V шақырылған облыстық мәслихаттың ХХХVІ сессиясының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 419-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 63-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 желтоқсанда № 3707 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 95-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы мәслихатының 17.03.2017 № 95-VI шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес және облыстық мәслихаттың депутаттарының 2016-2018 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған облыстық мәслихат VІІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың ХХХVI сессиясының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 419-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3421 рет санымен тіркелген, 2016 жылғы 13 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасында:
"168 280 381" деген сандар "168 272 598" деген сандармен ауыстырылсын;
"57 015 525" деген сандар "56 551 304" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 157 760" деген сандар "2 614 197" деген сандармен ауыстырылсын;
"26" деген сандар "25" деген сандармен ауыстырылсын;
"109 107 070" деген сандар "109 107 072" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"171 559 459" деген сандар "172 209 217" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"2 468 032" деген сандар "1 812 097" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 640 280" деген сандар "2 902 397" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 172 248" деген сандар "1 090 300" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"1 309 400" деген сандар "1 312 400" деген сандармен ауыстырылсын;
"18 000" деген сандар "15 000" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-7 056 510" деген сандар "-7 061 116" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"7 056 510" деген сандар "7 061 116" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 118 552" деген сандар "1 163 956" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"әлеуметтік салық бойынша" деген абзацтағы:
"Индер, Қызылқоға, Мақат, Махамбет және Жылыой аудандарына – 100%, Құрманғазы ауданына - 97%, Исатай ауданына және Атырау қаласына – 50%;" деген жолдар келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"Индер, Қызылқоға, Мақат және Махамбет аудандарына – 100%, Құрманғазы ауданына - 97%, Исатай, Жылыой аудандарына және Атырау қаласына – 50%;"
11-тармақта:

О внесении изменений и дополнения в решение XXХVІ сессии областного маслихата V созыва от 11 декабря 2015 года № 419-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Атырауской области от 12 декабря 2016 года № 63-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 декабря 2016 года № 3707. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 17 марта 2017 года № 95-VI
Сноска. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 17.03.2017 № 95-VI.
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение депутатов областного маслихата об уточнении областного бюджета на 2016-2018 годы, областной маслихат VI созыва на VІІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXХVІ сессии областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 419-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3421, опубликовано 13 января 2016 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "168 280 381" заменить цифрами "168 272 598";
цифры "57 015 525" заменить цифрами "56 551 304";
цифры "2 157 760" заменить цифрами "2 614 197";
цифры "26" заменить цифрами "25";
цифры "109 107 070" заменить цифрами "109 107 072";
в подпункте 2):
цифры "171 559 459" заменить цифрами "172 209 217";
в подпункте 3):
цифры "2 468 032" заменить цифрами "1 812 097";
цифры "3 640 280" заменить цифрами "2 902 397";
цифры "1 172 248" заменить цифрами "1 090 300";
в подпункте 4):
цифры "1 309 400" заменить цифрами "1 312 400";
цифры "18 000" заменить цифрами "15 000";
в подпункте 5):
цифры "-7 056 510" заменить цифрами "-7 061 116";
в подпункте 6):
цифры "7 056 510" заменить цифрами "7 061 116";
цифры "1 118 552" заменить цифрами "1 163 956";
в пункте 2:
в абзаце "по социальному налогу":
строки "Индерскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому и Жылыойскому районам – 100%, Курмангазинскому району – 97%, Исатайскому району и городу Атырау – 50%;" изложить в следующей редакции:
"Индерскому, Кзылкогинскому, Макатскому и Махамбетскому районам – 100%, Курмангазинскому району – 97%, Исатайскому, Жылыойскому районам и городу Атырау – 50%;"
в пункте 11:

"381 238" деген сандар "382 238" деген сандармен ауыстырылсын;
"12 000" деген сандар "8 000" деген сандармен ауыстырылсын;
15-тармақта
"260 073" деген сандар "59 575" деген сандармен ауыстырылсын;
16-тармақта
"1 173 857" деген сандар "1 233 118" деген сандармен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және өңірлік даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Тасимов) жүктелсін.

цифры "381 238" заменить цифрами "382 238";
цифры "12 000" заменить цифрами "8 000";
в пункте 15:
цифры "260 073" заменить цифрами "59 575";
в пункте 16:
цифры "1 173 857" заменить цифрами "1 233 118";
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии областного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития регионов (А. Тасимов).

3285572
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
393996
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
202794
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
245391
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
354663
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
317358
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
955990
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
10860
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1108167
4
Емханалар
10514852
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10514852
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1017733
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
145945
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
9233972
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
117202
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
643701
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
643701
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
612328
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
31373
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2460129
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2460129
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77802
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
194641
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
69829
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
61051
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
34141
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары

3285572
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
393996
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
202794
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
245391
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
354663
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
317358
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
955990
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
10860
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1108167
4
Поликлиники
10514852
253
Управление здравоохранения области
10514852
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1017733
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
145945
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
9233972
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
117202
5
Другие виды медицинской помощи
643701
253
Управление здравоохранения области
643701
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
612328
029
Областные базы спецмедснабжения
31373
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2460129
253
Управление здравоохранения области
2460129
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
77802
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
194641
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
69829
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
61051
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
34141
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения

2950
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
2019715
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2051680
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1136403
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
835465
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
132000
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
349914
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
99149
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
233789
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20613
261
Облыстың білім басқармасы
300938
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
247087
037
Әлеуметтік сауықтандыру
53851
2
Әлеуметтiк көмек
391258
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
391258
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
391258
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
524019
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
424665
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100820
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10770
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4535
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
7300
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
89028
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
17264
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
63162
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
131786

2950
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2019715
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2051680
1
Социальное обеспечение
1136403
256
Управление координации занятости и социальных программ области
835465
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
132000
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
349914
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
99149
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
233789
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
20613
261
Управление образования области
300938
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
247087
037
Социальная реабилитация
53851
2
Социальная помощь
391258
256
Управление координации занятости и социальных программ области
391258
003
Социальная поддержка инвалидов
391258
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
524019
256
Управление координации занятости и социальных программ области
424665
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
100820
007
Капитальные расходы государственного органа
10770
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
4535
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
7300
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
89028
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
17264
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
63162
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
131786

263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
35792
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
35792
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4111
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4111
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
59451
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
57751
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1700
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9317862
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6396533
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1022
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1022
261
Облыстың білім басқармасы
38849
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
38849
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
10573
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10573
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6337576
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
219256
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
6118320
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
1618
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1618
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5514
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

263
Управление внутренней политики области
35792
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
35792
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4111
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4111
298
Управление государственной инспекции труда области
59451
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
57751
003
Капитальные расходы государственного органа
1700
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9317862
1
Жилищное хозяйство
6396533
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1022
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1022
261
Управление образования области
38849
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
38849
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
10573
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
10573
271
Управление строительства области
6337576
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
219256
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6118320
273
Управление культуры, архивов и документации области
1618
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
1618
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5514
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020

489808
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2020
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
2020
13
Басқалар
13122969
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
1660464
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
1660464
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
22000
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1473686
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
164778
9
Басқалар
11462505
257
Облыстың қаржы басқармасы
9973093
012
Облыстың жергілікті атқарушы органының резервi
59575
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
476538
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8225146
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1211834
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
23714
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
23714
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
902020
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85288
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12100
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
94920
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
709712
271
Облыстың құрылыс басқармасы
535186
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
454518
078
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
80668
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
28492
037
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту

489808
271
Управление строительства области
2020
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
2020
13
Прочие
13122969
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1660464
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1660464
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
22000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
1473686
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
164778
9
Прочие
11462505
257
Управление финансов области
9973093
012
Резерв местного исполнительного органа области
59575
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
476538
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
8225146
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
1211834
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
23714
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
23714
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
902020
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
85288
003
Капитальные расходы государственного органа
12100
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
94920
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
709712
271
Управление строительства области
535186
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
454518
078
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
80668
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
28492
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года