Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 қыркүйектегі № 286 "Техникалық және кәсіптік білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 шілдедегі № 145 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 тамызда № 3584 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 304 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 25.12.2019 № 304 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабының 3-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкiмдігінің 2015 жылғы 11 қыркүйектегі № 286 "Техникалық және кәсіптік білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3313 болып тіркелген, 2015 жылы 27 қазанда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-қосымшада:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін ұйымдарына құжаттар қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
3-тармақтағы "қызметтер стандарттарын бекіту туралы" деген сөздерден кейін "(нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11220 болып тіркелген)" деген сөздермен толықтырылсын;
2) 2-қосымшада:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушыларға жатақхана беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
3-тармақтағы "қызметтер стандарттарын бекіту туралы" деген сөздерден кейін "(нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11220 болып тіркелген)" деген сөздермен толықтырылсын;
3) 3-қосымшада:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Техникалық және кәсіптік білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
1-тармақтың төртінші абзацы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорация коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация);";
4-тармақтағы "қызметтер стандарттарын бекіту туралы" деген сөздерден кейін "(нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №11220 болып тіркелген)" деген сөздермен толықтырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Атырауской области от 11 сентября 2015 года № 286 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального образования"
Постановление акимата Атырауской области от 4 июля 2016 года № 145. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 8 августа 2016 года № 3584. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 25 декабря 2019 года № 304 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 25.12.2019 № 304 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" и статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атырауской области от 11 сентября 2015 года № 286 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3313, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" от 27 октября 2015 года) следующие изменения и дополнения:
1) в приложении 1:
в регламенте государственной услуги "Прием документов в организации технического и профессионального, послесреднего образования", утвержденного указанным постановлением:
в пункте 3 после слов "технического и профессионального образования" дополнить словами "(зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11220)";
2) в приложении 2:
в регламенте государственной услуги "Предоставление общежития обучающимся в организациях технического и профессионального образования", утвержденного указанным постановлением:
в пункте 3 после слов "технического и профессионального образования" дополнить словами "(зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11220)";
3) в приложении 3:
в регламенте государственной услуги "Выдача дубликатов документов о техническом и профессиональном образовании", утвержденного указанным постановлением:
абзац четвертый пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее - Государственная корпорация);";
в пункте 5 после слов "технического и профессионального образования" дополнить словами "(зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11220)";

барлық мәтін бойынша және 1, 2 және 3 - қосымшаларда "ХҚО", "ХҚО-ға" деген сөздер сәйкесінше "Мемлекеттік корпорация", "Мемлекеттік корпорацияның", "Мемлекеттік корпорацияға" деген сөздермен өзгертілсін;
4 тарауының атауы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде Мемлекеттік корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл жасау тәртібін, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары Ә.И. Нәутиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев

по всему тексту и в приложениях 1, 2 и 3 слова "ЦОН", "ЦОНа", заменить соответственно словами "Государственная корпорация", "Государственной корпорации", "Государственную корпорацию";
наименование главы 4 изложить в следующей редакции:
"4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атырауской области Наутиева А.И.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев