"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 28 ақпандағы № 25/1 шешімінің күші жойылды деп танылғаны туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 7/4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 қаңтарда № 3998 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 28 ақпандағы "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының регламентін бекіту туралы" № 25/1 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 28 наурыз № 2617 тіркелген және 2014 жылғы 18 сәуір № 16 "Ауыл арайы" газетінде және 2014 жылғы 18 сәуір № 16 "Сельская новь" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім бұқаралық ақпарат құралдарында алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық
мәслихаттың кезекті
VІІ сессиясының төрағасы
Р.Садыков
Жамбыл аудандық
мәслихаттың хатшысы
Б.Мұсабаев

О признании утратившим силу решения маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 28 февраля 2014 года № 25/1 "Об утверждении регламента маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 26 декабря 2016 года № 7/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 января 2017 года № 3998
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламента маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области" от 28 февраля 2014 года № 25/1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2617 от 28 марта 2014 года и опубликованное 18 апреля 2014 года в газете "Ауыл арайы" № 16 и 18 апреля 2014 года в газете "Сельская новь" № 16).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Председатель
VIІ очередной сессии
Жамбылского районного
маслихата
Р. Садыков
Секретарь Жамбылского
районного маслихата
Б. Мусабаев