Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 396 "Атырау облысы Мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 14 қарашадағы № 266 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 қарашада № 3688 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27, 37-баптарына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 396 "Атырау облысы Мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3070 болып тіркелген, 2015 жылы 10 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары А.Т. Әжіғалиеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев

О признании утратившим силу постановление акимата Атырауской области от 26 декабря 2014 года № 396 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление государственных закупок Атырауской области"
Постановление акимата Атырауской области от 14 ноября 2016 года № 266. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 ноября 2016 года № 3688
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Атырауской области от 26 декабря 2014 года № 396 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление государственных закупок Атырауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3070, опубликовано 10 января 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атырауской области Ажгалиеву А.Т.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев