Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Антоновка және Лобаново ауылдық округтердің әкімдеріне кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар анықтау және таңдаушылармен кездесу үшін үй-жай ұсыну туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 24 мамырдағы N 181 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 31 мамырда N 3772 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 5 қазандағы № 327 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 05.10.2017 № 327 қаулысымен (бұқаралық ақпарат құралдарында алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 27-бабының 3-тармағына, 28-бабының 4, 6-тармақтарына сәйкес, "Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерінің сайлауын өткізудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 555 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерін қызметке сайлау, өкілеттігін тоқтату және қызметтен босату Қағидаларының 29-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1 қосымшаға сәйкес Айыртау аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Антоновка және Лобаново ауылдық округтердің әкімдеріне барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар анықталсын.
2. 2 қосымшаға сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Антоновка және Лобаново ауылдық округтердің әкімдеріне барлық кандидаттарға таңдаушылармен кездесу үшін үй-жай шарттық негізде ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің аппарат басшысы Әли Әнасұлы Ғаббасовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданының әкімі
А.Тастеміров
"КЕЛІСІЛДІ"
Айыртау аудандық
Сайлау комиссиясының
төрағасы
2016 жыл 24 мамыр
Е.А. Мерғасымов
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 24 мамырдағы № 181 қаулысына 1- қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Антоновка және Лобаново ауылдық округтердің әкімдеріне барлық кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын
ОРЫНДАР
№ р/с
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1.
Антоновка ауылдық округі
Антоновка ауылы "Журавка" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесі ғимаратының жанындағы стендте (келісім бойынша)
2.
Лобаново ауылдық округі
Лобаново ауылы "Оксана" дүкені ғимаратының жанындағы стендте (келісім бойынша)

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления помещения для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы Антоновского и Лобановского сельских округов Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 24 мая 2016 года N 181. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 31 мая 2016 года N 3772. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 5 октября 2017 года № 327
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 05.10.2017 № 327 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации).
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 29 Правил избрания на должность, прекращения полномочий и освобождения от должности акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 555 "О некоторых вопросах проведения выборов акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа" акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Айыртауской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы Антоновского и Лобановского сельских округов Айыртауского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещение для проведения встреч с выборщиками всем кандидатам в акимы Антоновского и Лобановского сельских округов Айыртауского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области Габбасова Али Анасовича.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Аким Айыртауского района
Северо-Казахстанской области
А. Тастемиров
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Айыртауской
районной избирательной
комиссии
24 мая 2016 года
Е. Мергасимов
Приложение 1 к постановлению акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 24 мая 2016 года № 181
МЕСТА
для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы Антоновского и Лобановского сельских округов Айыртауского района Северо-Казахстанской области
№ п/н
Наименование населенного пункта
Места для размещения печатных агитационных материалов
1.
Антоновский сельский округ
село Антоновка на стенде возле здания товарищества с ограниченной ответственностью "Журавка" (по согласованию)
2.
Лобановский сельский округ
село Лобаново на стенде возле магазина "Оксана" (по согласованию)

Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 24 мамырдағы № 181 қаулысына 2-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Аумағында Антоновка және Лобаново ауылдық округтердің әкімдеріне барлық кандидаттардың таңдаушыларымен кездесу үшін үй-жайлардың
ТІЗІМІ
№ р/с
Елді мекеннің атауы
Таңдаушылармен кездесу үшін үй-жай
1.
Антоновка ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Антоновка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы, Школьная көшесі № 1 үй
2,
Лобаново ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Лобаново орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы, Ленин көшесі № 37 үй

Приложение 2 к постановлению акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 24 мая 2016 года № 181
ПЕРЕЧЕНЬ
помещений для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы Антоновского и Лобановского сельских округов на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области
№ п/н
Наименование населенного пункта
Помещение для встреч с выборщиками
1.
село Антоновка
актовый зал коммунального государственного учреждения "Антоновская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области", улица Школьная дом № 1
2.
село Лобаново
актовый зал коммунального государственного учреждения "Лобановская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области", улица Ленина дом № 37