Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Володар ауылдық округі әкіміне кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар анықтау және таңдаушылармен кездесу үшін үй-жай ұсыну туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 қыркүйектегі N 330 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 3 қазанда N 3900 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 5 қазандағы № 327 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 05.10.2017 № 327 қаулысымен (бұқаралық ақпарат құралдарында алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 27-бабының 3-тармағына, 28-бабының 4, 6-тармақтарына сәйкес, "Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерінің сайлауын өткізудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 555 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерін қызметке сайлау, өкілеттігін тоқтату және қызметтен босату Қағидаларының 29-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1-қосымшаға сәйкес Айыртау аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Володар ауылдық округі әкіміне барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар анықталсын.
2. 2-қосымшаға сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Володар ауылдық округі әкіміне барлық кандидаттарға таңдаушылармен кездесу үшін үй-жай шарттық негізде ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің аппарат басшысы Әли Әнасұлы Ғаббасовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданының әкімі
А.Тастеміров
"КЕЛІСІЛДІ"
Айыртау аудандық
сайлау комиссиясының
төрағасы
2016 жыл 16 қыркүйек
Е.А. Мерғасымов
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 қыркүйектегі № 330 қаулысына 1- қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Володар ауылдық округі әкіміне барлық кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын
ОРЫНДАР
№ р/с
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1.
Саумалкөл ауылы
"Детский мир" дүкені ғимараты жанында, Достық және М.Янко көшелері қиылысында (келісім бойынша)

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы Володарского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 16 сентября 2016 года N 330. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 октября 2016 года N 3900. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 5 октября 2017 года № 327
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 05.10.2017 № 327 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации).
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 29 Правил избрания на должность, прекращения полномочий и освобождения от должности акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 555 "О некоторых вопросах проведения выборов акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа" акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Айыртауской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы Володарского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещение для проведения встреч с выборщиками всем кандидатам в акимы Володарского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области Габбасова Али Анасовича.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Аким
Айыртауского района
Северо-Казахстанской области
А. Тастемиров
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Айыртауской районной
избирательной комиссии
16 сентября 2016 года
Е. Мергасимов
Приложение 1 к постановлению акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 16 сентября 2016 года № 330
МЕСТА
для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы Володарского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
№ п/н
Наименование населенного пункта
Места для размещения печатных агитационных материалов
1.
село Саумалколь
у здания магазина "Детский мир", угол улиц Достык и М. Янко (по согласованию)

Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 қыркүйектегі № 330 қаулысына 2-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында Володар ауылдық округі әкіміне кандидаттардың таңдаушыларымен кездесуі үшін үй-жайлардың
ТІЗІМІ
№ р/с
Елді мекеннің атауы
Таңдаушылармен кездесу үшін үй-жай
1.
Саумалкөл ауылы
Саумалкөл ауылы, "Орталықтандырылған кітапхана жүйесі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының оқу залы, Ақан Сері көшесі № 31 үй

Приложение 2 к постановлению акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 16 сентября 2016 года № 330
ПЕРЕЧЕНЬ
помещений для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы Володарского сельского округа на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области
№ п/н
Наименование населенного пункта
Помещение для встреч с выборщиками
1.
село Саумалколь
село Саумалколь, читальный зал государственного коммунального предприятия "Централизованная библиотечная система", улица Акана Сере дом № 31