"2016-2018 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 28 желтоқсандағы 43/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 желтоқсандағы № 6/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 желтоқсанда N 3968 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109-бабтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Занының 26-бабына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 желтоқсандағы 43/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылы 13 қаңтар № 3549 тіркелген, 2016 жылғы 19 ақпан "Ауыл арайы" газетінде, 2016 жылғы 19 ақпан "Сельская новь" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-ші тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2016-2018 жылдарға, соның ішінде 2016 жылға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 524 814,6 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері – 372 324 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 498 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 14 130 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 120 862,6 мың теңге;
2) шығындар – 3 526 020,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 953 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9 545 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 592 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 088 мың теңге:
қаржылық активтерін сатып алу – 5 870 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 3 782 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -8 246,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 8 246,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 9 545 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 592 мың теңге;
бюджет қаражаттарының қолданылатын қалдығы – 3 293,7 мың теңге.
15 тармақтың 1), 3) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 28 декабря 2015 года № 43/1 "О районном бюджете Жамбылского района на 2016-2018 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 5 декабря 2016 года № 6/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 декабря 2016 года № 3968
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Жамбылский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 28 декабря 2015 года № 43/1 "О районном бюджете Жамбылского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3549 от 13 января 2016 года, опубликовано 19 февраля 2016 года в газете "Ауыл арайы", 19 февраля 2016 года в газете "Сельская новь"), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Жамбылского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 524 814,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 372 324 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 498 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 14 130 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 120 862,6 тысяч тенге;
2) затраты – 3 526 020,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 953 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9 545 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 592 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 088 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 5 870 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 3 782 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 246,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 8 246,7 тысяч тенге:
поступление займов – 9 545 тысяч тенге;
погашение займов – 4 592 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 293,7 тысяч тенге.";
подпункты 1), 3) пункта 15 изложить в новой редакции:

"1) "Жұмыспен қамту 2020 Жол картасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 162 Қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамту 2020 Жол қартасы бағдарламасы аясында ауылдық елді мекендерді дамытуға – 78 582,1 мың теңге;";
"3) энзоотикалық ауруларға қарсы алдын-алу іс-шараларын өткізуге – 1 296 мың теңге;";
шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

"1) 78 582,1 тысяч тенге – на развитие сельских населенных пунктов в рамках программы Дорожная карта занятости 2020, утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 162 "Об утверждении Дорожной карты занятости 2020"";
"3) 1 296 тысяч тенге – на проведение профилактических мероприятий против энзоотических болезней;";
приложение 1, 5 к решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

20 030
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
317
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
9 498
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
11 885
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
48 257
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
149 582,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26 781
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 150
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
9 274
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
15 357
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 949
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4 949
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
117 852,1
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
23 009
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
770
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
12 646
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
952
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
45 202
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
6 769
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 868
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
498
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
138,1
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
121 411,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5 535,1
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
5 535,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

20 030
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
317
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9 498
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
11 885
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
48 257
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
149 582,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26 781
005
Государственная адресная социальная помощь
2 150
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
9 274
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
15 357
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 949
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 949
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
117 852,1
002
Программа занятости
23 009
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
770
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
12 646
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
952
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
45 202
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6 769
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27 868
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
498
021
Капитальные расходы государственного органа
138,1
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
121 411,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5 535,1
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5 535,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)