Уәлиханов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 10-36 с "Уәлиханов аудандық мәслихаттың аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 7-9 с шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 қаңтарда № 3996 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 10-36 с "Уәлиханов аудандық мәслихаттың аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 3564 тіркелген, 2016 жылғы 22 сәуірдегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
VІ шақырылған ІХ сессия
төрайымы
М. Латыпова
Уәлиханов аудандық
мәслихаттың хатшысы
Б. Кәдіров

О признании утратившим силу решение Уалихановского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 10-36 с "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Уалихановского районного маслихата"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 8 декабря 2016 года № 7-9 с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 января 2017 года № 3996
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Уалихановского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 10-36 с "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Уалихановского районного маслихата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3564 от 18 января 2016 года, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 28 января 2016 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
ІХ сессии VІ созыва
М. Латыпова
Секретарь Уалихановского
районного маслихата
Б. Кадиров