"2016-2018 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 43/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 2016 жылғы 23 маусымдағы N 5/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 шілдеде N 3812 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 43/3 шешіміне (2016 жылғы 12 қаңтардағы №3538 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2016 жылғы 15 қаңтардағы "Қызылжар", "Маяк" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Сәйкесінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес 2016-2018 жылдарға, соның ішінде 2016 жылға арналған Қызылжар аудандық бюджет мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 214 977 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 699 539 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 962 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25 591 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3 472 885 мың теңге;
2) шығындар – 4 235 396,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 10 344,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 32 083,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 739 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 519 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 519 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 32 282,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 32 282,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 31 815 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 39 506 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2015 года № 43/3 "О Кызылжарском районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 23 июня 2016 года N 5/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 июля 2016 года N 3812
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2015 года № 43/3 "О Кызылжарском районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3538 от 12 января 2016 года, опубликовано от 15 января 2016 года в газетах "Қызылжар", "Маяк") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Кызылжарский районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 214 977 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 699 539 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16 962 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 25 591 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 472 885 тысяч тенге;
2) затраты – 4 235 396,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 344,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 32 083,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 739 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 519 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 519 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 32 282,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета – 32 282,8 тысяч тенге:
поступление займов – 31 815 тысяч тенге;
погашение займов – 39 506 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 39 973,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Д.Закирин
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Молдахметова
Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 маусымдағы №5/1 шешіміне қосымша

используемые остатки бюджетных средств – 39 973,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Кызылжарского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области Д.Закирин
Секретарь Кызылжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
А. Молдахметова
Приложение к решению сессии районного маслихата от 23 июня 2016 года № 5/1

1 621
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 977,1
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
50 324
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 324
2
Қорғаныс
7 451
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7 451
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 471
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 780
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
200
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
800
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
800
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
800
4
Бiлiм беру
2 961 157,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
332 099
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
71 858
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
260 241
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4 844
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
4 844
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 469 545,1
003
Жалпы білім беру
2 425 948
006
Балаларға қосымша білім беру
43 597,1
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
43 246
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
43 246
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
111 423,5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 582,8
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1 560
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер
үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

1 621
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
34 977,1
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50 324
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
50 324
2
Оборона
7 451
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7 451
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 471
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 780
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
200
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
800
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
800
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
800
4
Образование
2 961 157,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
332 099
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
71 858
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
260 241
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4 844
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
4 844
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 469 545,1
003
Общеобразовательное обучение
2 425 948
006
Дополнительное образование для детей
43 597,1
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
43 246
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
43 246
464
Отдел образования района (города областного значения)
111 423,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16 582,8
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1 560
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

40 125
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
19 405,6
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
798
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
12 574,1
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
20 378
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
175 206,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
6 340
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 502
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4 838
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 059,4
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4 059,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
164 807
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
21 463
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
16 097
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
993
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
85 680
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
15 652
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 707
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
215
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
158 285,2
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6 146
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
6 146
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 823
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
2 823
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
104 962,2
013
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
100 873,2
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
1 000
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

40 125
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19 405,6
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
798
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
12 574,1
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
20 378
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
175 206,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
6 340
005
Государственная адресная социальная помощь
1 502
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4 838
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 059,4
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 059,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
164 807
002
Программа занятости
21 463
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
16 097
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
993
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
85 680
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15 652
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24 707
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
215
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
158 285,2
464
Отдел образования района (города областного значения)
6 146
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6 146
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 823
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
2 823
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
104 962,2
013
Развитие коммунального хозяйства
100 873,2
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1 000
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах