Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Рассвет ауылдық округінің Семиполатное ауылы аумағында ірі қара малдарға бруцеллез бойынша шектеу іс-шараларын алып тастау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Рассвет ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 4 шілдедегі № 23 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 шілдеде № 3833 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37 баптарына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, Қызылжар аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 28 маусымдағы № 11-11/177 "Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Рассвет ауылдық округінің Семиполатное ауылы аумағында ірі қара малдарға бруцеллез бойынша шектеу іс-шараларын алып тастау туралы" ұсынысы негізінде, ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Рассвет ауылдық округінің Семиполатное ауылы аумағындағы ірі қара малдарының бруцеллез ошағы жойылғанына сәйкес шектеу іс-шаралары алынып тасталсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Рассвет ауылдық округінің Семиполатное ауылы аумағында ірі қара малдарға бруцеллез бойынша шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Рассвет ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 2, (2015 жылғы 14 сәуірдегі № 3206 нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 17 (580) "Қызылжар" газетінде, 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 16 (5519) "Маяк" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Рассвет ауылдық округінің әкімі Х. Жанабеков

О снятии ограничительных мероприятий по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории села Семиполатное Рассветского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Рассветского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 4 июля 2016 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 июля 2016 года № 3833
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кызылжарской районной территориальной инспекции от 28 июня 2016 года № 11-11/177 "О снятии ограничительных мероприятий с неблагополучного по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории села Семиполатное Рассветского сельского округа, Кызылжарского района, Северо-Казахстанской области", принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Снять ограничительные мероприятия в связи с ликвидацией очага бруцеллеза крупного рогатого скота в селе Семиполатное Рассветского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Рассветского сельского округа от 10 апреля 2015 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории села Семиполатное Рассветского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 14 апреля 2015 года № 3206, опубликовано в газетах "Қызылжар" № 17 (580) от 17 апреля 2015 года, "Маяк" № 16 (5519) от 17 апреля 2015 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решения вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким
Рассетского сельского округа
Х. Жанабеков