Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Балықшы ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 27 желтоқсандағы № 383 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 қаңтарда № 3774 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсанындағы Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес, Балықшы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қаласы, Балықшы ауылдық округі, Көкарна ауылындағы:
1) № 8 көшеге "Жаңабай Ақбердиев" есімі;
2) № 11 көшеге "Төлеген Бейбіталиев" есімі;
3) № 9 көшеге "Пазыл Хансұлтанов" есімі;
4) № 14 көшеге "Жақып Шақкөзов" есімі;
5) № 22 көшеге "Ағайынды Жоламан мен Хамза Қашауовтар" есімі берілсін.
2. Атырау қаласы, Балықшы ауылдық округі, Водников ауылындағы:
1) № 2 көшеге "Әбіш Шығанақов" есімі;
2) № 3 көшеге "Шоқан Мұстафиев" есімі берілсін.
3.Атырау қаласы, Балықшы ауылдық округі, Водников -3 ауылындағы № 3 көшеге "Төрехан Ізтілеуов" есімі берілсін.
4. Атырау қаласы, Балықшы ауылдық округі, Құрсай ауылындағы Сарымолда Досмұхамбетұлы атындағы көшеден басталып, Дамбы тас жолына қосылатын атауы жоқ жаңа көшеге "Орынғали Смағұлов" есімі берілсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
6. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Балықшы ауылдық округі әкімі Е. Өтешқалиев

О присвоении наименовании улицам
Решение акима Балыкшинского сельского округа города Атырау Атырауской области от 27 декабря 2016 года № 383. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 января 2017 года № 3774
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстана от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Балыкшинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам аула Кокарна, Балыкшинского сельского округа, города Атырау следующие наименования:
1) улице № 8 - имя"Жаңабай Ақбердиев";
2) улице № 11 - имя"Төлеген Бейбіталиев";
3) улице № 9 - имя "Пазыл Хансұлтанов" ;
4) улице № 14 - имя "Жақып Шақкөзов";
5) улице № 22- имя "Ағайынды Жоламан мен Хамза Қашауовтар";
2. Присвоить улицам аула Водниково, Балыкшинского сельского округа, города Атырау следующие наименования:
1) улице № 2 - имя "Әбіш Шығанақов";
2) улице № 3 - имя "Шоқан Мұстафиев".
3. Присвоить улице № 3 аула Водниково-3 Балыкшинского сельского округа, города Атырау имя "Төрехан Ізтілеуов".
4. Присвоить новой улице берущее начало с улицы Сарымолда Досмұхамбетұлы и примыкающейся к Дамбинской трассе аула Курсай Балыкшинского сельского округа, города Атырау имя "Орынғали Смағұлов".
5. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
6.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Балыкшинского сельского округа Утешкалиев Е.