"2016-2018 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2016 жылғы 17 қазандағы N 2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 2 қарашада N 3910 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6-бабына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41/1 шешіміне (2016 жылғы 13 қаңтардағы № 3551 мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде тіркелген, 2016 жылғы 12 ақпандағы № 6 "Қызылжар Нұры", № 7 "Проспект СК" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi 1 қосымшасына сәйкес, соның ішінде 2016 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 263 252,9 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 10 571 072 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 520 163,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 476 215,7 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 10 695 801,4 мың теңге;
2) шығындар – 26 793 772,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 287 388 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 287 388 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржылық активтерді сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -7 817 907,7 мың теңге;
6) тапшылықты қаржыландыру – 7 817 907,7мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымша осы шешімнің шешіміне сай жаңа редакцияда мазмұндалсын.

"О внесении изменений в решение Петропавловского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 41/1 "О бюджете города Петропавловска на 2016 - 2018 годы"
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 17 октября 2016 года N 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 ноября 2016 года N 3910
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 41/1 "О бюджете города Петропавловска на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3551 от 13 января 2016 года, опубликовано 12 февраля 2016 года в газете "Қызылжар Нұры" № 6, в газете "Проспект СК" № 7) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Петропавловска на 2016-2018 годы согласно приложения 1 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 263 252,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 571 072,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 520 163,8 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 476 215,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 695 801,4 тысячи тенге;
2) затраты – 26 793 772,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 287 388 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 287 388 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -7 817 907,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита – 7 817 907,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1 к настоящему решению.

230,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
21 858,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 656,7
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
201,3
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
22 133,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 903,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
230,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
77 664,4
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 326,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 338,4
2
Қорғаныс
33 724,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
33 724,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
33 724,0
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
57 022,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
57 022,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
57 022,0
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
4
Бiлiм беру
7 793 340,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7 600 120,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 903,0
003
Жалпы білім беру
4 910 649,0
004
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
55 096,0
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
139 000,0
006
Балаларға қосымша білім беру
352 016,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1 018 517,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
230,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
58 716,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 591,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету

230,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
21 858,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
21 656,7
004
Капитальные расходы государственного органа
201,3
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
22 133,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
21 903,0
007
Капитальные расходы государственного органа
230,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
77 664,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
72 326,0
013
Капитальные расходы государственного органа
5 338,4
2
Оборона
33 724,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
33 724,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
33 724,0
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
57 022,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
57 022,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
57 022,0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор
Программа
Наименование
4
Образование
7 793 340,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
7 600 120,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
24 903,0
003
Общеобразовательное обучение
4 910 649,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
55 096,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
139 000,0
006
Дополнительное образование для детей
352 016,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
1 018 517,0
012
Капитальные расходы государственного органа
230,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
58 716,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 591,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению