Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Жамбыл ауданының ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 4 тамыздағы N 175 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 31 тамызда N 3886 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 31 шілдедегі № 194 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 31.07.2019 № 194 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 03.08.2017 № 183 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабы 2) тармақшасына, 139-бабы 9-тармағына, сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, азаматтық қызметшілер болып табылатын және Жамбыл ауданының ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуына жауапкершілік "Жамбыл ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы оның бірінші рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі, бірақ, 2016 жылдың 11 ақпанынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі И. Турков
"КЕЛІСІЛДІ"
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл аудандық
мәслихатының хатшысы
2016 жылдың 04 тамызы
Б. Мұсабаев
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2016 жылдың 04 тамызындағы № 175 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Жамбыл ауданының ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
1. Денсаулық сақтау саласындағы мамандардың лауазымдары:
аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеменің және мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның басшысы;
аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеменің және мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның басшысының орынбасары;
аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеменің және мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның дәріханасының (дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету бөлімінің) меңгерушісі;
барлық мамандықтағы дәрігерлер;
мейірбике (мейіргер);
провизор (фармацевт);
психолог маманы;
статистик;
барлық мамандықтағы инженері;
фельдшер;
акушер;
тіс дәрігері (дантист);
тіс технигі (тіс протездеу бөлімшесінің, кабинетінің зертханашысы);
зертханашы (медициналық);
рентген зертханашысы;
әлеуметтік қызметкер.

Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Жамбылского района
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 4 августа 2016 года N 175. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 31 августа 2016 года N 3886. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 31 июля 2019 года № 194
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 31.07.2019 № 194 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 03.08.2017 № 183 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, акимат Жамбылского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Жамбылского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Ответственность за исполнением настоящего постановления возложить на государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Жамбылского района".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, но распространяется на правоотношения, возникшие с 11 февраля 2016 года.
Аким района И.Турков
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь маслихата
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
04 августа 2016 года
Б. Мусабаев
Приложение постановлению акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 04 августа 2016 года № 175
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Жамбылского района
1. Должности специалистов в области здравоохранения:
руководитель государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;
заместитель руководителя государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;
заведующий аптекой (отделом лекарственного обеспечения) государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;
врачи всех специальностей;
медицинская (ий) сестра (брат);
провизор (фармацевт);
специалист психолог;
статистик;
инженер всех специальностей;
фельдшер;
акушер(ка);
зубной врач (дантист);
зубной техник (лаборант зубопротезного отделения, кабинета);
лаборант (медицинский);
рентгенолаборант;
социальный работник.

2. Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандардың лауазымдары:
аудан халқын жұмыспен қамту орталығының басшысы;
аудандық маңызы бар ұйымның құрылымдық бөлімшесі болып табылатын үйде қызмет көрсету бөлімшесінің меңгерушісі;
әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші;
әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман;
арнаулы әлеуметтік қызметтерге қажеттілікті бағалау және айқындау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
қарттар мен мүгедектерге күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
психоневрологиялық аурулары бар жасы 18-ден асқан мүгедек балаларға күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
жұмыспен қамту орталығының (қызметінің) құрылымдық бөлімшесінің маманы.
3. Білім беру саласындағы мамандардың лауазымдары:
аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеменің және мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның басшысы (шағын жиынтықты мектеп, мектепке дейінгі ұйымнан, әдістемелік, психологиялық-әдістемелік-педагогикалық консультация кабинеттерінен басқа);
аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеменің және мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның (шағын жинақталған мектептен басқа) басшысының орынбасары;
мектепке дейінгі, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, арнайы (түзету) және мамандандырылған білім беру ұйымдарының барлық мамандықты мұғалімдері;
мұғалім-дифектолог (олигофренопедагог, сурдопедагог, тифлопедагог);
мұғалім-логопед;
бастапқы әсери даярлықты ұйымдастырушы оқытушы;
педагог-психолог;
дене тәрбиесі нұсқаушысы (негізгі қызметтердің);
музыкалық жетекші (негізгі қызметтердің);
тәрбиелеуші;
әлеуметтік педагог;
тәлімгер;
әдіскер (негізгі қызметтердің);
мейірбике (мейіргер);
диеталық мейірбике;
кітапхана меңгерушісі;
кітапханашы;
аудармашы;
әлеуметтік-талдаушы;
зертханашы;
логопед;
психолог.
4. Мәдениет саласындағы мамандардың лауазымдары:
аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеменің және мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның басшысы;
аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеменің және мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның басшысының орынбасары;
кітапханашы;
редактор (негізгі қызметтер);
режиссер;
дыбыс режиссері;
мәдени ұйымдастырушы (негізгі қызметтер);
барлық атаудағы әдістемеші (негізгі қызметтер);
музыкалық жетекші;
барлық атаудағы суретшілер (негізгі қызметтер);
хореограф;
мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның әкімшілік – шаруашылық қызмет көрсетумен айналысатын құрылымдық бөлімшенің жетекшісі.
5. Спорт саласындағы мамандардың лауазымдары:
аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеменің және мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның басшысы;
аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеменің және мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның басшысының орынбасары;
аудандық маңызы бар аға жаттықтырушы;
жаттықтырушы;
жаттықтырушы-оқытушы;
нұсқаушы- спортшы.

2. Должности специалистов в области социального обеспечения:
руководитель центра занятости населения района;
заведующий отделением надомного обслуживания, являющийся структурным подразделением организации районного значения;
консультант по социальной работе;
специалист по социальной работе;
социальный работник по оценке и определению потребности в специальных социальных услугах;
социальный работник по уходу за престарелыми и инвалидами;
социальный работник по уходу за детьми-инвалидами старше 18 лет с психоневрологическими заболеваниями;
специалист структурного подразделения центра (службы) занятости.
3. Должности специалистов в области образования:
руководитель государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения (кроме малокомплектной школы, дошкольной организаций образования, методического кабинета (центра), кабинет психолого-педагогической коррекции);
заместитель руководителя государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения (кроме малокомплектной школы);
учителя всех специальностей организаций дошкольного, начального, основного среднего, общего среднего образования, специальных (коррекционных) и специализированных организаций образования;
учитель-дефектолог (олигофренопедагог, сурдопедагог, тифлопедагог);
учитель-логопед;
преподаватель-организатор начальной военной подготовки;
педагог-психолог;
инструктор по физкультуре (основных служб);
музыкальный руководитель (основных служб);
воспитатель;
социальный педагог;
вожатый;
методист (основных служб);
медицинская (ий) сестра (брат);
диетическая сестра;
заведующий библиотекой;
библиотекарь;
переводчик;
социолог-аналитик;
лаборант;
логопед;
психолог.
4. Должности специалистов в области культуры:
руководитель государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;
заместитель руководителя государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;
библиотекарь;
редактор (основных служб);
режиссер;
звукорежиссер;
культорганизатор (основных служб);
методист всех наименований (основных служб);
музыкальный руководитель;
художники всех наименований (основных служб);
хореограф;
руководитель структурного подразделения, занятого административно-хозяйственным обслуживанием государственного учреждения и государственного казенного предприятия.
5. Должности специалистов в области спорта:
руководитель государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;
заместитель руководителя государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;
старший тренер районного значения;
тренер;
тренер-преподаватель;
инструктор-спортсмен.