Қалалық мәслихаттың 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 316 "2016-2018 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 03 қарашадағы № 73 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қарашада № 3677 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 316 "2016-2018 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3439 тіркелген, 2016 жылғы 23 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"94 113 708"деген сандар "97 458 651"деген сандармен ауыстырылсын;
"81 078 075"деген сандар "84 584 287"деген сандармен ауыстырылсын;
"348 756" деген сандар "375 082" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 604 761" деген сандар "2 718 122"деген сандармен ауыстырылсын;
"10 082 116" деген сандар "9 781 160" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"98 095 071" деген сандар "101 440 014" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақта:
"2 143 051" деген сандар "2 196 302" деген сандармен ауыстырылсын;
"жергілікті бюджеттердің шығындарын өтеуді қамтамасыз етуге - 62 452 мың теңге" деген жолдары алынып тасталсын;
"12 489" деген сандар "11 793" деген сандармен ауыстырылсын;
"47 269" деген сандар" "43 181" деген сандармен ауыстырылсын;
"131 305" деген сандар "112 200" деген сандармен ауыстырылсын;
"21 443" деген сандар "25 265" деген сандармен ауыстырылсын.
6-тармақта:
"2 122 617" деген сандар "4 246 457" деген сандармен ауыстырылсын.
7-тармақта:
"24 253" деген сандар "957" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 821" деген сандар "6 815" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 18 декабря 2015 года № 316 "О бюджете города на 2016-2018 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 03 ноября 2016 года № 73. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 ноября 2016 года № 3677
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 18 декабря 2015 года №316 "О бюджете города на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3439, опубликовано 23 января 2016 года в газете "Прикаспийская коммуна" следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "94 113 708" заменить цифрами "97 458 651";
цифры "81 078 075" заменить цифрами "84 584 287";
цифры "348 756" заменить цифрами "375 082";
цифры "2 604 761" заменить цифрами "2 718 122";
цифры "10 082 116" заменить цифрами "9 781 160";
в подпункте 2):
цифры "98 095 071" заменить цифрами "101 440 014";
в пункте 5:
цифры "2 143 051" заменить цифрами "2 196 302";
строку "на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов - 62 452 тысяч тенге" исключить;
цифры "12 489" заменить цифрами "11 793";
цифры "47 269" заменить цифрами "43 181";
цифры "131 305" заменить цифрами "112 200";
цифры "21 443" заменить цифрами "25 265";
в пункте 6:
цифры "2 122 617" заменить цифрами "4 246 457";
в пункте 7:
цифры "24 253" заменить цифрами "957";
цифры "8 821" заменить цифрами "6 815";

"144 063" деген сандар "115 431" деген сандармен ауыстырылсын;
"667 849" деген сандар "5 130" деген сандармен ауыстырылсын;
"47 676" деген сандар "34 536" деген сандармен ауыстырылсын.
келесі мазмұндағы 16 және 17 тармақтармен толықтырылсын:
"16. 01 1 122 001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты" бағдарламасының 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен" кіші бағдарламасының 131 "Техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 83 000 теңге кассалық шығындары 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" кіші бағдарламасының 131 "Техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу" ерекшелігіне жылжытылсын.

цифры "144 063" заменить цифрами "115 431";
цифры "667 849" заменить цифрами "5 130";
цифры "47 676" заменить цифрами "34 536";
дополнить пунктами 16 и 17 следующего содержания:
"16. Произведенные кассовые расходы по специфике 131 "Оплата труда технического персонала" подпрограммы 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета" программы 01 1 122 001 "Аппарат акима района (города областного значения)" в сумме 83 000 тенге перенести на специфику 131 "Оплата труда технического персонала" подпрограммы 015 "За счет средств местного бюджета".

17. 01 9 801 001 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" бағдарламасының 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен" кіші бағдарламасының 131 "Техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 27 184 теңге кассалық шығындары 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" кіші бағдарламасының 131 "Техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу" ерекшелігіне жылжытылсын".

"17. Произведенные кассовые расходы по специфике 131 "Оплата труда технического персонала" подпрограммы 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета" программы 01 9 801 001 "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)" в сумме 27 184 тенге перенести на специфику 131 "Оплата труда технического персонала" подпрограммы 015 "За счет средств местного бюджета"".

2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет, қаржы және өндіріс пен кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (М.Чердабаев).
4. Осы шешім Атырау қаласы бойынша 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
VII сессиясының төрағасы А. Дүйсалиев
Қалалық мәслихат хатшысы Қ. Әзмұханов
Атырау қалалық Мәслихатының 2016 жылғы 3 қарашадағы № 73 шешіміне қосымша

2. Приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (М.Чердабаев) по вопросам экономики, бюджета, финансов, развития производства и предпринимательства.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель VII сессии А. Дуйсалиев
Секретарь городского маслихата К. Азмуханов
Приложение 1 к решению городского маслихата от 3 ноября 2016 года № 73