2018 жылғы 17 сәуірдегі № 224 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 17.04.2018 № 224 шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, VI сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. V сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XXV сессиясының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 210 "Әлеуметтік көмек көрсету үшін атаулы күндер мен мереке күндерінің тізбесін, сондай-ақ әлеуметтік көмек көрсету еселігін белгілеу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1038 болып тіркелген, 2014 жылғы 15 мамырда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасындағы:
"Алушылардың жекелеген санаттары" бағанының 1 жолындағы "7" саны "6" санына ауыстырылсын.
"Әлеуметтік көмектің мөлшері (теңге)" бағанының 2 жолындағы "20,0" сандары "30,0" сандарына ауыстырылсын.
2. Алматы қаласы мәслихатының аппараты осы шешімді интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының әлеуметтік-мәдени даму жөніндегі тұрақты комиссиясының төрайымы Х. Есеноваға және Алматы қаласы әкімінің орынбасары Р. Тауфиковке (келісім бойынша) жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен соң қолданысқа енгізіледі.
VI сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
Х сессиясының төрайымы Р. Бадаева
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы Қ. Қазанбаев

О внесении изменений в решение внеочередной XXV-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 15 апреля 2014 года № 210 "Об установлении перечня памятных дат и праздничных дней для оказания социальной помощи, а также кратности оказания социальной помощи"
Решение X сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 15 ноября 2016 года № 53. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 21 ноября 2016 года № 1328. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 17 апреля 2018 года № 224
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 17.04.2018 № 224 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение внеочередной XXV-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 15 апреля 2014 года № 210 "Об установлении перечня памятных дат и праздничных дней для оказания социальной помощи, а также кратности оказания социальной помощи" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1038, опубликованное 15 мая 2014 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы") следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
в графе "Отдельные категории получателей" строки 1 цифру "7" заменить цифрой "6";
в графе "Размеры социальной помощи (тенге)" строки 2 цифры "20,0" заменить цифрами "30,0".
2. Аппарату маслихата города Алматы обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по социально-культурному развитию маслихата города Алматы Х. Есенову и заместителя акима города Алматы Р. Тауфикова (по согласованию).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Х-й сессии
маслихата города Алматы
VI-го созыва
Р. Бадаева
Секретарь маслихата
города Алматы VI -го созыва
К. Казанбаев