"Мамлют ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшелерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2016 жылғы 27 маусымдағы № 5/7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қаңтарда № 4006 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2023 жылғы 11 желтоқсандағы № 14/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 11.12.2023 № 14/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26 бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Мамлют ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшелерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2016 жылғы 27 маусымдағы № 5/7 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылғы 27 шілдеде № 3844 болып тіркелген, 2016 жылғы 5 тамызда "Солтүстік жұлдызы", "Знамя труда" аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
Орыс тіліндегі атауы келесі редакцияда баяндалсын:
"Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Мамлютского района";
нұсқалған шешімнің 1 тармағы тіліндегі келесі редакцияда баяндалсын:
"1. Утвердить прилагаемые Правила оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Мамлютского района.";
нұсқалған шешіммен бекітілген әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшелерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидасында (әрі қарай – Қағида):
Қағиданың 12 тармағы келесі редакцияда баяндалсын:
"12. Осы Қағидаға 3-қосымшасының 14) тармақшасында негіз бойынша азаматтарға (отбасына) 40 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде жан басына шаққандағы орташа табысты ескерусіз, әлеуметтік көмек негіз бойынша жылына бір рет көрсетіледі.";
Қағиданың 19 тармағында:
2) тармақша келесі редакцияда баяндалсын:
"2) тұрақты мекенжайы бойынша тіркеуді растайтын құжат;".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы
А. Қошанов
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы
мәслихатының хатшысы
Р. Нұрмұқанова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
2016 жылғы 23 желтоқсан
В. Артимович
"Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының
экономика және қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
2016 жылғы 23 желтоқсан
А. Биктимиров

О внесении изменений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 27 июня 2016 года № 5/7 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 11/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 января 2017 года № 4006. Утратило силу решением маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 19 декабря 2023 года № 14/4
Утратило силу решением маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 19 декабря 2023 года № 14/4.
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 27 июня 2016 года № 5/7 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3844 от 27 июля 2016 года, опубликовано 5 августа 2016 года в районных газетах "Солтүстік жұлдызы", "Знамя труда") следующие изменения:
заголовок на русском языке изложить в следующей редакции:
"Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Мамлютского района";
пункт 1 указанного решения на русском языке изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемые Правила оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Мамлютского района.";
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением (далее - Правила):
пункт 12 Правил изложить в следующей редакции:
"12. Социальная помощь по основанию, указанному в подпункте 14) приложения 3 к настоящим Правилам предоставляется гражданам (семье), без учета среднедушевого дохода в предельном размере 40 месячных расчетных показателей.";
в пункте 19 Правил:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) документ, подтверждающий регистрацию по постоянному месту жительства;".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель
сессии маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
А. Кошанов
Секретарь маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
Р. Нурмуканова
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель
государственного учреждения
"Отдел занятости и
социальных программ
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области"
23 декабря 2016 года
В. Артимович
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области"
23 декабря 2016 года
А. Биктимиров