Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан аумағында Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесулерге арналған үй-жайларды ұсыну туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 7 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 3 ақпанда N 3599 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2018 жылғы 20 наурыздағы № 85 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 20.03.2018 № 85 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 27-бабының 3-тармағына, 28-бабының 4, 6-тармақтарына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) Ғабит Мүсірепов атындағы аудан аумағында Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан аумағында Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесуіне арналған үй-жайлар шарт негізінде 2-қосымшаға сәйкес ұсынылсын.
3. Ауылдық округтер әкімдері үгіттiк баспа материалдарын орналастыруға белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен және тұғырлықтармен жарақтандырсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімі аппаратының басшысы Е.Е. Әділбековке жүктелсін.
5. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданының әкімі
В. Дудов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданының сайлау
комиссиясының төрағасы
2016 жылғы 29 қаңтар
Н.Қ. Барақаев
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 7 қаулысына 1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан аумағында Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың үгіттік басылым материалдарын орналастыру орындарының тізбесі
Елді мекеннің атауы
Орналастыру орындары
Андреев ауылдық округі
1.
Андреевка ауылы
Советская көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Бірлік ауылдық округі
2.
Бірлік ауылы
Техническая көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Возвышен ауылдық округі
3.
Возвышенка ауылы
Закарпатская көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Дружба ауылдық округі
4.
Дружба ауылы
Кооперативная көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Көкалажар ауылдық округі
5.
Көкалажар ауылы
Чеботарев көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Кырымбет ауылдық округі
6.
Сокологоровка ауылы
Школьная көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Ломоносов ауылдық округі
7.
Ломоносовка ауылы
Комсомольский көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Нежинка ауылдық округі
8.
Нежинка ауылы
Нежинская көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Новоишим ауылдық округі
9.
Новоишим ауылы
Зерновой көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Новосел ауылдық округі
10.
Новоселовка ауылы
Жамбыл көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Рузаев ауылдық округі
11.
Рузаевка ауылы
Рузаев көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Салқынкөл ауылдық округі
12.
Салқынкөл ауылы
Школьная көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Тахтаброд ауылдық округі
13.
Тахтаброд ауылы
Куйбышев көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Червонный ауылдық округі
14.
Червонный ауылы
Новоселов көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Чистопол ауылдық округі
15.
Чистополье ауылы
Космонавтар көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Шөптікөл ауылдық округі
16.
Шөптікөл ауылы
Целинная көшесі бойындағы ақпараттық стенд
Шұқыркөл ауылдық округі
17.
Шұқыркөл ауылы
Школьная көшесі бойындағы ақпараттық стенд

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 29 января 2016 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 февраля 2016 года № 3599. Утратило силу постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 20 марта 2018 года № 85
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 20.03.2018 № 85 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с избирательной комиссией района имени Габита Мусрепова (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещения для проведения встреч кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов с избирателями на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области согласно приложению 2.
3. Акимам сельских округов оснастить определенные места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами и тумбами.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Адильбекова Е.Е., руководителя аппарата акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
В. Дудов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель избирательной
комиссии района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Республики Казахстан
29 января 2016 года
Н.К. Баракаев
Приложение 1 к постановлению акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 29 января 2016 года № 7
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов, на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Наименование населенного пункта
Места для размещения
Андреевский сельский округ
1.
село Андреевка
информационный стенд по улице Советской
Бирликский сельский округ
2.
село Бирлик
информационный стенд по улице Технической
Возвышенский сельский округ
3.
село Возвышенка
информационный стенд по улице Закарпатской
Дружбинский сельский округ
4.
село Дружба
информационный стенд по улице Кооперативной
Кокалажарский сельский округ
5.
село Кокалажар
информационный стенд по улице Чеботарева
Кырымбетский сельский округ
6.
село Сокологоровка
информационный стенд по улице Школьной
Ломоносовский сельский округ
7.
село Ломоносовка
информационный стенд по улице Комсомольской
Нежинский сельский округ
8.
село Нежинка
информационный стенд по улице Нежинская
Новоишимский сельский округ
9.
село Новоишимское
информационный стенд по улице Зерновой
Новосельский сельский округ
10.
село Новоселовка
информационный стенд по улице Жамбыла
Рузаевский сельский округ
11.
село Рузаевка
информационный стенд по улице Рузаева
Салкынкольский сельский округ
12.
село Салкынколь
информационный стенд по улице Школьной
Тахтабродский сельский округ
13.
село Тахтаброд
информационный стенд по улице Куйбышева
Червонный сельский округ
14.
село Червонное
информационный стенд по улице Новоселов
Чистопольский сельский округ
15.
село Чистополье
информационный стенд по улице Космонавтов
Шоптыкольский сельский округ
16.
село Шоптыколь
информационный стенд по улице Целинной
Шукыркольский сельский округ
17.
село Шукырколь
информационный стенд по улице Школьной

Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 7 қаулысына 2-қосымша
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан аумағында Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесу өткізуге арналған үй-жайлар тізбесі
Елді мекеннің атауы
Кездесулер өткізілетін жайлар
Андреев ауылдық округі
1.
Андреевка ауылы
"Андреевка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, рекреация
Бірлік ауылдық округі
2.
Бірлік ауылы
"Бірлік орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, мәжіліс залы
Возвышен ауылдық округі
3.
Возвышенка ауылы
"Возвышенка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, фойе
Дружба ауылдық округі
4.
Дружба ауылы
"Дружба орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, мәжіліс залы
Көкалажар ауылдық округі
5.
Көкалажар ауылы
"Көкалажар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, рекреация
Кырымбет ауылдық округі
6.
Сокологоровка ауылы
"Сокологоров орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, рекреация
Ломоносов ауылдық округі
7.
Ломоносовка ауылы
"Ломоносовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, мәжіліс залы
Нежинка ауылдық округі
8.
Нежинка ауылы
"Нежин орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, мәжіліс залы
Новоишим ауылдық округі
9.
Новоишим ауылы
"№ 2 Новоишим орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, мәжіліс залы
Новосел ауылдық округі
10.
Новоселовка ауылы
"Новоселов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, мәжіліс залы
Рузаев ауылдық округі
11.
Рузаевка ауылы
"Калинов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, мәжіліс залы
Салқынкөл ауылдық округі
12.
Салқынкөл ауылы
"Салқынкөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, мәжіліс залы
Тахтаброд ауылдық округі
13.
Тахтаброд ауылы
"Тахтаброд орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, мәжіліс залы
Червонный ауылдық округі
14.
Червонный ауылы
"Червонный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, мәжіліс залы
Чистопол ауылдық округі
15.
Чистополье ауылы
"Чистопол орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, мәжіліс залы
Шөптікөл ауылдық округі
16.
Шөптікөл ауылы
"Шөптікөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, рекреация
Шұқыркөл ауылдық округі
17.
Шұқыркөл ауылы
"Шұқыркөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, мәжіліс залы

Приложение 2 к постановлению акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 29 января 2016 года № 7
Перечень помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов, на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Наименование населенного пункта
Помещения для проведения встреч
Андреевский сельский округ
1.
село Андреевка
здание коммунального государственного учреждения "Андреевская средняя школа", рекреация
Бирликский сельский округ
2.
село Бирлик
здание коммунального государственного учреждения "Бирликская средняя школа", актовый зал
Возвышенский сельский округ
3.
село Возвышенка
здание коммунального государственного учреждения "Возвышенская средняя школа", фойе
Дружбинский сельский округ
4.
село Дружба
здание коммунального государственного учреждения "Дружбинская средняя школа", актовый зал
Кокалажарский сельский округ
5.
село Кокалажар
здание коммунального государственного учреждения "Кокалажарская средняя школа", рекреация
Кырымбетский сельский округ
6.
село Сокологоровка
здание коммунального государственного учреждения "Сокологоровская средняя школа", рекреация
Ломоносовский сельский округ
7.
село Ломоносовка
здание коммунального государственного учреждения "Ломоносовская средняя школа", актовый зал
Нежинский сельский округ
8.
село Нежинка
здание коммунального государственного учреждения "Нежинская средняя школа", актовый зал
Новоишимский сельский округ
9.
село Новоишимское
здание коммунального государственного учреждения "Новоишимская средняя школа № 2", актовый зал
Новосельский сельский округ
10.
село Новоселовка
здание коммунального государственного учреждения "Новосельская средняя школа", актовый зал
Рузаевский сельский округ
11.
село Рузаевка
здание коммунального государственного учреждения "Калиновская средняя школа", актовый зал
Салкынкольский сельский округ
12.
село Салкынколь
здание коммунального государственного учреждения "Салкынкольская средняя школа", актовый зал
Тахтабродский сельский округ
13.
село Тахтаброд
здание коммунального государственного учреждения "Тахтабродская средняя школа", актовый зал
Червонный сельский округ
14.
село Червонное
здание коммунального государственного учреждения "Червонная средняя школа", актовый зал
Чистопольский сельский округ
15.
село Чистополье
здание коммунального государственного учреждения "Чистопольская средняя школа", актовый зал
Шоптыкольский сельский округ
16.
село Шоптыколь
здание коммунального государственного учреждения "Шоптыкольская средняя школа", рекреация
Шукыркольский сельский округ
17.
село Шукырколь
здание коммунального государственного учреждения "Шукыркольская средняя школа", актовый зал